پذیرش دو مقاله همکاران آبفا سبزوار در سومین کنگره علوم ومهندسی آبفا ایران
یکشنبه, 18 آبان 1399

دو مقاله همکاران شرکت آب و فاضلاب سبزوار در سومین کنگره علوم و مهندسی آب و فاضلاب ایران در دانشگاه شیراز مورد پذیرش قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار ،یک مقاله توسط حسین ریاضی ، احسان ثابتی ،سید علی شایقی  وحسین چشمی با عنوان  بررسی امکان استفاده از لجن تخلیه شده برکه بی هوازی در مصارف کشاورزی  و مقاله بعد توسط حسین ریاضی ، سید علی شایقی ، مصطفی جلالی فر و مصطفی ترخاصی در مورد تخلیه لجن به روش تر توسط ربات شناور و تاثیر آن بر قرایند تصفیه تهیه شده که جهت ارائه شفاهی پذیرفته شده است است.

دسته بندی: مقالات
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار
ارائه مقاله همکار شرکت آبفای نيشابور با عنوان ضرورت ارتقاء فرهنگ مصرف در کاهش تلفات انرژي و آب
یکشنبه, 22 دی 1392

محمد سلطاني اصل از آبفاي نيشابور مقاله اي با عنوان ضرورت ارتقاء فرهنگ مصرف در کاهش تلفات انرژي و آب ارائه کرد.

دسته بندی: مقالات
مکان: نیشابور
منبع: شرکت آب و فاضلاب نیشابور
حركت اسرا از قتلگاه كربلا به سمت كوفه آغازشد
چهارشنبه, 16 آذر 1390

یازدهم محرم سال 61 هجری قمری یادآور روزهای تلخ شهادت سرور و سالار شهیدان امام حسین(ع) و 72 نفر از یاران با وفای ایشان و حركت اسرا به سمت كوفه است.

پس از واقعه تلخ عاشورا، 'عمر بن سعد'' طبق دستوری كه از جانب 'یزید بن معاویه' به او ابلاغ شد، سر مبارك امام حسین(ع) را عصر عاشورا به كوفه فرستاد و سرهای مطهر شهدا و آنچه را كه غارت كرده بودند یازدهم محرم همراه كاروان اسرا راهی كوفه كردند.

در این روز كاروان امام حسین(ع) این بار به رهبری امام سجاد(ع) و حضرت زینب(س) در شامگاه روز یازدهم محرم در حالی كه با غل و زنجیر بر شترها سوار بودند به طرف كوفه حركت داده شدند و نهضت حسینی به شكلی دیگر ادامه یافت.

راهیان این كاروان با وجود غم و اندوه جانكاهی كه از روز عاشورا بر چهره و قلب خود داشته و شبی سخت را در كنار سرهای بریده سپری كرده بودند به راه افتادند تا در كوفه رسالت امام حسین (ع) را دنبال كرده و بر طبل رسوایی یزیدیان بكوبند.

اسرا با بدن های خسته و زخم خورده از مردمانی كه به خاطر بهایی اندك دنیا و آخرت خود را معامله كرده و سر سومین امام شیعیان را بر نیزه كردند، گام در مسیری گذاشتند تا بار دیگر حقانیت اسلام و ولایت ابا عبدالله الحسین(ع) را در كاخ های پوشالی زورگویان فریاد زنند.

 

دسته بندی: مقالات
در شرکت آبفا خراسان رضوی : جلسه تودیع و معارفه مدیر دفتر بهره برداری از تأسیسات آب برگزار شد
چهارشنبه, 28 ارديبهشت 1390

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا خراسان رضوی، در این مراسم که با حضور مسئولین، معاونین و کارکنان حوزه بهره برداری شرکت برگزار شد مهندس طاهری گفت: با تلاش صورت گرفته در حوزه بهره برداری شاهد کارها و اقدامات خوبی طی سالهای گذشته و در طول سال قبل بوده ایم و علی رغم محدودیت ها و خشکسالی های اخیرتمام مسائل و وظایف به خوبی مدیریت شده است.

دسته بندی: مقالات
منبع: شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی
پایگاه مقاومت اباصالح (عج)امور ابفای گناباد تقدیم میکند روز شمارقیام عاشورا
سه شنبه, 23 آذر 1389

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین

روز شمارقیام عاشورا

اول محرم : اغاز ماه حزن واندوه اهل بیت علیهم السلام - امام رضا (ع)میفرماید :همین که ماه محرم فرا میرسد لبخند ازلبان پدرم محو میشد ودیگرکسی ایشان رامتبسم نمی دیده...

دسته بندی: مقالات
مکان: گناباد
منبع: امور آب و فاضلاب گناباد