رضایت خیلی زیاد زائران پیاده امام رضا(ع) از خدمات آّبرسانی آبفای خراسان رضوی در ایام پایانی ماه صفر

شنبه, 04 خرداد 1398
ایمیل   |   چاپ
رضایت خیلی زیاد زائران پیاده امام رضا(ع) از خدمات آّبرسانی آبفای خراسان رضوی در ایام پایانی ماه صفر

 بر اساس اعلام جمعیت خدمتگزاران پیاده امام رضا(ع) بیش از 54درصد زائران پیاده امام رضا(ع) که به صورت پیاده عازم مشهد مقدس شدند از نحوه خدمت رسانی شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی در تامین آب شرب مورد نیاز اعلام رضایت خیلی زیاد کردند.

گزارش این جمعیت مشتمل بر 9 آیتم خدمت رسانی توسط دستگاه های خدمت رسان می شود که تامین آب شرب زائران پیاده از جمله این موارد می باشد.

مدیرعامل آبفای خراسان رضوی در این رابطه با ارسال نامه ای از خدمات وتلاش های ارزنده شرکت های تبصره 2 وامورهای تابعه در خدمات رسانی به زائرین پیاده امام مهربانی ها حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) در ایام پایانی ماه صفر تقدیر کرد.

در این نامه با اشاره به استفاده  از حداکثر ظرفیت ها و امکانات موجود در ارائه خدمات و یاری این بزرگواران که اجر و پاداش آن در نزد اهل بیت منظور شده آمده است: نتیجه رضایت زائران از این خدمات به استناد گزارش جمعیت خدمتگزار  54.8 رضایت خیلی زیاد می باشد.

سیدابراهیم علوی با تاکید به این امر که به یاری حضرت حق تمام سعی و توان خود را در سال آتی برای مساعدت بیشتر بکار خواهیم بست ،  از درگاه خداوند متعال برای همکاران توفیقات روز افزون مسئلت کرد.

 

 

 

دسته بندی: آب
کد خبر:  12226
بازدید:  15
نظرات برای رضایت خیلی زیاد زائران پیاده امام رضا(ع) از خدمات آّبرسانی آبفای خراسان رضوی در ایام پایانی ماه صفر
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی