الکتروپمپ چاه شماره( 1 ) ازغند تربت حیدریه جایگزین شد
یکشنبه, 02 تیر 1398

 معاون بهره برداری  شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه گفت:الکتروپمپ تعمیرشده چاه شماره یک دشت ازغند تربت حیدریه که به عنوان چاه رزرو  بعد از تست و مشخص شدن اشکال توسط کارشناس انرژی جایگزین شد.

 حمید غیورصفار کارشناس مسئول انرژی شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه کفت : این پمپ که از نوع 374/9 و 110 کیلووات می باشد  در عمق 200 متری نصب شد.

 

دسته بندی: آب
منبع: شرکت ابفای تربت حیدریه
بازديد معاون بهره برداري آبفاي خراسان رضوي از خط انتقال آسیب دیده از سيلاب درفيض آباد
دوشنبه, 26 فروردين 1398

معاون بهره برداري شركت آبفاي خراسان رضوي  از خط انتقال مخزن شهر فيض آباد   كه در اثر سيلاب خسارت  وارد شده بود بازديد کرد.

به گزارش روابط عمومي امور آبفاي فيض آباد این خط 500 در پی ورود سامانه بارشي وبروز سيلاب در منطقه مه ولات در ايام نوروز، دچار آسیب شده بود که با جایگزینی خط 400 از قطع آب جلوگیری بعمل آمد. مهدي جهان طلب معاون بهره برداری آبفای استانهم  ضمن تقدير از مدیر وكاركنان بهره برداري امور اظهار امیدواری کرد: این خط قبل از پیک مصرف وارد مدار بهره برداری شود.

  

دسته بندی: عمومی
مکان: فيض‌آباد
منبع: امورآبفاي فيض آباد
رویدادملی استارتاپ ویکند آب با حمایت آبفا سبزواربرگزار می شود
یکشنبه, 17 شهریور 1398

دبیر علمی استارتاپ از برگزاری رویداد ملی استارتاپ "ویکند آب" در دانشگاه حکیم سبزواری در آبان ماه 98 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب سبزوار ، احسان ثابتی گفت : رویداد ملی استارتاپ ویکند آب با هدف جذب ایده ها ، پرورش کسب و کارهای نوپا و کارآفرینی در زمینه آب به همت دانشگاه حکیم سبزواری و با حمایت شرکت آب و فاضلاب سبزوار و دیگر دستگاه های اجرایی اقدام به پذیرش ایده می کند.

وی افزود : در این رویداد هفت تیم روی هفت ایده به مدت 54 ساعت کار می کنند و در نهایت به ایده های برتر جوایز نقدی و وام های خوداشتغالی اهدا خواهد شد .

به گفته وی اجرای طرح های برتر در دستگاه های اجرایی شهرستان سبزوار بنا به تعهد مدیران دستگاه ها قابل پیگیری و انجام است .

دبیر علمی استار تاپ ادامه داد : این رویداد در 25 تا 28 آبان ماه برگزار می شود و برای ثبت ایده ها و ارائه راه حل در محور های مطروحه  علاقه مندان می توانند به سایت

/http://cnf.hsu.ac.ir/water/fa  مراجعه کنند.

دسته بندی: عمومی
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب سبزوار
احداث مخزن چهار هزار متر مکعبی شهر طرقبه آغاز شد
یکشنبه, 10 شهریور 1398

به گفته مدیر امورآبفاطرقبه شاندیز در آخرین روز از هفته دولت عملیات احداث مخزن چهار هزار متر مکعبی شهر طرقبه با هدف آبرسانی و تامین آب منطقه ویلاشهر آغاز شد.

علی اصغر پاکروان گفت : این پروژه با اعتباری بالغ بر 60 میلیارد ریال از محل اعتبارات عمرانی و با حضور معاون فرماندار و مسئولین شهر طرقبه عملیاتی شد.

دسته بندی: آب
منبع: روابط عمومی امور آبفای طرقبه شادیز
تقدیرازکارمندان نمونه شرکت آبفا سبزوار
یکشنبه, 10 شهریور 1398

به مناسبت هفته دولت از کارمندان نمونه شرکت آب و فاضلاب سبزوار تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب سبزوار ، در جلسه شورای اداری که در محل فرمانداری شهرستان سبزوار با حضور مسئولین برگزارشد و از همکاران شرکت آب و فاضلاب سبزوار علی اکبر کوشکی ، روح الله بیدی ، مهدی پیش یار ، محمد خاکدوست و زهرا صفار به عنوان کارمندان نمونه تقدیر شد.

دسته بندی: عمومی
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب سبزوار
مدیر جدید امور آبفای باخرز معرفی شد
یکشنبه, 06 آبان 1397

مراسم تودیع و معارفه مدیران امور آبفای باخرز برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی امور آبفای باخرز در این مراسم از خدمات حسین عابدین مدیر سابق امور تقدیر و  احسان حصاری به عنوان مدیر جدید امور باخرز معرفی شد.

در این مراسم معاون بهره برداری و مدیر دفتر حراست و امور محرمانه شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی به همراه  فرماندار و اعضای شورای اداری شهرستان باخرز حضور داشتند.

 

دسته بندی: عمومی