برنامه ایمنی آب امور آبفای کاشمر اجرایی می شود
شنبه, 09 آذر 1398

برنامه ایمنی آب امور آبفای کاشمر اجرایی می شود

 مدیر امور آبفای کاشمر ضمن دریافت ابلاغ حکم ریاست کمیته ایمنی آب شهرستان از طرف فرماندار برای مدیریت امور آبفای شهری، از برگزاری جلسه کمیته ایمنی آب امور با حضور شرکت مشاور معرفی شده از طرف معاونت بهره برداری شرکت خبر داد.

علیرضا عباسی گفت:  با اقدامات انجام شده در آبفای کاشمر، امیدواریم مراحل اولیه برنامه ایمنی شهرهای کاشمر و ریوش با سرعت طی شده و وارد مراحل اجرایی شویم.

دسته بندی: آب
مکان: کاشمر
دومین جلسه بهره برداری منطقه ای در امور کاشمر برگزار شد
یکشنبه, 31 شهریور 1398

دومین جلسه بهره برداری منطقه ای در امور آبفای کاشمر با حضور معاون بهره برداری شرکت آبفای خراسان رضوی  برگزار شد.

در این جلسه که مدیران آبفای شهری و روستایی شهرستان های کاشمر، فیض آباد، بردسکن و خلیل آباد حضور داشتند، ابعاد پیاده سازی بهره برداری منطقه ای مورد بررسی قرار گرفت.

مهدی جهان طلب معاون بهره برداری شرکت در این باره گفت: با توجه به ضرورت تقویت پتانسیل بهره برداری در شرکت ها و امورهای تابعه و همچنین  برای نیل به روش های مبتنی بر بهره برداری پیشگیرانه و روش های مدیریت در شرایط بحران،  منطقه کاشمر به عنوان پایلوتاستقرار طرح انتخاب شد که این موضوع در شورای راهبردی معاونین شرکت نیز به تصویب رسید.

مدیر امور آبفای کاشمر همگفت: برای پیاده سازی این طرح باید به تفکر رو به جلو اعتقاد داشته باشیم و از امکانات و سیستم هایی نظیر سامانه تله متری و پایش تصویری منابع و تاسیسات به صورت کامل استفاده کنیم. علی عباسی افزود: برای پیاده سازی سیستم می بایست از شرکت هایی که این سیستم را پیاده کرده اند بازدید و از تجربیات آنها استفاده کنیم.

حامد زارعی مدیر امور آبفای فیض آباد نیز ضمن تائید کلیات طرح، بر ضرورت اجرای گام به گام آن تاکید کرد.

 

دسته بندی: عمومی
مکان: کاشمر
برگزاری مرحله مقدماتی مسابقات مهارت فنی و تخصصی بهره برداری آبفای خراسان رضوی در کاشمر
یکشنبه, 31 شهریور 1398

 مرحله مقدماتی اولین دوره مسابقات فنی و تخصصی بهره برداری آبفای خراسان رضوی به میزبانی امور کاشمر مهارت برگزار شد.

این دوره از مسابقات با حضور تیم های عملیاتی اتفاقات  امورهای کاشمر، گناباد، فیض آباد، بجستان، بردسکن و خلیل آباد  برگزار شد.

 مهدی جهان طلب معاون  بهره برداری شرکت آبفای خراسان رضوی ضمن بازدید از روند اجرای مسابقات ، هدف از برگزاری  را ارتقاء روحیه پنیروهای عملیاتی بهره بردار امور ها عنوان و از میزبانی امور آبفای کاشمر تقدیر کرد.

مدیر امور آبفای کاشمر نیز سطح آمادگی تیم های شرکت کننده در مسابقه مهارت فنی منطقه کاشمر را بالا ارزیابی کرد و افزود: برگزاری این مسابقات علاوه بر ارتقاء سطح کیفی و دانش عملیاتی پرسنل، باعث همدلی بیشتر پرسنل امورها و بروزرسانی خدمات به مردم و مشترکین می شود.

علیرضا عباسی با اشاره به اقدامات امور برای بروزرسانی امکانات و تجهیزات پرسنل اتفاقات، از  هیئت اجرایی برگزاری مسابقات مهارت فنی و هیات داوران تشکر کرد.در این مسابقات معاون عمرانی فرماندار، مدیر امور آبفای روستایی، ریاست هلال احمر، ریاست فنی و حرفه ای و ریاست مجتمع آموزش عالی شهرستان کاشمر حضور داشتند و از امکانات و تجهیزات تیم های عملیاتی و روند برگزاری مسابقه بازدید کردند.

در مراسم اختتامیهپس از ارزیابی نهایی عملکرد تیم های شرکت کننده به ترتیب امورهای کاشمر، خلیل آباد و گناباد مقام اول تا سوم را کسب و لوح سپاس، تندیس و کارت هدیه دریافت کردند.

دسته بندی: عمومی
مکان: کاشمر
تجلیل از ایثارگران امور آبفای کاشمر
دوشنبه, 23 مهر 1397

 به مناسبت هفته دفاع مقدس از 5 تن از همکاران ایثارگر، جانباز و خانواده شهید این امور کاشمرتقدیر بعمل آمد.

در این مراسم که همراه با قرائت زیارت عاشورا بود، نماینده عقیدتی-سیاسی سپاه ناحیه مقاومت شهرستان کاشمر و مسئول بسیج ادارت شهرستان نیز حضور داشتند.

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
مکان: کاشمر
برگزاری کلاس اصلاح الگوی مصرف در امور کاشمر
پنج شنبه, 27 ارديبهشت 1397

کلاس اصلاح الگوی مصرف برای معلمین نهضت سوادآموزی در امور آبفای کاشمر برگزار شد.

بنا به گزارش روابط عمومی امور آبفای کاشمر، پیرو هماهنگی های صورت گرفته با آموزش و پرورش شهرستان کاشمر، بیش از 60 معلم نهضت سواد آموزی در کلاس آموزشی اصلاح الگوی مصرف شرکت کردند.

مدیر امور آبفای کاشمر در این کلاس جایگاه معلمین نهضت را در امر آموزش مهم توصیف کرد و افزود: با توجه به اینکه مخاطبین افراد حاضر عموما افراد کم سواد جامعه هستند، برگزاری کلاس اصلاح الگوی مصرف و آشنایی عملی افراد تحت تعلیم، می تواند تاثیر بسزایی در فرهنگ سازی استفاده بهینه از آب و سایر انرژی ها داشته باشد.

در پایان کارآموزان از اماکن و تاسیسات آب امور بازدید کردند.

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
مکان: کاشمر
تاکید امام جمعه کاشمر بر برخورد جدی با انشعابات غیر مجاز
پنج شنبه, 30 فروردين 1397

مدیر امور آبفای کاشمر با امام جمعه این شهر دیدار و وضعیت منابع تامین آب شرب شهروندان را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی امور آب و فاضلاب کاشمر در این دیدار حجت الاسلام طباطبایی امام جمعه کاشمر ضمن تاکید بر کنترل مصرف مشترکین و برخورد جدی با انشعابات غیر مجاز ، از عملکرد آبفای شهری تقدیر و از سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه مدیر امور آبفا استقبال کرد . 

مدیر امور آبفای کاشمر هم با اشاره به شرایط سخت تامین آب ، خواستار استفاده از تریبون نماز جمعه برای تشویق شهروندان به رعیات الگوی مصرف شد.

علیرضا عباسی گفت : در راستای  فرهنگ سازی مصرف بهینه آب  نیازمند کمک مسئولین و همکاری مشترکین برای جلوگیری از مصارف غیر مجاز و کاهش هدر رفت آب هستیم.

دسته بندی: عمومی
مکان: کاشمر