قطع انشعاب 70 مشترک پرمصرف آب در شهرستان خلیل آباد

شنبه, 05 مهر 1399
ایمیل   |   چاپ
قطع انشعاب 70 مشترک پرمصرف آب در شهرستان خلیل آباد

به گفته مدیر امور آب و فاضلاب خلیل آباد انشعاب 70مشترک پرمصرف آب در این شهرستان قطع شد و 300مشترک هم به دلیل نصب پمپ بر روی شبکه اخطار دریافت کردند .

محمدکاظمی افزود: مشترکان پر مصرف از آب شرب برای آبیاری باغ استفاده می کردند که انشعاب آن ها پس از فصل تابستان و در صورت استانداردسازی وصل خواهد شد.

 وی اظهار داشت: 300مشترک هم مبادرت به نصب پمپ آب بر روی انشعابات کرده بودند که پس از اخطار کتبی ، منصوبات خود را اصلاح کردند.

وی این اقدامات را در راستای تامین آب 13هزار و 700مشترک شهری و  10هزارمشترک روستایی دانست و افزود: حفر چاه شماره 5 خلیل آباد ، اجاره آب کشاورزی و تعامل با آبفا کاشمراز جمله دیگر برنامه های این امور  در تامین آب شرب ساکنان دو شهرو 26روستای تحت پوشش می باشد.

وی با بیان اینکه آب شرب مورد نیاز مشترکان از15حلقه چاه تامین می شود بر حفر یک حلقه چاه دیگر تا سال آینده به منظور برخورداری شهروندان و روستائیان از شرایط پایدار آب تاکید کرد.

کاظمی با اشاره به تامین آب  13روستا از شش حلقه چاه شرب شهر خلیل آباد خاطرنشان کرد: حفر چاه جدید با توان 33 لیتر برثانیه مشکل تامین آب این شهر و روستاهای اطراف را تا حد زیادی رفع کرد.

وی یاد آروشد: روستاهای شهرستان دارای شبکه آبرسانی بوده و آب شرب شهرستان کیفیت بسیار بالایی دارد و هیچ روستایی با تانکر آبرسانی نمی شود.

 

دسته بندی: آب
کد خبر:  15386
بازدید:  22
نظرات برای قطع انشعاب 70 مشترک پرمصرف آب در شهرستان خلیل آباد
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی