کسب مقام دوم مسابقات ملی مهارت فنی و تخصصی توسط امور آبفای خلیل آباد
جمعه, 29 شهریور 1398

امور آبفای خلیل آباد موفق به کسب رتبه دوم اولین دوره مسابقات مهارت‌های فنی و تخصصی دربین 6 امورمجاور شد.

به گزارش روابط عمومی آبفای خلیل آباد، محسن اولیائی مدیر امور ضمن بیان مطلب فوق افزود : اولین دوره مسابقات مهارتهای فنی و تخصصی امورهای آب و فاضلاب بین 6 تیم از امورهای خلیل آباد،کاشمر،فیض آباد،گناباد ، بجستان و بردسکن به میزبانی امور کاشمر در دو رشته تعمیرات خطوط و نصب انشعاب برگزار شد .
اولیائی هدف از برگزاری مسابقات مهارت‌های فنی و تخصصی امورهای آب و فاضلاب را‌، ارتقا سطح دانش فنی بهره برداران دانست و خاطر نشان ساخت:مسابقات مهارت‌های فنی و تخصصی امورهای آب و فاضلاب که به منظور ارتقاء سطح دانش و آگاهی بهره برداران و نیروهای صف اول عملیاتی امورها که کارگران زحمت کش اتفاقات می باشند برگزار می‌شود ضمن ایجاد انگیزه و افزایش روحیه نشاط و شادابی نیروها مسلما دستاوردهای مثبت و مفیدی بدنبال خواهد داشت.

دسته بندی: آب
حضور یگان امداد آبفای خلیل آباد در مانور زلزله
دوشنبه, 13 آذر 1396

 همزمان با سراسر کشور مانور زلزله با حضور یگان امداد آب آبفا در کنار سایر دستگاه های خدمات رسان در محل مدرسه فرهنگ شهرستان خلیل آباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی امور آبفای خلیل آباد، مجتبی شاکری فرماندار خلیل آباد در جمع دانش آموزان و مسئولین ادارات با بیان اینکه شهرستان خلیل آباد برروی گسل بزرگ درونه قراردارد افزود: دستگاه های خدماتی باید آمادگی بیشتری برای مقابله با این حوادث را داشته باشند و آموزش و پرورش به عنوان یک دستگاه محوری باید این آموزش ها را مد نظر قرار دهد.

در پایان این مراسم مدیر آموزش و پرورش خلیل آباد از همکاری و حضور به موقع دستگاههای خدمات رسان در برگزاری این مانور تقدیر کرد.

دسته بندی: عمومی
منبع: امور آبفای شهری خلیل آباد
بازدید سرزده فرماندار خلیل آباد از امور آبفای شهرستان
چهارشنبه, 08 آذر 1396فرماندار خلیل آباد بدون اطلاع قبلی از امور آب و فاضلاب شهری این شهرستان بازدید کرد.
مجتبی شاکری به اتفاق معاون فرمانداری و در راستای رسیدگی به امور و مسائل و مشکلات مردم و ارزیابی نحوه عملکرد نهادها و دستگاه های دولتی ، از امور آب و فاضلاب شهری این شهرستان به صورت سر زده بازدید کرد و  وضعیت خدمات رسانی این اداره را مورد بررسی قرار داد.
فرماندار خلیل آباد در این بازدید ضمن دیدار و گفتگو با مدیرو کارکنان امور با نحوه اجرای طرح ها، پروژه ها و ارائه خدمات به مراجعان و همچنین  مشکلات و توانمندی های این امور آشنا شد.
به گزارش روابط عمومی امور آبفای خلیل آباد،  این بازدیدها در راستای بهبود ارائه خدمات به مردم و طرح تکریم حقوق ارباب ‌رجوع به‌ طور مستمر انجام می شود.

دسته بندی: عمومی
منبع: امور آبفای شهری خلیل آباد
سه هزار متر شبکه آب فرسوده شهر کندر اصلاح و بازسازی می شود
یکشنبه, 05 آذر 1396

به درخواست شورای اسلامی شهر کندر و با حضور نماینده شهرستان های خلیل آباد ، بردسکن و کاشمر در مجلس شورای اسلامی جلسه ای به منظور بحث و تبادل نظر درخصوص مشکلات تأمین آب شرب و راه های اصلاح شبکه فرسوده شهر کندر در محل دفتر نماینده شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آبفای خلیل آباد در این جلسه که  بنیادی نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی، بخشدار ، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کندر حضور داشتند اولیائی مدیر امور آبفای خلیل آباد ضمن اشاره به اقدامات انجام شده در شهر کندر از ابتدای تحویل گیری شهر توسط شرکت آب و فاضلاب استان ،  آبرسانی کندر را جزو پروژه های فعال شهرستان برشمرد و با توجه به وضعیت توزیع و تخصیص اعتبارات خواستار توجه بیشتر به اعتبارات بخش آب شد.

بهروز بنیادی نماینده مردم هم  با تأکید برنگاه ویژه دولت و مجلس به بخش آب  از اقدامات آبفا قدردانی کرد.

در پایان جلسه مقرر شد  فاز اول اصلاح و بازسازی شبکه توزیع آب شهر کندر با استفاده از مشارکت مردمی ، همکاری شهرداری و تأمین سه هزارمتر لوله توسط آبفا اجرا شود.

دسته بندی: آب
منبع: امور آبفای شهری خلیل آباد
افزایش 200درصدی عملکرد حوزه بهره برداری آبفای خلیل اباد
یکشنبه, 05 آذر 1396

از ابتدای سال جاری بیش از 2280 متر عملیات اصلاح و توسعه شبکه در امور آبفای خلیل آباد انجام شده است که نسبت به     6 ماهه اول سال 95 بیش از 200 درصد رشد داشته است.

قاضیان مسئول بهره برداری امور با اشاره به این مطلب افزود: بازسازی 72 فقره انشعاب (افزایش 132درصدی نسبت به سال 95) و تعویض 280 دستگاه کنتور خراب(افزایش 186 درصدی نسبت به سال 95) از دیگر اقدامات امور است که در مجموع باعث ارتقاء سطح و بهبود کیفیت خدمات به شهروندان شده است.

دسته بندی: آب
منبع: امور آبفای شهری خلیل آباد
تآکید امام جمعه خلیل آباد بر صرفه جویی در مصرف آب
دوشنبه, 19 تیر 1396

امام جمعه خلیل آباد در خطبه های این هفته  نماز جمعه با دعوت مردم به صرفه جویی در مصرف آب و برق خاطرنشان کرد باتوجه به روند افزایش دما و بالا رفتن مصرف آب لازم است مردم همکاری موثرتری با دستگاه خدمات رسان آبفا داشته باشند تا بحران کم آبی بوجود نیاید.

به گزارش روابط عمومی امور ، حجت الاسلام ناهیدی با قدردانی از زحمات پرسنل آبفا بر اهمیت تأمین آب شهروندان تأکید و خواستار همکاری همه نهادها در حل مشکلات مردم شد.

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
منبع: امور آبفای شهری خلیل آباد