برگزاری همایش کوهپیمایی خانوادگی در آبفا سبزوار
یکشنبه, 31 شهریور 1398

به مناسبت هفته دفاع مقدس مدیرعامل و کارکنان شرکت آب و فاضلاب سبزوار به همراه خانواده هایشان در همایش کوهپیمایی خانوادگی به ارتفاعات بابا افچنگ شرکت کردند .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب سبزوار ،این برنامه ورزشی با هدف حفظ سلامت کارکنان ، تقویت و ایجاد انگیزه نشاط و شادابی و ایجاد روحیه همکاری و مشارکت اجرا شد.

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب سبزوار
دوره آموزشی مدیریت رفتارسازمانی در سبزوار برگزار شد
یکشنبه, 31 شهریور 1398

دوره آموزشی دو روزه مدیریت رفتار سازمانی در سالن جلسات شرکت آب و فاضلاب سبزوار با حضور مدیرعامل و شرکت حداکثری کارکنان آبفا سبزوار با مدرس دکتر مازیار میر برگزار شد.

در این دوره آموزشی کارکنان با تعریف رفتار سازمانی ، زبان بدن ، تاثیر فضای مجازی بر افراد ، مدیریت زمان ، تمرکز ، افزایش انگیزش پرسنل و آموزش اصول و فنون مذاکره آشنا شدند.

مدرس دوره آموزشی کتاب ها و نرم افزارهای مرتبط را به شرکت کنندگان معرفی کرد.

دسته بندی: عمومی
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب سبزوار
نوسازی827 فقره انشعابات آب در شهرسبزوار
جمعه, 29 شهریور 1398

رییس اداره بهره برداری آب شرکت آب و فاضلاب سبزوار ، از نوسازی 827 فقره انشعابات آب در پنج ماهه سالجاری در سبزوار خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب سبزوار ، حسین رنجبر گفت : نوسازی انشعابات 577 مورد بر اثر اتفاقات و 250 مورد بر اثر اصلاح شبکه انجام شده است .

وی افزود : همچنین در این مدت بیش از 18 هزار متر مکعب بابت شستشو خطوط انتقال و جمع آوری و مخازن آب ، 302 مورد بازدید ادواری حوضچه شیرآلات خط انتقال و شبکه توزیع انجام شده است.

این مسئول ادامه داد : اتفاقات پنج ماهه در شبکه فرعی و اصلی 548 مورد ، انشعابات 831 مورد و خط انتقال 5 مورد رفع اتفاق شده است .

دسته بندی: آب
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب سبزوار
استحصال بیش از نه میلیون مترمکعب آب شرب در سبزوار
جمعه, 29 شهریور 1398

کارشناس مسئول تولید وآبرسانی شرکت آب و فاضلاب سبزوار از تولید نه میلیون و 983 هزارو 983 مترمکعب آب شرب در پنج ماهه سالجاری خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب سبزوار ، علی اصغر ملوندی گفت : این میزان آب شرب از 36 حلقه چاه در مناطق بفره ، کلوت و کسکن برداشت شده است .

وی افزود : اب شرب استحصالی به مخازن منتقل و پس از انجام کنترل های بهداشتی برای استفاده شهروندان به شبکه آب تزریق می شود .

این مسئول ادامه داد : تعداد مخازن آب شرب شش باب با ظرفیت 51 هزار مترمکعب می باشد.

شایان ذکر است : شرکت آب و فاضلاب سبزواردارای  106هزارو503  مشترک آب می باشد.

دسته بندی: آب
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب سبزوار
رویدادملی استارتاپ ویکند آب با حمایت آبفا سبزواربرگزار می شود
یکشنبه, 17 شهریور 1398

دبیر علمی استارتاپ از برگزاری رویداد ملی استارتاپ "ویکند آب" در دانشگاه حکیم سبزواری در آبان ماه 98 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب سبزوار ، احسان ثابتی گفت : رویداد ملی استارتاپ ویکند آب با هدف جذب ایده ها ، پرورش کسب و کارهای نوپا و کارآفرینی در زمینه آب به همت دانشگاه حکیم سبزواری و با حمایت شرکت آب و فاضلاب سبزوار و دیگر دستگاه های اجرایی اقدام به پذیرش ایده می کند.

وی افزود : در این رویداد هفت تیم روی هفت ایده به مدت 54 ساعت کار می کنند و در نهایت به ایده های برتر جوایز نقدی و وام های خوداشتغالی اهدا خواهد شد .

به گفته وی اجرای طرح های برتر در دستگاه های اجرایی شهرستان سبزوار بنا به تعهد مدیران دستگاه ها قابل پیگیری و انجام است .

دبیر علمی استار تاپ ادامه داد : این رویداد در 25 تا 28 آبان ماه برگزار می شود و برای ثبت ایده ها و ارائه راه حل در محور های مطروحه  علاقه مندان می توانند به سایت

/http://cnf.hsu.ac.ir/water/fa  مراجعه کنند.

دسته بندی: عمومی
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب سبزوار
تقدیرازکارمندان نمونه شرکت آبفا سبزوار
یکشنبه, 10 شهریور 1398

به مناسبت هفته دولت از کارمندان نمونه شرکت آب و فاضلاب سبزوار تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب سبزوار ، در جلسه شورای اداری که در محل فرمانداری شهرستان سبزوار با حضور مسئولین برگزارشد و از همکاران شرکت آب و فاضلاب سبزوار علی اکبر کوشکی ، روح الله بیدی ، مهدی پیش یار ، محمد خاکدوست و زهرا صفار به عنوان کارمندان نمونه تقدیر شد.

دسته بندی: عمومی
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب سبزوار