بازدیدمعاون بهره برداری وتوسعه آب ازپروژه های آبفا سبزوار
دوشنبه, 30 تیر 1399

معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی ، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار و از پروژه های آب آبفا این  شهرستان  بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار ، مهدی جهان طلب  با حضور در منطقه از پروژه اتصال خط 600 چدن به مخزن 20 هزار مترمکعبی جاده اسفراین واتصال قسمتی از شبکه توزیع مجتمع آبرسانی رسالت به مخزن 20 هزار مترمکعبی بازدید کرد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار در جریان این  بازدید گزارشی از وضعیت آب شرب  شهرستان را ارائه داد و گفت : هدف از اجرای این پروژه ها  رفع مشکل کمبود آب شرب روستای کهنه آب اعلام کرد.

 معاون بهره برداری وتوسعه آب شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی هم در جلسه ای  با همکاران بهره برداری آبفا سبزوار،  اقدامات اولویت ها ، مشکلات آب مجتمع های روستایی ، حوزه شهری و پیشرفت پروژه ها را بررسی کرد.

 

دسته بندی: آب
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب سبزوار
مرتفع شدن مشکل کمبود آب شرب روستای کهنه آب سبزوار
یکشنبه, 29 تیر 1399

 بخشدار مرکزی شهرستان سبزوار گفت : مشکل کم آبی و افت فشار آب روستای کهنه آب با اقدامات مناسب و مدیریت خوب آبفای شهرستان تا انداز زیادی مرتفع  شد.

علی رضا یحی آبادی افزود: با اجرای پروژه تامین نه تنها مشکل آب شرب کهنه بلکه روستاهای همجوار شامل سنگ سفید ، رازقند ، عشرت آباد که از مجتمع رسالت مشروب می شوند رفع خواهد شد.

وی اظهار داشت : بخش مرکزی دارای 54 روستا  با جمعیت 26 هزار نفر می باشد که با اقدامات خوبی که امسال انجام شد مشکلات آبی روستاهای بخش مرکزی مرتفع شد.

وی اضافه کرد : روستای کهنه آب با جمعیت بالغ بر سه هزار نفر  در حاشیه شهر واقع  است .

دسته بندی: آب
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب سبزوار
دبی سنجی تاسیسات آب شرب روستاهای بخش ششتمد
دوشنبه, 26 خرداد 1399

مسئول بهره برداری از تاسیسات آبرسانی به روستاهای بخش ششتمد از دبی سنجی آب شرب روستاهای  این بخش خبر داد.

 کاظم سلیمانی گفت :با هدف رفع مشکلات آب شرب مجتمع وحدت اقدام به بازدید از چاه تا مخزن فروسیمان ، مجتمع برازق برای رفع مشکل قطعی آب در روستای کلاته سادات و سه راهی رباط محل تقسیم آب بین شهرستان های سبزوار و نیشابور به همراه همکاران شرکت آب و فاضلاب و نیشابور  و دبی سنجی این منابع شد.

به گفته وی   29 هزارو 994  مشترک روستایی تحت پوشش آبفای سبزوار قرار دارند.

دسته بندی: آب
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب سبزوار
برگزاری کمیته بحران در شرکت آبفا سبزوار
چهارشنبه, 27 فروردين 1399

با توجه به بارندگی های اخیر و جاری شدن سیل در برخی مناطق، اعضای کمیته بحران  شرکت آب و فاضلاب سبزوارراه های امدادی رسانی سریع به مناطق آسیب دیده احتمالی را بررسی کردند.به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب سبزوار ،  تشکیل تیم های واکنش سریع  به منظور آمادگی هر چه بیشتر برای مقابله با بلایای طبیعی ، بازدید از مسیرهای خطوط شبکه  و انتقال آب و فاضلاب  ، کنترل مستمر کیفیت آب و  پیش بینی برنامه های مقابله با هر گونه بحران ،  اعزام اکیپ مجهز  و اعزام دو دستگاه تانکر 18 هزار لیتر به روستای سیل زده مهر و برآورد خسارت سیل از مصوبات این جلسه بود.

دسته بندی: عمومی
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب سبزوار
برگزاری جشن های انقلاب باتاکیدبرمدیریت بهینه مصرف آب در سبزوار
چهارشنبه, 16 بهمن 1398

جشن های انقلاب با تاکید بر مدیریت بهینه مصرف آب برای دانش آموزان سبزواری برگزار شد.به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب سبزوار ، در این جشن دانش آموزان با اهمیت و ارزش آب در زندگی اجتماعی انسان ها بیش از پیش آشنا شدند . در این مراسم همچنین  با اجرای نمایش توسط قطره آب دانش آموزان ، راه های صرفه جویی در مصرف آب به دانش آموزان آموزش داده شد. این مراسم با همکاری شهرداری و آموزش و پرورش شهرستان سبزوار برگزاری می شود.

 

دسته بندی: عمومی
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب سبزوار
دانش آموزان سبزوار با روش های مدیریت مصرف بهینه آب آشنا شدند
دوشنبه, 16 دی 1398

مسئول روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب سبزوار گفت : دانش آموزان آموزشگاه بنت الهدی صدر این شهر با روش های مدیریت مصرف بهینه آب آشنا شدند.

 محمد صفی آبادی افزود : آب اولین واژه ای است که دانش آموزان آن را می آموزند بنابراین ضروری است از همین زمان اهمیت نحوه مصرف صحیح هم به کودکان آموزش داده شود تا این فرهنگ در آنان نهادینه شود.

به گفته وی در ادامه دانش آموزان با حضور کارگاه سیار آموزش همگانی مصرف بهینه آب با سرشیرهای کاهنده مصرف و با اجرای مسابقه  با راه های صرفه جویی در مصرف آب آشنا شدند.

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب سبزوار