تجلیل از ایثارگران امور آبفای کاشمر
دوشنبه, 23 مهر 1397

 به مناسبت هفته دفاع مقدس از 5 تن از همکاران ایثارگر، جانباز و خانواده شهید این امور کاشمرتقدیر بعمل آمد.

در این مراسم که همراه با قرائت زیارت عاشورا بود، نماینده عقیدتی-سیاسی سپاه ناحیه مقاومت شهرستان کاشمر و مسئول بسیج ادارت شهرستان نیز حضور داشتند.

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
مکان: کاشمر
برگزاری کلاس اصلاح الگوی مصرف در امور کاشمر
پنج شنبه, 27 ارديبهشت 1397

کلاس اصلاح الگوی مصرف برای معلمین نهضت سوادآموزی در امور آبفای کاشمر برگزار شد.

بنا به گزارش روابط عمومی امور آبفای کاشمر، پیرو هماهنگی های صورت گرفته با آموزش و پرورش شهرستان کاشمر، بیش از 60 معلم نهضت سواد آموزی در کلاس آموزشی اصلاح الگوی مصرف شرکت کردند.

مدیر امور آبفای کاشمر در این کلاس جایگاه معلمین نهضت را در امر آموزش مهم توصیف کرد و افزود: با توجه به اینکه مخاطبین افراد حاضر عموما افراد کم سواد جامعه هستند، برگزاری کلاس اصلاح الگوی مصرف و آشنایی عملی افراد تحت تعلیم، می تواند تاثیر بسزایی در فرهنگ سازی استفاده بهینه از آب و سایر انرژی ها داشته باشد.

در پایان کارآموزان از اماکن و تاسیسات آب امور بازدید کردند.

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
مکان: کاشمر
تاکید امام جمعه کاشمر بر برخورد جدی با انشعابات غیر مجاز
پنج شنبه, 30 فروردين 1397

مدیر امور آبفای کاشمر با امام جمعه این شهر دیدار و وضعیت منابع تامین آب شرب شهروندان را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی امور آب و فاضلاب کاشمر در این دیدار حجت الاسلام طباطبایی امام جمعه کاشمر ضمن تاکید بر کنترل مصرف مشترکین و برخورد جدی با انشعابات غیر مجاز ، از عملکرد آبفای شهری تقدیر و از سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه مدیر امور آبفا استقبال کرد . 

مدیر امور آبفای کاشمر هم با اشاره به شرایط سخت تامین آب ، خواستار استفاده از تریبون نماز جمعه برای تشویق شهروندان به رعیات الگوی مصرف شد.

علیرضا عباسی گفت : در راستای  فرهنگ سازی مصرف بهینه آب  نیازمند کمک مسئولین و همکاری مشترکین برای جلوگیری از مصارف غیر مجاز و کاهش هدر رفت آب هستیم.

دسته بندی: عمومی
مکان: کاشمر
نصب اولین تابلو درایو (کنترل دور) در آبفای کاشمر
سه شنبه, 28 فروردين 1397

اولین تابلو درایو (کنترل  دور) در چاه شماره 5 آبفای کاشمر نصب شد.

 مدیر امور آبفای کاشمر این اقدام را در راستای اهداف استراتژیک شرکت جهت "کاهش شدت انرژی به میزان 2 درصد نسبت به سال گذشته" عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی امور آبفای کاشمر علی رضا عباسی مزایای استفاده از این سیستم را کاهش میزان شدت جریان مصرفی، جلوگیری از وارد آمدن شوک به الکتروپمپ، حذف خازن و طول عمر بالا عنوان کرد و گفت: با اینوسیله میزان دبی استحصالی از چاه قابل کنترل است.

مدیر امور آبفای کاشمرافزود: این امور در سال 96 نیز با کمک سیستم تله متری اقدام به خاموشی چاه ها در ساعات پیک مصرف و تعویض کلیه لامپ های پرمصرف تاسیسات کرد.

دسته بندی: آب
مکان: کاشمر
برق دزدی از تاسیسات آبفای کاشمر
سه شنبه, 22 اسفند 1396

سه  انشعاب غیرمجاز استفاده از  تاسیسات برق امور آب و فاضلاب کاشمر شناسایی و قطع شد.

به گزارش روابط عمومی امور آبفای کاشمر این انشعابات غیر مجاز که توسط دفتر بهره برداری  شناسایی شده بود با همکاری مدیریت برق شهرستان قطه شد.

این انشعابات غیر مجاز در یک واحد دامداری ، اتاق سرایداری یک دستگاه اجرایی و پمپ آب یک واحد مورد استفاده قرار گرفته بود.

دسته بندی: آب
مکان: کاشمر
دیدار فرمانده پایگاه بسیج امور کاشمر با فرمانده ناحیه سپاه مقاومت شهرستان
یکشنبه, 20 اسفند 1396

فرمانده پایگاه بسیج امور آبفای کاشمر با فرمانده ناحیه سپاه مقاومت این شهرستان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی امور آبفای کاشمر- در این دیدار که در دفتر سرهنگ سازگار فرمانده ناحیه سپاه و با حضور سرهنگ رحیمی جانشین ناحیه سپاه و  عربشاهی جانشین پایگاه بسیج امور برگزار شد، عباسی گزارشی از وضعیت و اقدامات پایگاه بسیج آبفای کاشمر را ارائه کرد.

سرهنگ سازگار از پایگاه بسیج آبفای کاشمر هم با اشاره به عضویت بیش از 50 نفر ، از این پایگاه به عنوان یکی از پایگاه ها ی فعال یاد کرد و از اقدامات پایگاه بسیج آبفا درجهت تقویت روحیه پرسنل تشکر کرد.

 

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
مکان: کاشمر