رئیس ، دبیر و اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر شرکت آبفای خراسان رضوی معرفی شدند

شنبه, 10 اسفند 1398
ایمیل   |   چاپ
رئیس ، دبیر و اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر شرکت آبفای خراسان رضوی معرفی شدند

رئیس ، دبیر و اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر شرکت آبفای خراسان رضوی در نشست دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر و مدیرعامل آبفای استان معرفی شدند.

سیدعبدالله ارجائی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی با حضور در شرکت آب و فاضلاب استان حکم انتصاب سید ابراهیم علوی مدیرعامل به عنوان رئیس و همچنین احکام دبیر و اعضای شورای امربه معروف و نهی از منکر شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی را اهداء کرد.

براساس احکام صادره حسن دشت بیاضی به سمت دبیرو سید سعید مدرسی، سعید روزی، سید اصغر علوی ، حامد درفشان، محمدرضا قائمی، محمدترکمانی و مریم موسوی نیزبه عنوان اعضای شورای امربه معروف و نهی از منکر آب و فاضلاب خراسان رضوی منصوب شدند. 

در این نشست دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی سیاست ها ، اهداف و برنامه های این ستاد را به اطلاع رساند.

سیدعبدالله ارجائی به نقش و تاثیر فریضه امر به معروف و نهی از منکر اشاره کرد و گفت: یکی از وظایف این ستاد شناسایی و معرفی الگوهای رفتاری به جامعه می باشد تا دیگران هم با تاسی از آنان در مسیرهای درست رفتاری و اخلاقی قرار بگیرند.

مدیرعامل آبفای خراسان رضوی هم از همکاران این شرکت به عنوان افرادی پرتوان و اهل دل نام برد که پیشتاز در اجرای برنامه های متنوع اخلاقی و رفتاری می باشند.

سید ابراهیم علوی افزود:برگزاری دوره های آموزش اخلاق با استفاده از اساتید مجرب و همچنین معرفی و تقدیراز همکاران نمونه درهرماه از جمله اقدامات این شرکت درراستای سیاست های راهبردی ستاد در تشویق معروف و تقویت اخلاق می باشد که منجر به رشد فضائل و کاهش رذائل خواهد شد.

 

رئیس ، دبیر و اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر شرکت آبفای خراسان رضوی معرفی شدند رئیس ، دبیر و اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر شرکت آبفای خراسان رضوی معرفی شدند
دسته بندی: عمومی
کد خبر:  12694
بازدید:  124
نظرات برای رئیس ، دبیر و اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر شرکت آبفای خراسان رضوی معرفی شدند
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی