در جلسه شورای اداری شهرستان خوشاب عنوان شد:

تاکید مدیرعامل آبفا خراسان رضوی بر استفاده از وجوهات شرعی برای رفع مشکلات آب روستاهای خوشاب

جمعه, 17 مرداد 1399
ایمیل   |   چاپ
تاکید مدیرعامل آبفا خراسان رضوی  بر استفاده از وجوهات شرعی برای رفع مشکلات  آب روستاهای خوشاب

مدیرعامل  شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی در شورای اداری خوشاب بر استفاده از وجوهات شرعی برای رفع مشکلات بخش آب این شهرستان تاکید کرد.

سید ابراهیم  علوی در این نشست که با محوریت ارتقاء خدمات آبرسانی و رفع مشکلات آب شرب روستایی و شهری برگزار شد  با بیان اهمیت توجه عمومی به مصرف صحیح آب شرب و اظهار نگرانی از  فقر آبی استان خراسان  رضوی به واسطه خشکسالی های اخیر اظهار داشت: گرمای زود هنگام و شیوع بیماری کرونا باعث افزایش مصرف آب در استان شده است.

وی همچنین چالش های حوزه آب روستاهای شهرستان خوشاب از جمله سه روستای (سوزنده، بلقان آباد ، سیدآباد) و روستاهای واقع در دره یام را خاطر نشان کرد و خواستار استفاده  از وجوهات شرعی با حمایت امام جمعه و فرماندار شهرستان  و نمایندگان مردم  در مجلس شورای اسلامی  و همراهی شوراها و دهیاران شد.

  در پایان مدیر عامل آبفا استان به همراه فرماندار و مسئولان محلی  از  پروژه های در حال اجرای شهرستان  بازدید بعمل آورد و راهکارهای مناسب جهت گذر از بحران  کم آبی در تابستان   ارائه داد.

 

تاکید مدیرعامل آبفا خراسان رضوی  بر استفاده از وجوهات شرعی برای رفع مشکلات  آب روستاهای خوشاب تاکید مدیرعامل آبفا خراسان رضوی  بر استفاده از وجوهات شرعی برای رفع مشکلات  آب روستاهای خوشاب
دسته بندی: عمومی
مکان: خوشاب
منبع: روابط عمومی امور
کد خبر:  15123
بازدید:  44
نظرات برای تاکید مدیرعامل آبفا خراسان رضوی بر استفاده از وجوهات شرعی برای رفع مشکلات آب روستاهای خوشاب
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی