گرامیداشت سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی با اجرای برنامه های فرهنگی در آبفا خراسان رضوی

یکشنبه, 05 بهمن 1399
ایمیل   |   چاپ
گرامیداشت سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی با اجرای برنامه های فرهنگی در آبفا خراسان رضوی

 

پایگاه مقاومت بسیج شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی در اولین سالگرد شهادت سردارحاج قاسم سلیمانی با برگزاری ویژه برنامه ای فرهنگی یاد و خاطره رشادت های این سردار بزرگ اسلام را گرامی داشت.
در این مراسم که با حضور مدیر عامل ، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج و هکارکنان در مقابل ساختمان ستاد و در ملاء عام برگزار شد تعداد زیادی از شهروندان هم به جمع همکاران پیوستند و نظاره گر این برنامه شدند.
در این مراسم گروه سرود عصر انتظار متشکل از نوجوانان هنرمند بسیجی در بزرگداشت سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی چند سرود اجرا کرد که مورد توجه قرار گرفت .
در پایان این مراسم نیز سید ابراهیم علوی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی از دانش آموزان عضو گروه سرودعصر انتظار با اهداء هدیه قدردانی کرد.
   فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی در حاشیه این مراسم اظهار داشت:این پایگاه  به مناسبت اولین سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی اقدام به اجرای چند برنامه فرهنگی و ورزشی کرد.
محمدرضا قائمی افزود: دیدار با خانواده های معظم شهدای مدافع حرم، غبار روبی و عطر افشانی مزار شهداء ، تهیه و توزیع تصویر سردار سلیمانی در بین همکاران و برگزار مسابقه ورزشی دارت از ویژه برنامه های سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی بود که با حضور پرشور همکاران برگزار شد.
به گفته وی شرکت های آب و فاضلاب تبصره دو و امورهای تابعه هم با برگزاری برنامه ها و مراسم مختلف یاد و خاطره این سردار رشید اسلام را گرامی داشتند.

گرامیداشت سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی با اجرای برنامه های فرهنگی در آبفا خراسان رضوی گرامیداشت سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی با اجرای برنامه های فرهنگی در آبفا خراسان رضوی
دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
کد خبر:  16040
بازدید:  41
نظرات برای گرامیداشت سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی با اجرای برنامه های فرهنگی در آبفا خراسان رضوی
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی