قول نماینده مردم نیشابور برای پیگیری تامین اعتبار تکمیل پروژه فاضلاب این شهر

پنج شنبه, 06 تیر 1398
ایمیل   |   چاپ
قول نماینده مردم نیشابور برای پیگیری تامین اعتبار تکمیل پروژه فاضلاب این شهر

 

 مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب تبصره دو نیشابور با دکتر هاجر چنارانی نماینده مردم  این شهر در مجلس شورای اسلامی  دیدار و گفتگو کرد                 

محمد سلطانی در این جلسه  گزارش مهمترین برنامه ها و پروژه های اجرا شده شرکت آب  فاضلاب نیشابور را ارائه داد و اظهار کرد: در راستای تامین کسری آب مورد نیاز شرب شهر نیشابور پروژه آبرسانی از دشت فوشنجان با حضور معاون استاندار و فرماندار شهرستان نیشابور و مسئولان با اعتبار بالغ بر 60 میلیارد ریال در دهه مبارک فجر سال گذشته آغاز شد و امیدواریم قبل از پیک مصرف سال 98 وارد مدار شود.                                                                                                                                     

وی از  اصلاح و توسعه 17.5کیلومتر شبکه آب شامل 9 کیلومتر اصلاح شبکه فرسوده در جهت کاهش هدر رفت و رضایت مندی مشترکان و 8.5 کیلومتر توسعه شبکه برای پاسخگویی به متقاضیان جدید خبرداد و با اشاره به بازسازی چاه ها و احیا به روش ترکیبی و ابر شوک افزود: باحفر و جابجایی 9 حلقه چاه شامل بهسازی 5 حلقه چاه ، بالغ بر 15 میلیارد ریال صرفه جویی شد.

وی اجرای 12.5 کیلومتر توسعه شبکه فاضلاب به روش شبه فاینانس در نیشابور را خاطر نشان کرد و  آموزش  15 هزار دانش آموز و تعویض شیر آلات آب خوری و سرویس بهداشتی 37 مدرسه به تعداد 371 شیر کاهنده آب را در راستای توجه جدی به نهادینه شدن مصرف آب از طریق اقدامات فرهنگی در این شهر دانست.

وی بر لزوم تکمیل پروژه فاضلاب شهر نیشابور تاکید کرد و خواستار پیگیری دکتر چنارانی برای اختصاص اعتبار مورد نیاز این پروژه شد.                                                                       

دکتر هاجر چنارانی نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی نیز  ضمن تقدیر از خدمات شرکت آب و فاضلاب نیشابور،  نسبت به پیگیری موضوعات مطرح شده  از جمله فاضلاب نیشابور و حل مشکلات مردم قول مساعد داد.

 

قول نماینده مردم نیشابور برای پیگیری تامین اعتبار تکمیل پروژه فاضلاب این شهر
دسته بندی: عمومی
مکان: نیشابور
منبع: شرکت آب و فاضلاب تبصره دو نیشابور
کد خبر:  12454
بازدید:  15
نظرات برای قول نماینده مردم نیشابور برای پیگیری تامین اعتبار تکمیل پروژه فاضلاب این شهر
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی