تجلیل از همکاران رزمنده شرکت آبفا سبزوار
یکشنبه, 15 مهر 1397

به مناسبت هفته دفاع مقدس از همکاران رزمنده شرکت آب و فاضلاب سبزوار در نماز خانه این شرکت تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب سبزوار ، در این مراسم از پنج نفر همکاران رزمنده و یک نفر فرزند جانباز با اهدا لوح  و هدیه تقدیر به عمل آمد.

در بخشی از این لوح آمده است :هشت سال دفاع مقدس یادآور استقامت ، ایثار و پایمردی مردان و زنان معتقد به ولایت و انقلاب اسلامی است که منبعث از ایمان به خدا ، وحدت کلمه و یکپارچگی در سایه رهنمودهای حکیمانه روح خدا (ره) شکل گرفت و موجب بیداری ملتها و نهضت های آزادی بخش جهان شد و اینک در استمرار این نهضت عظیم و در پرتو هدایت فرزند خلف خمینی کبیر (ره) ، حضرت آیت ا...خامنه ای ولی امر مسلمین جهان ،می رود تا به اوج قله سعادت فایق آید.

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب سبزوار
سخنرانی مدیرعامل آبفا سبزوار در مجمع عمومی پارلمان مشورتی بانوان
شنبه, 06 مرداد 1397

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سبزوار در خصوص مدیریت مصرف آب در مجمع عمومی پارلمان مشورتی بانوان سخنرانی کرد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب سبزوار ، حسین ریاضی در این جلسه گزارشی از وضعیت  کمی و کیفی آب در ایران ، استان و شهرستان  و فرونشست زمین بر اثر برداشت های غیر مجاز آب از سفره های زیر زمینی ارائه کرد .

وی با اشاره به محدودیت منابع تامین آب افزود : کاهش هدر رفت آب و تغییر الگوی مصرف باعث حفظ و بهسازی منابع موجود آب می شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سبزوار بر  استفاده از لوازم کاهنده  و اصلاح الگوی مصرف تاکید کرد و افزود : با کاشت گیاهان بومی که نیاز به آب کمتری دارند و استفاده از آب خاکستری جهت آبیاری فضای سبز ، به حفظ محیط زیست برای فرزندانمان کمک کنیم .

در پایان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سبزوار به پرسش های بانوان در این جلسه پاسخ داد.

دسته بندی: عمومی
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب سبزوار
بازدید نماینده مردم از پروژه های آب و فاضلاب شهر سبزوار
سه شنبه, 19 تیر 1397

 نماینده مجلس در شورای اسلامی به همراه مدیرعامل و معاونین شرکت آب و فاضلاب  از پروژه های در دست اجرای آب و فاضلاب سبزوار بازدید کرد و در جریان روند اجرای این پروژه ها قرار گرفت .

در جریان این بازدید مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سبزوار گزارشی از وضعیت منابع تامین و خطوط و شبکه توزیع آب را به اطلاع رساند و از 400 کیلومتر نشت یابی و بررسی حدود شش هزار فقره انشعاب در سال گذشته با هدف کاهش هدر رفت آب خبر داد.

حسین ریاضی  گفت : با اجرای عملیات خط 700میلیمتری آب ، ضمن اتصال مخازن 20 هزار متر مکعبی جاده اسفراین و بیمارستان واسعی ، وضعیت شبکه و بالانس مخازن و تامین بهتر نیاز آبی شهروندان در تابستان پایدارخواهد شد.

 وی با بیان اینکه اقدامات انجام شده مبنای علمی دارد  اجرای خطوط فاضلاب هم منجر به افزایش ضریب نفوذ فاضلاب تا 85 درصد مشترکین خواهد شد.

 رمضانعلی سبحانی فرنماینده سبزوار در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن تاکید بر پیگیری جهت تخصیص به موقع اعتبارات از زحمات مدیرعامل و کلیه کارکنان شرکت آب و فاضلاب سبزوار قدر دانی کرد .

دسته بندی: عمومی
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب سبزوار
مدیرعامل آبفا سبزوار: 60درصد مشترکان آب در سبزوار الگوی مصرف را رعایت می کنند
شنبه, 16 تیر 1397

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سبزوار گفت: 60 درصد مشترکان سبزوار الگوی مصرف آب را رعایت می کنند .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب سبزوار ، حسین ریاضی در گفت و گو با ایرنا با اشاره به 100هزار مشترک آب در سبزوار، میزان تولید آب در این شهر را هزار لیتر در ثانیه اعلام و بیان کرد : با توجه به نیاز مشترکان به هزارو 200 لیتر در ثانیه دراوج مصرف ،  شهر سبزوار با 200 لیتر کمبود آب در ثانیه مواجه است .

وی بر لزوم مدیریت مصرف آب از سوی شهروندان در فصل گرما تاکید و بیان کرد : کسری آب در پیک مصرف از طریق مخازن ذخیره جبران می شود در حالی که آب این منابع برای استفاده در موارد بحرانی در نظر گرفته شده است .

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سبزوار به تنش آبی در شهرستان اشاره کرد و اظهار داشت: در صورت صرفه جویی 10درصدی توسط مشترکان،  قطعی  آب ایجاد نخواهد شد .

دسته بندی: آب
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب سبزوار
تاکید مدیرعامل آبفای سبزوار بر استفاده از گیاهان کم آب برای توسعه فضای سبز این شهر
یکشنبه, 27 خرداد 1397

به مناسبت هفته صرفه جویی در مصرف آب مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سبزوار بارییس سازمان سیما ، منظر و فضای شهری شهرداری دیدارکرد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب سبزوار حسین ریاضی در این نشست  با توجه به کاهش بارش ها و کمبود منابع آب زیر زمینی و مصرف بخش قابل توجهی از آب شهرها برای آبیاری فضای سبز بر استفاده بهینه از آب در این بخش تاکید کرد.

وی افزود : در توسعه فضای سبز شهری باید از گونه های مقاوم و کم آب استفاده و از آبیاری با آب شرب پرهیز شود.

 

وی ترویج فرهنگ صرفه جویی در مصرف آب را ضروری دانست و گفت: باید با فراهم آوردن تمهیدات لازم از هدر رفت منابع آب جلوگیری کرد .

 رییس سازمان سیما ، منظر وفضای سبز شهرداری سبزوار هم نسبت به همکاری با آبفا برای تغییر در روش آبیاری فضای سبز قول مساعد داد.

 

دسته بندی: عمومی
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب سبزوار
بازدید رییس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر از رونداجرای پروژه فاضلاب غرب سبزوار
شنبه, 01 ارديبهشت 1397

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب و رییس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر سبزوار از روند اجرای پروژه فاضلاب غرب این شهر بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب سبزوار ، هدف از اجرای این پروژه با توجه به بالا بودن سطح آب های زیرزمینی ، فراهم نبودن شرایط حفر چاه جذبی و رفع مشکلات و معضلات بهداشتی این منطقه می باشد.

در جریان این بازدید اعلام شد با پیگیری های صورت گرفته کلکتور غرب سبزوار در دستور کار قرار گرفت و با توجه به کمبود اعتبار ، شبکه فرعی خیابان نبوت به صورت فاینانس داخلی  اجرا شد.

دسته بندی: عمومی
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب سبزوار