کارگاه هم اندیشی آب با حضوراولیای دانش آموزان ابتدایی شهر طرقبه برگزار شد

شنبه, 25 مرداد 1399
ایمیل   |   چاپ
کارگاه هم اندیشی آب با حضوراولیای دانش آموزان ابتدایی شهر طرقبه  برگزار شد

کارگاه هم اندیشی با اولیای دانش آموزان ابتدایی در مدرسه دوره اول رضا 8 طرقبه برگزار شد.  به گزارش روابط عمومی  امور آبفای شهرستان طرقبه شاندیز  این کارگاه در راستای اجرای  یازدهمین جشنواره نخستین واژه (آب) و با هماهنگی آموزش و پرورش  شهرستان  برگزار شد.

  مدیر امور گفت : با توجه به بحرانی بودن منابع آبی و همچنین شهرستان طرقبه شاندیز که به منطقه پمپاژ ها معروف شده است ،  آب مورد نیاز شهروندان  از فاصله 65 کیلومتری تامین می شود.

علی اصغر پاک روان هدف از برگزاری این جلسه را ایجاد هماهنگی میان  مدرسه و خانواده دانست و افزود: آموزش مباحث مربوط به آب  در مدرسه به دانش آموزان ،مستلزم اجرا شدن آن ها در محیط خانواده است.

وی  ضمن تشکر از حضور خانواده ها و اولیای دانش آموزان در این مراسم  گفت: حداقل انتظار ما استفاده بهینه از آب به عنوان یکی از نعمت های خدادادی است.

مسئول روابط عمومی امور هم در این جلسه مباحث مربوط به نحوه آموزش راه های صرفه جویی در مصرف آب را مطرح و  به پرسش های حاضرین پاسخ داد.

در ادامه بالغ بر 50 نفر از دانش آموزان پایه اول مدرسه فوق شعری را با موضوع آب سرودند.

کارگاه هم اندیشی آب با حضوراولیای دانش آموزان ابتدایی شهر طرقبه  برگزار شد کارگاه هم اندیشی آب با حضوراولیای دانش آموزان ابتدایی شهر طرقبه  برگزار شد
دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
منبع: روابط عمومی امور آبفای طرقبه شادیز
کد خبر:  13715
بازدید:  86
نظرات برای کارگاه هم اندیشی آب با حضوراولیای دانش آموزان ابتدایی شهر طرقبه برگزار شد
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی