تجلیل از 31 فرزند شهید و بازنشسته ایثارگر شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی

شنبه, 09 اسفند 1399
ایمیل   |   چاپ
تجلیل از 31 فرزند شهید و بازنشسته ایثارگر شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی

مراسم تجلیل از 31 فرزند شهید و بازنشسته ایثارگر شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار شد.

 در این مراسم مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران اظهار داشت: بر اساس دستور العمل وزارت نیرو ایثارگران طی سه نوبت درسال مورد تقدیر قرار می گیرند.

علی باقرآبادی افزود: فرزندان جانباز در روز جانباز، ایثارگران و رزمندگان در هفته دفاع مقدس و در دهه فجر هم خانواده معظم شهداء تجلیل می شوند.

وی تعداد ایثارگران آبفا خراسان رضوی را با توجه به یک پارچگی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی 127 نفر اعلام کرد که از این تعداد 10 نفر جانباز، 36 تن فرزند جانباز، 27تن رزمنده بیش از شش ماه ، 22 رزمنده کمتر از شش ماه   ، نفر 12فرزند شهید و 20نفر هم برادر و خواهر شهید می باشند.

وی با قدردانی از ایثارگری های رزمندگان دوران دفاع مقدس اظهار داشت:رزمندگان با احساس رضایت مندی ، اوج تقوا و اخلاص ، ایثار و جانفشانی قدم در میدان نبرد گذاشتند و بسیاری از آنان بدون هیچ چشم داشتی از جان خود گذشتند و به درجه رفیع شهادت نائل آمدند. 

امام جماعت شرکت هم گفت:انقلاب اسلامی ایران به واسطه برخورداری از رهبری داهیانه ، ایئولوژی و مشارکت مردم به پیروزی رسید.

حجت الاسلام درفشان از ایثارگران ، جانبازان و خانواده شهدا خواست با زنده نگه داشتن تفکر انقلاب ، فرهنگ استکبار ستیزی را به نسل های آینده منتقل کنند.

در ادامه پس از بیان مطالب تعدادی از حاضران ، مدیر عامل آبفا خراسان رضوی با استناد به چند آیه سوره بقره تاکید کرد: شهداء زده اند و نزد پروردگار روزی دارند.

سید ابراهیم علوی با بیان اینکه خداوند انسان ها را با گرسنگی، خوف ، نفس اموال و جان مورد آزمایش قرار می دهد ، سخت ترین آزمون ، را نفس جان دانست و خاطر نشان کرد: ایثارگران و خانواده های شهداء در آزمایش الهی سرافراز بیرون آمدند و از بهترین اجر در درگاه خداوند برخوردار خواهند شد.

در پایان مراسم مدیر عامل و معاونان و امام جماعت آبفا خراسان رضوی لوح تقدیر و جوایز فرزندان شهداء و بازنشستگان ایثارگر را اهداء کردند.  

 

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
کد خبر:  16362
بازدید:  94
نظرات برای تجلیل از 31 فرزند شهید و بازنشسته ایثارگر شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی