بازدید کارشناسان شرکت مهندسی آبفا کشور از پروژه های بخش فاضلاب شهر تربت حیدریه

چهارشنبه, 18 تیر 1399
ایمیل   |   چاپ
بازدید کارشناسان شرکت مهندسی آبفا کشور از پروژه های بخش فاضلاب شهر تربت حیدریه

 کارشناسان شرکت مهندسی آبفای کشور از تصفیه خانه و پروژه های فاضلاب شهر تربت حیدریه بازدید کردند.

در این بازدید که مهندس پارسا و کرم پور کارشناسان آبفای کشور و مهندس نویدنژاد از ستاد مرکزی حضور داشتند  مدیرعامل شرکت تربت حیدریه گزارشی از اقدامات انجام شده در شبکه و تصفیه خانه موجود و در حال احداث شهرک ولیعصر تربت حیدریه را ارائه داد.

            مهندس صادق یوسفی با اشاره به پروژه تغلیظ لجن در تصفیه خانه فاضلاب تربت حیدریه اعلام کرد: ابنیه و تاسیسات و سوله نصب تجهیزات بالغ بر 80درصد پیشرفت فیزیکی دارد و امیدواریم تا پایان آذرماه تاسیسات آن نصب و آماده بهره برداری شود.

در ادامه از پروژه تصفیه خانه شهرک ولی عصر که  به دلیل مشکلات اجرایی و عدم تخصیص به موقع اعتبارات لازم ، تعطیلی شده  است بازدید بعمل آمدو مهندس یوسفی اعلام کرد در سال 98 اعتباری معادل 3هزارو360 میلیون ریال برای اجرای پروژه فوق تخصیص داده شده است که امیدواریم با این اعتبار بخشی از کارهای اجرایی پروژه انجام و مطالبات پیمانکار پرداخت شود.

          شایان ذکر است پروژه تصفیه خانه شهرک ولیعصر برای 38هزار نفرجمعیت و تصفیه حدود 5هزارو400 مترمکعب فاضلاب در شبانه روز به روش نهراکسیداسیون طراحی و در دست اقدام می باشد.

 

بازدید کارشناسان شرکت مهندسی آبفا کشور از پروژه های بخش فاضلاب شهر تربت حیدریه بازدید کارشناسان شرکت مهندسی آبفا کشور از پروژه های بخش فاضلاب شهر تربت حیدریه
دسته بندی: فاضلاب
منبع: شرکت ابفای تربت حیدریه
کد خبر:  13713
بازدید:  83
نظرات برای بازدید کارشناسان شرکت مهندسی آبفا کشور از پروژه های بخش فاضلاب شهر تربت حیدریه
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی