بدهي 10ميليارد ريالي مشترکان آب به آبفاي شهربار نيشابور

رئيس اداره آبفاي بار: ارائه خدمات بيشتر و پايدار به شهروندان منوط به پرداخت بدهي مشترکان است

جمعه, 09 اسفند 1398
ایمیل   |   چاپ
رئيس اداره آبفاي بار: ارائه خدمات بيشتر و پايدار به شهروندان منوط به پرداخت بدهي مشترکان است

رئيس اداره آب و فاضلاب شهر بار نيشابوربا اشاره به بدهي 10 ميليارد ريالي مشترکان به به اين اداره  گفت: بيشتر مشترکان از پرداخت قبوض آب  خود امتناع مي کنند.

فاظمه حسيني که  40 روز قبل رياست اداره آب و فاضلاب بار را برعهده گرفته است ، ادامه ارائه خدمات بيشتر و پايدارحوزه آب را منوط به پرداخت بدهي مشترکان دانست و خواستار همکاري مردم  و مساعدت و پيگيري موضوع از سوي اعضاي شوراي اسلامي شهربار شد.

وي منبع تامين آب شرب هزار و240مشترک آب در شهر بار را يک رشته چشمه اعلام کرد و افزود: شهروندان در حالي از پرداخت آب بها خودداري مي کنند که تامين آب تنها بخشي از خدماتي است که توسط آبفا با هزينه بسيار به مشترکان ارائه مي شود.

وي افزود: خط انتقال و شبکه توزيع شهر بار قدمت بالا داشته و به سبب فرسودگي ، با موارد متعدد اتفاق مواجه است به گونه اي که در زمان شروع تصدي در اين سمت 35 مورد اتفاق در مناطق مختلف وجود داشت که باعث هدر رفت آب مي شد .

به گفته وي  در مدت يادشده ضمن رفع اين تعداد اتفاق ، روند مرمت شبکه هم  به روز شده است.

حسيني از خيابان امام با 700مشترک به عنوان مهمترين مسير عبور شبکه آب اين شهرنام برد و از نوسازي شبکه اين خيابان به طول 2.5 کيلومتر خبرداد و اظهار داشت: انشعابات خيابان امام هم درصورت مشارکت مردم  نوسازي خواهد شد. 

وي با توجه به اقدامات انجام شده توسط آبفاي بار شهروندان و تغيير موضع و اقدام برخي به پرداخت بدهي خود اظهار اميدواري کرد با استمرار اين روند ضمن کاهش مطالبات آبفا ، شهروندان نيز از خدمات آبفاي بار بهره مند شوند.  

 

دسته بندی: عمومی
کد خبر:  13421
بازدید:  89
نظرات برای رئيس اداره آبفاي بار: ارائه خدمات بيشتر و پايدار به شهروندان منوط به پرداخت بدهي مشترکان است
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی