قول نماینده مردم در بازدید از پروژ ه های فعال آب و فاضلاب نیشابور

پنج شنبه, 03 بهمن 1398
ایمیل   |   چاپ
 قول نماینده مردم در بازدید از پروژ ه های فعال آب و فاضلاب  نیشابور

نشست مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب تبصره دو نیشابور و مدیر عامل آبفای شهری و سرپرست آبفای روستایی رضوی  و هاجر چنارانی نماینده مردم شهرستان های نیشابور و فیروزه برگزار شد.

 در این نشست مدیرعامل آبفای خراسان رضوی با تشریح وضعیت تامین و توزیع آب شرب شهری و روستایی ، خواستار پیگیری نماینده  نیشابور در خصوص تامین اعتبار مورد نیاز بهبود وضعیت ارائه خدمات رسانی به مردم  شهرستان نیشابور  شد.

سید ابراهیم علوی گفت: در صورت عدم امکان بهره برداری از پروژه آبرسانی از دشت فوشنجان تا پایان سال جاری   بطور قطع شهر نیشابور با مشکل جدی کمبود آب روبرو خواهد شد.

هاجر چنارانی نماینده مردم شهرستان نیشابور هم ضمن تشکر از حضور ، از اقدامات خوب انجام شده در شرکت آب و فاضلاب شهری و روستایی نیشابور تشکر کرد و نسبت به پیگیری دریافت اعتبار قول مساعت داد.

در ادامه پروژه های فعال آبفای نیشابور از جمله اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب به روش شبه فاینانس ، اصلاح و ارتقاء تصفیه خانه فاضلاب ،  آبرسانی از دشت فوشنجان ، احداث مخزن شرکت آب منطقه ای خراسان در نیشابور مورد بازدید قرار گرفت و ضمن تاکید  بر تسریع در اجرای کیفی پروژه ها ، از زحمات همکاران شرکت آب و فاضلاب شهری و روستایی تقدیر شد.

دسته بندی: آب
کد خبر:  13258
بازدید:  69
نظرات برای قول نماینده مردم در بازدید از پروژ ه های فعال آب و فاضلاب نیشابور
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی