پاسخ معاونان شرکت مهندسی به مدیران آبفا خراسان رضوی

سه شنبه, 11 آذر 1399
ایمیل   |   چاپ
پاسخ معاونان شرکت مهندسی به مدیران آبفا خراسان رضوی

سه  معاون و دو  مدیرکل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با حضور در شرکت آب و فاضاب خراسان رضوی ضمن تشریح سیاست ها حوزه نیروی انسانی به پرسش های مدیران آبفا استان پاسخ دادند.

در این نشست که سه ساعت به طول انجامید ابتدا حاضرین به طرح دیدگاه های خود در حوزه های مرتبط پرداختند سپس رضا گیاهی معاون منابع انسانی و پشتیبانی، مسعودخشایی معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی، حمید کشفی معاون نظارت بر بهره ، حسین ایلیادی مدیران کل دفتر توسعه و مدیریت و تحول اداری و کریم محرمی راد مدیرکل دفتر توسعه منابع انسانی و آموزش به سئوالات مطرح شده جواب دادند.

در انتها معاون منابع انسانی و پشتیبانی اظهار داشت: بیشتر پرسش های همکاران بایستی در شرکت آبفا استان پیگیری  شود و خود را وابسته به شرکت مهندسی نکنید.

به گفته رضا گیاهی جابجایی و کم و افزایش کردن نیروها در حوزه های مختلف و یا هر تصمیم هیئت مدیره که درآمد و سود شرکت  را افزایش دهد باید در همین جا انجام شود.

وی با اشاره به 35 هزار پست سازمان در صنعت آب و فاضلاب افزود:از این تعداد 25هزار مورد(حدود75درصد) دارای تصدی و مابقی خالی بوده که نسبت معقولی است.

وی یک پارچه سازی شرکت آبفا شهری و روستایی را خاطر نشان کرد و اظهار داشت: آزمون تغییر حالت اشتغال همکاران دی ماه امسال برگزار می شود و طی بخشنامه وزیر نیرو این روند سه سال ادامه می یابد و تعدادی از پست های خالی پر خواهند شد.

 

 

دسته بندی: عمومی
کد خبر:  15780
بازدید:  9
نظرات برای پاسخ معاونان شرکت مهندسی به مدیران آبفا خراسان رضوی
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی