مراسم تکریم و معارفه مدیران عامل آبفا تربت حیدریه برگزارشد

سه شنبه, 11 آذر 1399
ایمیل   |   چاپ
مراسم تکریم و معارفه مدیران عامل آبفا تربت حیدریه برگزارشد

کسری آب شرب تربت حیدریه رفع شد وبا افزایش توان تولید،  این شهرو 132روستای شهرستان در نقطه سربه سر قرار گرفتند.

این مطالب در مراسم تکریم و معارفه مدیران عامل شرکت آب و فاضلاب تبصره دو تربت حیدریه اعلام شد. در این مراسم که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد از صادق یوسفی مدیر عامل سابق آبفا تربت حیدریه که به افتخار بازنشستگی نائل آمده است تقدیر بعمل آمد و علی رضا عباسی به عنوان مدیر عامل جدید این شرکت معرفی شد.

مدیرعامل سابق آبفا تربت حیدریه در ادامه گزارش خود از اصلاح 15کیلومتر شبکه توزیع و هزار انشعاب آب با 40میلیارد ریال هزینه و بدون دریافت منابع تبصره سه در شهر تربت حیدریه خبر داد و اظهار داشت:در اجرای طرح یک پارچه سازی شرکت های آبفا شهری و روستایی،  با وجود فقدان زیر ساخت های لازم ، با پیگیری و تلاش شبانه روزی همکاران ،ضمن حفر و تجهیز چاه ها،اصلاح خطوط انتقال ، مهندسی مجدد و بروز رسانی تاسیسات  که منجر به افزایش توان تولید آب به میزان 55لیتر برثانیه شد ، هیچ یک از روستاهای شهرستان تربت حیدریه در تابستان امسال با کمبود، قطع و نوبت بندی آب مواجه نشدند.

صادق یوسفی افزود: با وجود حذف مبالغ ناشی از تبصره سه ، منابع درآمدی شرکت افزایش یافت و میزان وصولی های آبفا به بالای 80درصد رسید.

وی با اشاره به پیش فروش 9 هزار و200انشعاب فاضلاب در سنوات قبل و حذف بو از تصفیه خانه فاضلاب شهر تربت حیدریه خاطر نشان کرد: با اقدامات انجام شده و همکاری سرمایه گذار بخش خصوصی ضمن اجرای 15کیلومترشبکه فاضلاب در 13 نقطه پر مشکل شهر ، 4هزار و 500 انشعاب به متقاضیان واگذار شد. 

فرماندار تربت حیدریه هم از عملکرد آبفا شهرستان در دو حوزه آب و فاضلاب قدردانی و برتعامل مدیر عامل جدید با دستگاه قضایی و نمایندگان شهرستان،  امام جمعه و شورای اسلامی شهر تربت حیدریه تاکید کرد.

علی رستمی با بیان اینکه "آب"جزو نیازهای ضروری انسان محسوب می شود افزود: لازم است با اطلاع رسانی به موقع نگرانی شهروندان در حوزه آب شرب کاهش یابد.

در ادامه مدیرعامل آبفا خراسان رضوی گفت: با درایت مدیریت قبلی بخشی از چالش های بخش های آب و فاضلاب حل و فصل شد ورفع مابقی مشکلات  تلاش مدیرعامل جدید را می طلبد.

سید ابراهیم علوی در همین رابطه از علی رضا عباسی مدیر عامل جدید خواست  اجرای طرح تامین بلند مدت آب تربت حیدریه را با همکاری معاونان و مدیران ستادی و همچنین برقراری مجدد تبصره سه را از طر یق شورای اسلامی شهر تربت حیدریه پیگیری کند و پروژه فاضلاب این شهر را به پیش ببرد. 

 

 

دسته بندی: عمومی
کد خبر:  15791
بازدید:  128
نظرات برای مراسم تکریم و معارفه مدیران عامل آبفا تربت حیدریه برگزارشد
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی