بازديد معاون بهره برداري آبفاي خراسان رضوي از خط انتقال آسیب دیده از سيلاب درفيض آباد
دوشنبه, 26 فروردين 1398

معاون بهره برداري شركت آبفاي خراسان رضوي  از خط انتقال مخزن شهر فيض آباد   كه در اثر سيلاب خسارت  وارد شده بود بازديد کرد.

به گزارش روابط عمومي امور آبفاي فيض آباد این خط 500 در پی ورود سامانه بارشي وبروز سيلاب در منطقه مه ولات در ايام نوروز، دچار آسیب شده بود که با جایگزینی خط 400 از قطع آب جلوگیری بعمل آمد. مهدي جهان طلب معاون بهره برداری آبفای استانهم  ضمن تقدير از مدیر وكاركنان بهره برداري امور اظهار امیدواری کرد: این خط قبل از پیک مصرف وارد مدار بهره برداری شود.

  

دسته بندی: عمومی
مکان: فيض‌آباد
منبع: امورآبفاي فيض آباد
دومین جلسه بهره برداری منطقه ای در امور کاشمر برگزار شد
یکشنبه, 31 شهریور 1398

دومین جلسه بهره برداری منطقه ای در امور آبفای کاشمر با حضور معاون بهره برداری شرکت آبفای خراسان رضوی  برگزار شد.

در این جلسه که مدیران آبفای شهری و روستایی شهرستان های کاشمر، فیض آباد، بردسکن و خلیل آباد حضور داشتند، ابعاد پیاده سازی بهره برداری منطقه ای مورد بررسی قرار گرفت.

مهدی جهان طلب معاون بهره برداری شرکت در این باره گفت: با توجه به ضرورت تقویت پتانسیل بهره برداری در شرکت ها و امورهای تابعه و همچنین  برای نیل به روش های مبتنی بر بهره برداری پیشگیرانه و روش های مدیریت در شرایط بحران،  منطقه کاشمر به عنوان پایلوتاستقرار طرح انتخاب شد که این موضوع در شورای راهبردی معاونین شرکت نیز به تصویب رسید.

مدیر امور آبفای کاشمر همگفت: برای پیاده سازی این طرح باید به تفکر رو به جلو اعتقاد داشته باشیم و از امکانات و سیستم هایی نظیر سامانه تله متری و پایش تصویری منابع و تاسیسات به صورت کامل استفاده کنیم. علی عباسی افزود: برای پیاده سازی سیستم می بایست از شرکت هایی که این سیستم را پیاده کرده اند بازدید و از تجربیات آنها استفاده کنیم.

حامد زارعی مدیر امور آبفای فیض آباد نیز ضمن تائید کلیات طرح، بر ضرورت اجرای گام به گام آن تاکید کرد.

 

دسته بندی: عمومی
مکان: کاشمر
برگزاری مرحله مقدماتی مسابقات مهارت فنی و تخصصی بهره برداری آبفای خراسان رضوی در کاشمر
یکشنبه, 31 شهریور 1398

 مرحله مقدماتی اولین دوره مسابقات فنی و تخصصی بهره برداری آبفای خراسان رضوی به میزبانی امور کاشمر مهارت برگزار شد.

این دوره از مسابقات با حضور تیم های عملیاتی اتفاقات  امورهای کاشمر، گناباد، فیض آباد، بجستان، بردسکن و خلیل آباد  برگزار شد.

 مهدی جهان طلب معاون  بهره برداری شرکت آبفای خراسان رضوی ضمن بازدید از روند اجرای مسابقات ، هدف از برگزاری  را ارتقاء روحیه پنیروهای عملیاتی بهره بردار امور ها عنوان و از میزبانی امور آبفای کاشمر تقدیر کرد.

مدیر امور آبفای کاشمر نیز سطح آمادگی تیم های شرکت کننده در مسابقه مهارت فنی منطقه کاشمر را بالا ارزیابی کرد و افزود: برگزاری این مسابقات علاوه بر ارتقاء سطح کیفی و دانش عملیاتی پرسنل، باعث همدلی بیشتر پرسنل امورها و بروزرسانی خدمات به مردم و مشترکین می شود.

علیرضا عباسی با اشاره به اقدامات امور برای بروزرسانی امکانات و تجهیزات پرسنل اتفاقات، از  هیئت اجرایی برگزاری مسابقات مهارت فنی و هیات داوران تشکر کرد.در این مسابقات معاون عمرانی فرماندار، مدیر امور آبفای روستایی، ریاست هلال احمر، ریاست فنی و حرفه ای و ریاست مجتمع آموزش عالی شهرستان کاشمر حضور داشتند و از امکانات و تجهیزات تیم های عملیاتی و روند برگزاری مسابقه بازدید کردند.

در مراسم اختتامیهپس از ارزیابی نهایی عملکرد تیم های شرکت کننده به ترتیب امورهای کاشمر، خلیل آباد و گناباد مقام اول تا سوم را کسب و لوح سپاس، تندیس و کارت هدیه دریافت کردند.

دسته بندی: عمومی
مکان: کاشمر
دوره آموزشی مدیریت رفتارسازمانی در سبزوار برگزار شد
یکشنبه, 31 شهریور 1398

دوره آموزشی دو روزه مدیریت رفتار سازمانی در سالن جلسات شرکت آب و فاضلاب سبزوار با حضور مدیرعامل و شرکت حداکثری کارکنان آبفا سبزوار با مدرس دکتر مازیار میر برگزار شد.

در این دوره آموزشی کارکنان با تعریف رفتار سازمانی ، زبان بدن ، تاثیر فضای مجازی بر افراد ، مدیریت زمان ، تمرکز ، افزایش انگیزش پرسنل و آموزش اصول و فنون مذاکره آشنا شدند.

مدرس دوره آموزشی کتاب ها و نرم افزارهای مرتبط را به شرکت کنندگان معرفی کرد.

دسته بندی: عمومی
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب سبزوار
مسابقات ملی مهارت فنی و تخصصی شرکتهای آبفای شهری و روستایی به میزبانی ￵آبفای تربت حیدریه برگزار شد.
جمعه, 29 شهریور 1398

             اولین دوره مسابقات ملی مهارت فنی و تخصصی شرکتهای آبفای شهری و روستایی باحضور هفت تیم شامل سه تیم از شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه و دو تیم از امور آبفای خواف یک تیم از امور آبفای رشتخوار و یک تیم از امور آبفای زاوه  به میزبانی آبفای تربت حیدریه  برگزار شد.

                  در مراسم افتتاحیه این دوره از مسابقات  ابتدا مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه مدیر عامل شرکت به حاضران در مسابقات  خیرمقدم گفت و اعلام کرد￷:  امروز شاهد برگزاری مسابقات مهارت فنی هستیم البته گر چه بیش از دو دهه از عمر شرکت های آب و فاضلاب گذشته و خوشبختانه شرکت های آب و فاضلاب از توان تخصصی خوبی برخوردار هستند که می توان به حضور به موقع و موثر پرسنل در مهار حوادث مختلف اشاره کرد.

                   صادق یوسفی  در ادامه عنوان ￵کرد و هدف از برگزاری این مسابقات ایجاد بستر مناسب جهت پیشبرد اهداف شرکتهای آب و فاضلاب  و تهیه استانداردهای لازم برای انجام فعالیتهای حوزه صنعت آب و فاضلا ب  و ایجاد انگیزه و روحیه نشاط در بین کارکنان دانست و افزود ￷: توسعه مشارکت جمعی انتقال تجربیات اجرایی و عملیاتی همکاران در سطوح مختلف ، ارتقای ￶￵سطح دانش و مهارت فنی اکیپ های عملیاتی ￷￵و شناخت دقیق نقاط ضعف و قدرت عملیات اجرایی از اهداف دیگر برگزاری این مسابقات می باشد.

                پس از  اتمام مراسم افتتاحیه و سخنرانی مسئول برگزاری مسابقات و انجام مراحل مقدماتی شامل کنترل لوازم تیمها و سایر موارد لازم مسابقات با فرمان مدیرعامل شرکت آبفای تربت حیدریه شروع شد و پس از اتمام زمان ادامه مسابقات بصورت تئوری انجام و در پایان  با اهداء لوح تقدیر و کارت هدیه به سه تیم برتر ￷' این دوره مسابقات خاتمه یافت.

(مقام  اول  تیم امور آبفای زاوه مقام دوم  تیم  ب امور آبفای خواف و مقام  سوم تیم الف شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه  )

دسته بندی: عمومی
منبع: شرکت ابفای تربت حیدریه
رویدادملی استارتاپ ویکند آب با حمایت آبفا سبزواربرگزار می شود
یکشنبه, 17 شهریور 1398

دبیر علمی استارتاپ از برگزاری رویداد ملی استارتاپ "ویکند آب" در دانشگاه حکیم سبزواری در آبان ماه 98 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب سبزوار ، احسان ثابتی گفت : رویداد ملی استارتاپ ویکند آب با هدف جذب ایده ها ، پرورش کسب و کارهای نوپا و کارآفرینی در زمینه آب به همت دانشگاه حکیم سبزواری و با حمایت شرکت آب و فاضلاب سبزوار و دیگر دستگاه های اجرایی اقدام به پذیرش ایده می کند.

وی افزود : در این رویداد هفت تیم روی هفت ایده به مدت 54 ساعت کار می کنند و در نهایت به ایده های برتر جوایز نقدی و وام های خوداشتغالی اهدا خواهد شد .

به گفته وی اجرای طرح های برتر در دستگاه های اجرایی شهرستان سبزوار بنا به تعهد مدیران دستگاه ها قابل پیگیری و انجام است .

دبیر علمی استار تاپ ادامه داد : این رویداد در 25 تا 28 آبان ماه برگزار می شود و برای ثبت ایده ها و ارائه راه حل در محور های مطروحه  علاقه مندان می توانند به سایت

/http://cnf.hsu.ac.ir/water/fa  مراجعه کنند.

دسته بندی: عمومی
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب سبزوار