کار گاه آموزش ممیزی انرژی در امور طرقبه شاندیز برگزار شد
چهارشنبه, 30 بهمن 1398

کارگاه آموزشی ممیزی انرژی و مکانیزه ارتقاء سیستم مدیریت انرژی منطبق با استاندارهای ایزو به میزبانی امور طرقبه شاندیز برگزار شدهادی الهیاری مسئول بهره برداری امور گفت : این کارگاه که با حضور رابطین انرژی شرکت های تبصره 2 و امور های تابعه و مدیر دفتر انرژی آبفا استان برگزار شد مبحث  انرژی مورد ممیزی قرار گرفت .   بازدید از ایستگاه های پمپاژ فرهنگیان و گلستان شهر طرقبه و ارائهآموزش های عملی از برنامه های مرتبط با ممیزی بود.

 

دسته بندی: عمومی
منبع: روابط عمومی امور آبفای طرقبه شادیز
احداث مخزن چهار هزار متر مکعبی شهر طرقبه آغاز شد
یکشنبه, 10 شهریور 1398

به گفته مدیر امورآبفاطرقبه شاندیز در آخرین روز از هفته دولت عملیات احداث مخزن چهار هزار متر مکعبی شهر طرقبه با هدف آبرسانی و تامین آب منطقه ویلاشهر آغاز شد.

علی اصغر پاکروان گفت : این پروژه با اعتباری بالغ بر 60 میلیارد ریال از محل اعتبارات عمرانی و با حضور معاون فرماندار و مسئولین شهر طرقبه عملیاتی شد.

دسته بندی: آب
منبع: روابط عمومی امور آبفای طرقبه شادیز
آماراتفاقات آب شهر شاندیز 16 درصد کاهش یافت
پنج شنبه, 13 ارديبهشت 1397

مدیر امور آبفای طرقبه شاندیز از کاهش 16درصدی کاهش اتفاقات آب در شهر گردشگری شاندیز خبرداد.

به گزارش روابط عمومی امور آبفای طرقبه شاندیز علی اصغر پاکروان افزود: در نتیجه اجرای طرح های مدیریت فشار فشار ، نصب شیر های فشار شکن ، نوسازی انشعابات فرسوده و اصلاح شبکه ، اتفاقات شهر شاندیز از  779 مورد در سال 95  به 650 مورد در سال گذشته کاهش یافت .

به گفته وی این امر تاثیر بسزایی  در کاهش هزینه  اتفاقات داشته است.

دسته بندی: آب
منبع: روابط عمومی امور آبفای طرقبه شاندیز
نصب اولین کنتور اولتراسونیک در شبکه توزیع آب شاندیز
سه شنبه, 15 اسفند 1396

رئیس اداره آب و فاضلاب شاندیز گفت: اولین کنتور اوتراسونیک در انشعاب پدیده شهر شاندیز نصب شد.

به گزارش روابط عمومی امور آبفای شهرستان طرقبه شاندیز فرید قربانی افزود: با راه اندازی این سیستم اطلاعات تحت وب بدون نیاز به حضور قاری دذر هر ساعت از شبانه روز  به سامانه مشترکین ارسال خواهد شد .

و  ارسال 15 مورد خطا از جمله دستکاری ، افزایش و ترکیدگی داخلی ، کاهش مصرف ومیزان باقیمانده شارژ باطریرا از جمله مزیت های این نوع کنتور اعلام کردو اظهار داشت: این کنتور در راستای کنترل میزان مصرف مشترک خاص و کاهش پرت آب با هماهنگی دفتر کاهش آب بدون درآمد و مدیریت مصرف مطالعات آبفای خراسان رضوی نصب شد .

دسته بندی: آب
منبع: روابط عمومی امور آبفای طرقبه شاندیز
عملیات بازسازی ایستگاه پمپاژ شهر طرقبه در اولین روز زمستان شروع شد
شنبه, 12 اسفند 1396

به منظور آمادگی و مقابله با بحرانهای احتمالی در خصوص وضعیت آب شهر طرقبه عملیات بهسازی پمپ ها ی ایستگاه پمپاژ شهر طرقبه آغاز شد

به گزارش روابط عمومی امور آبفای طرقبه شاندیز علی اصغر پاک روان گفت : عملیات بهسازی پمپ های ایستگاه پمپاژ شهر طرقبه و همچنین اصلاح خط رانش آن با اعتبار بالغ بر 500 میلیون ریال از محل اعتبارات جاری امور آغاز شد

وی افزود : مرحله اول یک دستگاه الکترو پمپ شناور kw130 با یک دستگاه پمپ kw160 ویکائل تعویض خواهد شد که علاوه بر تعویض و احداث چاله پمپاژ سه باب حوضچه نیز در دست احداث می باشد که با اجرای این پروژه علاوه بر بالا بردن ضریب اطمینان بهره برداری از تاسیسات کاهش مصرف انرژی و هد ر رفت خواهد شد .

دسته بندی: آب
منبع: روابط عمومی امور آبفای طرقبه شاندیز
دیدار مدیر امور بینالود با خانواده شهید مدافع حرم
دوشنبه, 23 بهمن 1396

 در هفتمین روز از دهه مبارک فجر مدیر امور به اتفاق تعدادی از کارکنان و رئیس اداره شاندیر و مسئول بنیاد شهید و فرمانده سپاه شهرستان با حضور در بیت شهید مدافع حرم شهید حسینی از خانواده آن شهید دلجویی و  به مقام والای شهیدان خاصه شهید حسینی ادای احترام کردند.

به گزارش روابط عمومی امور آبفای طرقبه شاندیزمدیر امور گفت : امنیت و آرامش که در حال حاضر در مملکت حکم فرماست حاصل از خود گذشتکی شهیدان مدافع حرم می باشد و بر همه ماست که ضمن گرامیداشت یاد این عزیزان همواره پیرو راه این عزیزان باشیم.

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
منبع: روابط عمومی امور آبفای طرقبه شاندیز