موفقیت امور کاشمر دروصول مطالبات

سه شنبه, 19 اسفند 1399
ایمیل   |   چاپ
موفقیت امور کاشمر دروصول مطالبات

رئيس قسمت مشترکین امور کاشمر گفت : جلسه کارگروه خدمات مشترکین جهت بررسی وضعیت نقاط ضعف و قوت و مشکلات حوزه مشترکین ، مشکلات قاریان کنتور و قراردادهای مرتبط برگزار شد . 

علی حسندخت افزود: امور کاشمر از ابتدای سال بالغ بر 121 میلیارد ریال فروش خالص در بخش جاری داشته که تاکنون بالغ بر 82 میلیارد ریال وصول شده است که با تهاتر فضای سبز و اماکن شهرداری مربوط به سال 1398 و نه ماهه سال 1399 درصد وصولی به بالاتر از متوسط استانی خواهد رسید .

وی خاطر نشان کرد : با احتساب این رقم کل، کل هدف فروش سال 1399 محقق شد و فروش دوره 996 مازاد بر هدف تعیین شده خواهد بود  و با توجه به اینکه هدف وصول نسبت به سال گذشته 18درصد رشد داشته که با تدابیر لازم و عقد قرارداد جدید با پیمانکار وصول به هدف تعیین شده خواهیم رسید .

شایان ذکر است ابراهیمی مدیر دفتر نظارت بردرآمد و وصول مطالبات آبفا خراسان رضوی ضمن بازدید میدانی از  شهر کاشمر  از نحوه قرائت ، سرعت و دقت قاریان و انجام به موقع وظایف آنها ابراز رضایت کرد و درخصوص پیگیری حقوق قاریان کنتور با توجه به قرارداد جدید که بر اساس فهرست بها منعقد شده است قول مساعد داد .

وی همچنیناز پیشرو بودن امور کاشمر در همه زمینه ها از جمله اسکن و بارگزاری پرونده های مشترکین شهری و روستایی و نصب پلاک اماکن روستایی ابراز خرسندی کرد . 

موفقیت امور کاشمر دروصول مطالبات موفقیت امور کاشمر دروصول مطالبات
دسته بندی: آب
مکان: کاشمر
کد خبر:  16109
بازدید:  64
نظرات برای موفقیت امور کاشمر دروصول مطالبات
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی