رکاب زنی دوچرخه سوار کارکنان آبفای بردسکن تا مزار شهدا
سه شنبه, 08 بهمن 1398

به مناسبت هفته هوای پاک کارکنان امور آبفای بردسکن با دوچرخه بر سر مزار دو شهید گمنام حاضر شدند. به گزارش روابط عمومی امور آبفای بردسکن  دوچرخه سوران و کارکنان ادارات  شهرستان از مقابل فرمانداری مسیرهای خیابان بلوار مطهری و امام رضا (ع) را تا مزار شهدارکاب زدند .

دوچرخه سواران در پایان بر سر مزار 2 شهید گمنام این شهرستان واقع در پارک ولیعصر (عج) حاضر شدند و ضمن قرائت فاتحه ،مزار شهدا را گلباران و عطر افشانی کردند .

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
مکان: بردسکن
افتتاح پروژه ابرسانی به شهر شهرآباد
یکشنبه, 07 شهریور 1395

در دومین روز از هفته دولت پروژه آبرسانی به شهر شهرآباد با هزینه  8 میلیارد ریال  و با حضور علی نیا فرماندار شهرستان  و جمعی از مسئولین به بهربرداری رسید .مدیر امور آبفای بردسکن  جمعیت برخوردار از این پروژه  را حدود 2هزارو600 نفر اعلام کرد واظهار داشت: با اجرای این پروژه ظرفیت ذخیره آب در این شهر افزایش یافته و مشکل کمبود فشار  نیز برطرف شده است.

مهدی جم اظهار امیدواری کرد: با اجرای خط انتقال و تجهیز اتاق دیزل زنراتور در آینده نزدیک دغدغه تامین آب شرب شهرآباد برطرف شود.

به گزارش روابط عمومی آبفای بردسکن در ادامه  فرماندار شهرستان از تلاش های شرکت آب وفاضلاب در آبرسانی به  شهر شهرآباد با اهداء لوح به مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی و مدیر امور آب وفاضلاب بردسکن تقدیر  کرد.

دسته بندی: آب
مکان: بردسکن
بازدید مدیر عامل آبفای خراسان رضوی از مخزن 2000 متر مکعبی در حال ساخت شهر بردسکن
سه شنبه, 03 شهریور 1394

 مدیرعامل ، معاون بهره برداری و  بازرس ویژه مدیرعامل آبفای خراسان رضوی از مخزن آب 2000مترمکعبی شهر بردسکن دیدن کردند.به گزارش روابط عمومی امور آب وفاضلاب بردسکن 

در این بازدید مدیر پروِژه  هزینه ساخت و بهره برداری از این مخزن را  8 میلیارد ریال اعلام کرد در حالی که برآورد اولیه آن  5هزارو900 میلیون ریال بوده است . مجید عابدین با بیان اینکه پیشرفت پروژه به لحاظ ریالی 36 درصد و به لحاظ فیزیکی 20 درصد است افزود: کمبود بودجه یکی از چالش های پیش روی  این پروژه است.

مدیر عامل آبفای خراسان رضوی هم اظهار داشت: با  2 هزارو800 میلیون ریال اعتبار باقیمانده می توان به پیشرفت قابل توجه ای در اجرای این مخزن  رسید.حسین اسماعیلیان اظهار امیدواری کرد: این پروژه با اعتبار درنظر گرفته شده در زمان مقرربهره برداری شود.

دسته بندی: آب
مکان: بردسکن
بررسی تنگناهای حوزه آب در نشست مدیر عامل آبفای خراسان رضوی و فرماندار بردسکن
سه شنبه, 03 شهریور 1394

 فرمانداری شهرستان بردسکن در دیدار با مدیر عامل آبفای خراسان رضوی از تلاش هایامور آب وفاضلاب شهری  برای  گذر از تابستان علی رغم گرمای بالای 47 درجه سانتی گراد  و خدمات رسانی مطلوب  بدون حتی یک لحظه قطعی آب به شهروندان تشکر کرد. به گزارش روابط عمومی آبفای بردسکن وی بر اهمیت خدمت (سقایی مردم ) تاکید کرد و شهروندان را به رعایت مصرف بهینه آب فراخواند. در این نشست که معاون بهره برداری و بازرس ویژه مدیر عامل آبفای خراسان رضوی حضور داشتند  حسین اسماعیلیان با اشاره به تنگناهای موجود در تامین آب شرب مشترکان ، به بیان مسائل و مشکلات موجود در حوزه آب شرب شهرستان پرداخت و بر مشارکت فرماندار برای رفع موانع تاکید کرد.

دسته بندی: آب
مکان: بردسکن
11 لیتر بر ثانیه به تولید آب شهر بردسکن افزوده شد
پنج شنبه, 05 تیر 1393

11 لیتر بر ثانیه به دبی چاه شماره 3 بردسکن با تعویض پمپ آن افزوده شد.

دسته بندی: آب
مکان: بردسکن
صعود یکی از پرسنل ورزشکار امور آبفای بردسکن به بام ایران
یکشنبه, 12 شهریور 1391

محمد دارابی جانباز 51 ساله امور آبفای بردسکن، در هفته دولت موفق شد قله دماوند را با ارتفاع 5670 متر طی پنج روز فتح و پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران را که نام امور آبفای بردسکن در کنار آن نوشته شده بود بر فراز این قله برافراشته نماید.

وی هدف خود را از این صعود گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و ترویج فرهنگ ورزش کوه نوردی در هفته دولت بیان نمود.

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
مکان: بردسکن