آشنایی مدیران و کارشناسان آستان قدس رضوی با دستاوردها و تجربیات حوزه برنامه ریزی آبفا خراسان رضوی

پنج شنبه, 26 تیر 1399
ایمیل   |   چاپ
آشنایی مدیران و کارشناسان آستان قدس رضوی با دستاوردها و تجربیات حوزه برنامه ریزی آبفا خراسان رضوی

مدیران و کارشناسان آستان قدس رضوی در نشست با همکاران شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی با فعالیت ها، دستاوردها و تجربیات مدیران و کارشناسان حوزه برنامه ریزی آبفا آشنا شدند.

در این نشست مدیران و کارشناسان دفاتر کنترل طرح ها، بودجه ، بهبودبهره وری ، IT ،تحقیقات و منابع انسانی وظایف و اهداف هر یک از دفاتر را به اطلاع رساندند و به پرسش های میهمانان حاضر در جلسه پاسخ دادند.

در ادامه معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی از شرکت های آبفا به عنوان بنگاه های تجاری نام برد که وظیفه تامین آب و جمع اوری و دفع فاضلاب را برعهده دارند.

محمد عباس زاده با اشاره به محدودیت های مالی ومنابع تامین آب یادآورشد: با این وجود در تابستان 98 هیچ یک از 73شهر تحت پوشش با مشکل تامین آب مواجه نشدند.

وی افزود: این چالش باعث استفاده از تمام ظرفیت ها و فرضت های موجود باعث حرکت شرکت به سمت روش های نوین خدمت رسانی به شهروندان و کسب رضایت مشترکان شده است.

به گفته وی حمایت و پشتیبانی از نیروی انسانی ماهر و متخصص ، منجر به پیاده سازی پروژه های متعدد از جمله راه اندازی سامانه جامع خدمات مشترکین شده که علاوه بر خراسان رضوی در چند استان دیگر هم توسط کارشناسان این شرکت ایجاد و یا در دست اقدام قراردارد.

در پایان جلسه مدیران و کارشناسان آستان قدس رضوی از قسمت های مختلف حوزه معاونت برنامه ریزی و منابع انسانی دیدن کردند.

    

آشنایی مدیران و کارشناسان آستان قدس رضوی با دستاوردها و تجربیات حوزه برنامه ریزی آبفا خراسان رضوی آشنایی مدیران و کارشناسان آستان قدس رضوی با دستاوردها و تجربیات حوزه برنامه ریزی آبفا خراسان رضوی
دسته بندی: عمومی
کد خبر:  13846
بازدید:  62
نظرات برای آشنایی مدیران و کارشناسان آستان قدس رضوی با دستاوردها و تجربیات حوزه برنامه ریزی آبفا خراسان رضوی
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی