عملکرد و برنامه های سال 98 ورزش شرکت تبصره دو نیشابور اعلام شد

شنبه, 10 اسفند 1398
ایمیل   |   چاپ
عملکرد و برنامه های سال 98 ورزش شرکت تبصره دو نیشابور اعلام شد

 مسئول ورزش شرکت آبفای نیشابور عملکرد سال گذشته و برنامه ها و اهداف ورزشی این شرکت در سال 98 را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب تبصره دو نیشابور حسن سیفی افزود: شرکت آب و فاضلاب تبصره دو نیشابور به امر ورزش اهمیت خاصی می دهد ، چرا که معتقد است ورزش می تواند باعث ارتقای روحیه و افزایش راندمان کاری در کارکنان شود.

وی  رشته های فعال در شرکت را  والیبال ، فوتسال ، شنا ، کوهنوردی ، تنیس روی میز ، دوچرخه سواری ، آمادگی جسمانی ، شطرنج ، دارت معرفی کردو افزود: تقویم ورزسی ابتدای هر سال برای استفاده همکاران خانم و آقا از امکانات موجود تهیه و اطلاع رسانی می شود.

حسن سیفی در رابطه با فعالیت های حرفه ای و کسب عناوین ورزشی توسط بانوان افزود: در سال 97 در رشته تنیس روی میز بانوان ورزشکار شرکت در مسابقات استانی به مناسبت هفته عفاف و حجاب ،مقام های اول ، دوم و سوم این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دادند .

به گفته وی در سال 98 نیز تمامی رشته های ورزشی فوق فعال و یکی از اهداف این شرکت در سال جاری حضور حداکثری همکاران در رشته های ورزشی است همچنین حفظ مقام های کسب شده توسط بانوان ورزشکار شرکت و  ارتقاء عناوین سال گذشته  می باشد.

عملکرد و برنامه های سال 98 ورزش شرکت تبصره دو نیشابور اعلام شد عملکرد و برنامه های سال 98 ورزش شرکت تبصره دو نیشابور اعلام شد
دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
مکان: نیشابور
منبع: شرکت آب و فاضلاب تبصره دو نیشابور
کد خبر:  12477
بازدید:  129
نظرات برای عملکرد و برنامه های سال 98 ورزش شرکت تبصره دو نیشابور اعلام شد
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی