صرفه جویی در مصرف آب محور مطالب امام جمعه جوین
سه شنبه, 05 تیر 1397

امام جمعه  جوین در خطبه های نماز جمعه این شهرستان در باره ضرورت های صرفه جویی در مصرف آب سخن گفت.

حجت الاسلام  دلیری پور توجه به نظافت و پاکیزگی را از دستورات  دین مبین اسلام برشمرد وبا اشاره به پدیده خشکسالی چند ساله در کشور و مصرف بی رویه آب در فصل تابستان، از شهروندان و کشاورزان خواست در مصرف آب صرفه جویی کنند.

وی قیمت تمام شده هر مترمکعب آب  را حدود 1200تومان اعلام کرد که در برخی شهرها بیشتر نیز می شود و دولت با توجه به سوبسیدی که برای مردم پرداخت می کند حدود 500تومان  از شهروندان دریافت می کند لذا از شهروندان انتظار می رود برای تداوم خدمات رسانی شرکت های آب و فاضلاب قبوض خود را در موعود مقرر پرداخت کنند. 

دسته بندی: آب
مکان: جوین
کمک به زلزله زدگان استان آذربایجان شرقی پرسنل امور جوین دو روز حقوق خود را برای زلزله زدگان اهدا کردند
شنبه, 28 مرداد 1391

به گزارش روابط عمومی آبفا خراسان: کارکنان امور جوین در راستای کمک به هم وطنان زلزله زده، ضمن ابراز همدری با بازمانگان زلزله استان آذربایجان شرقی دو روز حقوق خود را به زلزله زدگان این استان اختصاص دادند.

این گزارش حاکیست: کمکهای نقدی کارکنان به حساب جمعیت هلال احمر کشور واریز شد. در این راستا مهندس یعقوبی مدیر امور جوین از کلیه پرسنل امور تقدیر و تشکر کرد.

دسته بندی: عمومی
مکان: جوین
80 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای شبکه فاضلاب شهری جوین نیاز است
سه شنبه, 01 آذر 1390

فرماندار جوین گفت: هشتاد میلیارد ریال اعتبار برای اجرای شبکه فاضلاب مرکز شهری این شهرستان نیاز است.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی مهدی فروزان در جمع مدیران شهرستان جوین افزود:  اعتبار مذکور باید از محل اعتبارات ملی، استانی و یا بانک توسعه اسلامی تامین شود .
وی از فراهم بودن زیر ساخت اجرای سیستم فاضلاب شهری موسوم به اگو در مرکز شهرستان جوین خبر داد.
فروزان تصریح کرد: برای اجرای این سیستم هماهنگی هایی با شورای اسلامی، شهرداری، اداره برق، گاز و بخش های دیگر اداری انجام شده است.

فرماندار جوین با تقدیر از حرکت های رو به جلوی آب و فاضلاب شهری جوین گفت: احداث شبکه فاضلاب شهری در جوین حیاتی بوده و شهروندان هم آماده همکاری هستند. وی افزود: با اجرای این شبکه فاضلاب شهری نقاب مرکز شهرستان جوین تا 70 سال آینده مرتفع خواهد شد.
سرپرست امور آب و فاضلاب جوین هم گفت: مطالعات اجرای شبکه فاضلاب شهری در شهر نقاب مرکز این شهرستان انجام شده است. علی یعقوبی افزود: شورای اسلامی و شهرداری شهر نقاب برای اجرای این پروژه حیاتی اعلام آمادگی کرده اند.
وی تصریح کرد: با توجه به اینکه اغلب معابر شهری مرکز شهرستان خاکی است شهرداری و شورای اسلامی تلاش دارند تا قبل از آسفالت معابر این طرح عملیاتی شود.

دسته بندی: عمومی
مکان: جوین
منبع: شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی