شبکه آب خیابان مسجد اعظم چناران اصلاح شد
دوشنبه, 15 آبان 1391

در راستای افزایش رضایت شهروندان و با توجه به تاکیدات فرماندار و امام جمعه محترم شهرستان چناران شبکه فرسوده خیابان امام خمینی 21 چناران اصلاح شد.

دسته بندی: آب
مکان: چناران
تأکید مشاور وزیر نیرو بر پیگیری اعتبارات استانی مسکن مهر
دوشنبه, 01 آبان 1391

مشاور و نماینده وزیر نیرو در امور مسکن مهر در سفر به استان خراسان رضوی از سایت های مسکن مهر گلبهار، طرقبه و مهرگان بازدید کرد و ضمن تقدیر از زحمات پرسنل شرکت آبفای خراسان رضوی در اجرای شبکه ها و نصب انشعابات آب و فاضلاب بر لزوم رعایت استانداردها و ضوابط فنی تأکید کرد.  

دسته بندی: آب
مکان: چناران
زمان پاسخگویی به مراجعان امور آبفای چناران به نصف کاهش یافت
دوشنبه, 01 آبان 1391

طی مراسمی با حضور مدیرعامل آبفای خراسان رضوی سایت مشترکین آب و فاضلاب چناران افتتاح شد.

دسته بندی: عمومی
مکان: چناران
تعویض شیرهای فرسوده شبکه آبرسانی درچناران آغازشد
یکشنبه, 31 ارديبهشت 1391

مدیرامور آب و فاضلاب شهری چناران از آغاز تعویض شیرهای فرسوده آبرسانی دراین شهرستان خبرداد.
به گزارش روابط عمومی آب و فاضلاب خراسان رضوی هادی نقدبیشی روز یکشنبه افزود: تعویض شیرهای فرسوده با هدف جلوگیری از هدررفت آب و ارایه خدمات مطلوب به شهروندان انجام می شود.
وی اظهارداش: به منظور تسریع در فرآیند مذکور عملیات اجرایی، توسط سه اکیپ مجرب انجام می شود.

دسته بندی: عمومی
مکان: چناران
درحاشیه دیدارصمیمانه با خانواده شهدا و ایثارگران شهرجدید گلبهارمطرح شد: پاسداشت و حفاظت ازارزش ها و دستاوردهای شهدا درجامعه یک ضرورت است
جمعه, 14 بهمن 1390
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی گفت: پاسداشت و حفاظت ازارزش ها و دستاوردهای شهدا درجامعه یک ضرورت محسوب می شود. به گزارش روابط عمومی آب و فاضلاب خراسان رضوی مهندس محمد طاهری در دیدار صمیمانه با خانواده شهید علی صفاری و جانبازان الماسیان و بهروزی فردر شهرجدید گلبهارچناران افزود:شهدا با خون خود قدرت استکباررا درهم شکستند و افتخار و سربلندی را به جامعه اسلامی ایران هدیه دادند. وی اظهارداشت:شهدا متعلق به همه آحاد جامعه هستند و باید رضایت خاطر خانواده های معظم شاهد را باتجلیل و برگزاری یادواره ها جلب کنیم. وی امنیت، آرامش و اقتدارایران اسلامی را مرهون خون شهدا دانست وگفت: تمام خوبیها و ارزش های به جای مانده درتاریخ حاصل خون شهید است و این ایثارستودنی است. این مقام مسوول ادامه راه جانبازان را سندی جاودانه برای انقلاب اسلامی ایران دانست و گفت : تا شما هستید ایران اسلامی عزیزبیمه و جاودان خواهد بود. دراین بازدید صمیمانه که معاونان و مسوولان شرکت آب وفاضلاب خراسان رضوی،مدیرو مسوولان آب و فاضلاب چناران و مدیران و دست اندرکان امور ایثارگران خراسان رضوی حضور داشتند به خانوادههای شاهد و ایثارگرگلبهار تندیس شاهد و هدیه ای به رسم یاد بود اهدء شد. اقامه نمازمغرب و اعشاء درمنزل شهید علی صفاری ازنکات جالب این دیداربود.
دسته بندی: عمومی
مکان: چناران
منبع: روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی
برگزاری سومین جشنواره سراسری فراگیری نخستین واژه (آب)درامور آب وفاضلاب چناران
شنبه, 28 آبان 1390

همزمان با سراسر کشور سومین جشنواره فراگیری نخستین واژه «آب» در امور آب و فاضلاب چناران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی آبفا خراسان رضوی، نقدبیشی مدیر امور آبفا چناران گفت: این مراسم با حضور مسئولین شهرستان در محل دبستان دخترانه مدرس چناران برگزار شد.

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
مکان: چناران
منبع: روابط عمومی امور آب وفاضلاب چناران