بازديد معاون بهره برداري آبفاي خراسان رضوي از خط انتقال آسیب دیده از سيلاب درفيض آباد
دوشنبه, 26 فروردين 1398

معاون بهره برداري شركت آبفاي خراسان رضوي  از خط انتقال مخزن شهر فيض آباد   كه در اثر سيلاب خسارت  وارد شده بود بازديد کرد.

به گزارش روابط عمومي امور آبفاي فيض آباد این خط 500 در پی ورود سامانه بارشي وبروز سيلاب در منطقه مه ولات در ايام نوروز، دچار آسیب شده بود که با جایگزینی خط 400 از قطع آب جلوگیری بعمل آمد. مهدي جهان طلب معاون بهره برداری آبفای استانهم  ضمن تقدير از مدیر وكاركنان بهره برداري امور اظهار امیدواری کرد: این خط قبل از پیک مصرف وارد مدار بهره برداری شود.

  

دسته بندی: عمومی
مکان: فيض‌آباد
منبع: امورآبفاي فيض آباد
مدیر جدید امور آبفای باخرز معرفی شد
یکشنبه, 06 آبان 1397

مراسم تودیع و معارفه مدیران امور آبفای باخرز برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی امور آبفای باخرز در این مراسم از خدمات حسین عابدین مدیر سابق امور تقدیر و  احسان حصاری به عنوان مدیر جدید امور باخرز معرفی شد.

در این مراسم معاون بهره برداری و مدیر دفتر حراست و امور محرمانه شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی به همراه  فرماندار و اعضای شورای اداری شهرستان باخرز حضور داشتند.

 

دسته بندی: عمومی
قدرداني از همکاران آبفای فیض آباد
شنبه, 03 شهریور 1397

مديرآبفاي فيض آباد طي جلسه اي با حضور كاركنان رسمي وخدماتي از عملكرد آنان که منجر به كسب مقام نخست ابن اموردرارزيابي عملكرد سال 96 آبفای خراسان رضوی شد تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومي امور آبفاي فيض آباد ،حامد زارعی عامل اين موفقيت ارزشمند را  توكل برخدا و تلاش شبانه روزي كليه همكاران ونيز حمايت هاي بي نظير خانواده هاي همكاران دانست .

 

دسته بندی: عمومی
مکان: فيض‌آباد
منبع: امورآبفاي فيض آباد
سخنرانی مدیرعامل آبفا سبزوار در مجمع عمومی پارلمان مشورتی بانوان
شنبه, 06 مرداد 1397

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سبزوار در خصوص مدیریت مصرف آب در مجمع عمومی پارلمان مشورتی بانوان سخنرانی کرد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب سبزوار ، حسین ریاضی در این جلسه گزارشی از وضعیت  کمی و کیفی آب در ایران ، استان و شهرستان  و فرونشست زمین بر اثر برداشت های غیر مجاز آب از سفره های زیر زمینی ارائه کرد .

وی با اشاره به محدودیت منابع تامین آب افزود : کاهش هدر رفت آب و تغییر الگوی مصرف باعث حفظ و بهسازی منابع موجود آب می شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سبزوار بر  استفاده از لوازم کاهنده  و اصلاح الگوی مصرف تاکید کرد و افزود : با کاشت گیاهان بومی که نیاز به آب کمتری دارند و استفاده از آب خاکستری جهت آبیاری فضای سبز ، به حفظ محیط زیست برای فرزندانمان کمک کنیم .

در پایان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سبزوار به پرسش های بانوان در این جلسه پاسخ داد.

دسته بندی: عمومی
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب سبزوار
ديدار مديرامور با امام جمعه فيض آباد
سه شنبه, 19 تیر 1397

مديرامور آبفاي فيض آباد به همراه رئيس اداره آبفاي شادمهر با حجت الاسلام ميري امام جمعه اين شهر ديدار وگفتگوكرد.

مدیر امور آبفای فیض آباد در دیدار با توجه به انتقال آب از دشت ازغند به فيض آباد افزود: چنانچه شهروندان مصرف خود را مديريت نکنند با مشكل تامين آب مواجه خواهيم شد.

به گزارش روابط عمومي امور آبفاي فيض آبادحامد زارعي در همین رابطه از امام جمعه شهرستان خواست مجموعه آبفاي شهري را در مديريت مصرف ياري كند .

امام جمعه فيض آباد هم با تشكر از اقدامات وزحمات آبفاي شهري افزود:  بيشترين برداشت و مصرف آب  مربوط به بخش كشاورزي است لذا مديريت مصرف آب در اين بخش باید پويا تر شود.

حجت الاسلام ميري نسبت به اطلاع رسانی و تشویق شهروندان به صرف جویی در مصرف آب از طریق تریبون نماز جمعه قول مساعد داد و خاطر نشان کرد:آب امانتی است که به ما سپرده شده و باید تحویلآيندگان دهیم.

دسته بندی: عمومی
مکان: فيض‌آباد
منبع: امورآبفاي فيض آباد
ديدار مديرامورفيض آباد با فرماندار مه ولات
سه شنبه, 19 تیر 1397

حامد زارعي مديرامور آبفاي فيض آباد با مسعود رنجبر فرماندار مه ولات ديدار وگفتگو كرد.

به گزارش روابط عمومي امور آبفاي فيض آباد ،حامد زارعي دراين ديدار  گزارشي از وضعيت آب شرب فيض آباد ارائه داد  ومشكلات فراروي آب وفاضلاب را  تشريح کرد .دراين ديدار مسعود رنجبر فرماندار مه ولات هم ضمن تقدير از فعاليت ها واقدامات آبفاي شهري  افزود: با توجه به خشكسالي هاي  اخير وافزايش جمعيت وگسترش وتوسعه شهر تاحدودي با مشكلات كمبود آب مواجهیم وبايستي مردم را از اين وضعيت بيشتر آگاه كنيم وفعاليتهاي فرهنگي وفرهنگ سازي هم بيشتر مورد توجه قرار گيرد .

درادامه مديرامور آبفاي فيض آباد با اشاره به اقدامات فرهنگي انجام شده، حضورکارشناسان آبفا در مدارس و پايگاه هاي بسيج شهرستان وسخنراني در مساجد ، برگزاري جشنواره هاي آب و تبليغات محيطي را از جمله این برنامه عنوان کرد.

دسته بندی: عمومی
مکان: فيض‌آباد
منبع: امورآبفاي فيض آباد