جلسه هم اندیشی امور زاوه و شورای اسلامی و دهیاری روستای پطرو دشهرستان زاوه
دوشنبه, 20 ارديبهشت 1400

 با توجه به قرار گرفتن در پیک مصرف و بروز کم آبی در روستای پطرو جلسه هم اندیشی درخصوص مسائل آب شرب روستا با حضور اعضای شورای اسلامی و دهیار روستا  برگزار شد.

در این جلسه  یوسف قاسمی مدیر امور با اشاره به بحران کمبود آب و محدودیت منابع آبی، بر مدیریت و کنترل مصارف توسط اهالی روستا تأکید کرد و خواستار همراهی و همکاری  مردم برای گذر از تابستان پیش رو شد. 

در همین راستا مقرر شد اعضای شورای اسلامی و دهیاری روستا نسبت به اطلاع رسانی و آگاهی بخشی اهالی روستا دبه منظور رعایت هرچه بیشتر الگوی مصرف آب و عدم استفاده از آب شرب برای مصارف دام و کشت و کار اقدام کنند.

دسته بندی: عمومی
جمع آوری انشعابات مشمول جمع آوری در امور زاوه
سه شنبه, 22 اسفند 1396

دستورالعمل معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی در امور زاوه عملیاتی شد.

به گزارش روابط عمومی امور بر اساس این دستورالعمل ضمن برگزاری نشست کمیته وصول مطالبات وتبیین اهداف تعیین شده تمام انشعابات مشمول جمع آوری شد.

دسته بندی: آب
منبع: امور آب و فاضلاب زاوه
جلسه انسجام بخشی مدیران آب و برق شهرستان به میزبانی آبفای زاوه
سه شنبه, 15 اسفند 1396

چالش ها و تنگناهای حوزه آب و فاضلاب شهردولت آباد در دیدار با مدیران توزیع برق و آب و فاضلاب روستایی شهرستان  به میزبانی آبفای زاوه مورد بررسی قرارگرفت.

مدیر امور در این جلسه ضمن تشریح وضعیت منابع آبی ، توان تولید و مصرف مشترکین ، از کم آبی و افت متوالی سفره های آب زیر زمینی به عنوان اصلی ترین چالش موجود نام برد.

به گزارش روابط عمومی آبفای زاوه علی کیوان  با توجه به زیان25درصدی ناشی از عدم دریافت هزینه تمام شده آب از مشترکین از مدیر برق شهرستان خواست همچون گذشته با درک شرایط موجود ، آبفا را در ارایه خدمات مطلوب به مشترکین یاری دهد.

در ادامه  مدیران آبفای روستایی و توزیع برق  به بیان مشکلات حوزه کاری خود پرداختند.

دسته بندی: آب
منبع: امور آب و فاضلاب زاوه
آغاز مطالعات تامین بلند مدت آب شرب شهر دولت آباد
دوشنبه, 25 دی 1396

مطالعات تامین بلند مدت آب شرب شهر دولت آباد تا افق 1410 وارد فاز اجرایی شد.

مدیر امور آبفای زاوه با اشاره به سربه سر شدن توان تولید و مصرف آب در این امور در سال جاری و همچنین فوریت و ضرورت پیش بینی تامین آب برای سال های آتی افزود : در پی بازدید مدیر دفتر اجرایی طرح های تامین آب و مشاور مطالعات تامین آب از محدوده های احتمالی ، مقرر شد عملیات اکتشافی (ژیوالکتریک ) محدوده های مورد نظر در اسرع وقت آغاز شود.

به گزارش روابط عمومی امور  علی کیوان  هم اکنون آب شرب شهر دولت آباد از طریق 4 حلقه چاه تامین می شود.

 

دسته بندی: آب
منبع: امور آب و فاضلاب زاوه
اهدا لوح مدیرعامل آب منطقه ای خراسان رضوی و فرماندار شهرستان به مدیر امور زاوه
چهارشنبه, 17 آبان 1396

 

حسین جعفری مدیر عامل آب منطقه ای خراسان رضوی و مهدی محمودی فرماندار شهرستان زاوه با اهدا لوح از خدمات علی کیوان مدیر امور تقدیرکردند.

در متن این لوح آمده است :" بی شک از مهم ترین مسایل حال و آینده جوامع بشری مساله آب می باشد که می طلبد این موضوع بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته و مدیریت لازم معمول شود. لذا به پاس زحمات و خدمات ارزندهای  جنابعالی به عنوان عضو شورای حفاظت از منابع آب شهرستان  این لوح تقدیم حضورتان می شود."

دسته بندی: آب
منبع: امور آب و فاضلاب زاوه
تقدیر فرماندار از مدیر و کارگنان امور زاوه
چهارشنبه, 03 آبان 1396

 

مهدی محمودی فرماندار  زاوه با اهداء لوح از زحمات و تلاش های امور آب و فاضلاب این شهرستان تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی در متن این لوح خطاب به علی کیوان مدیر امور زاوه آمده است :"به منظور سپاس از فعالیت ها و کوشش های جنابعالی و پرسنل تحت امر در حوزه سقایت و آبرسانی به مردم شریف دولت آباد که منجر به کسب رتبه برتر در بین امورهای تابعه شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی گردیده است این لوح اهدا می شود."

 

دسته بندی: آب
منبع: امور آب و فاضلاب زاوه