بیانیه مذیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی:

22بهمن ؛ نقطه ای روشن بر تارک ایران اسلامی

سه شنبه, 19 اسفند 1399
ایمیل   |   چاپ
22بهمن ؛ نقطه ای روشن بر تارک ایران اسلامی

 

حماسه بیست و دوم بهمن ماه و دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی نقطه ای روشن بر تارک ایران است که تاریخ این مرز و بوم را دگرگون ساخت.

در42 سال پیش ودر چنین روزی ارتش شاه در پی مقاومت ملت بیدار ایران و رهبری داهیانه بنیانگذار جمهوری اسلامی با اعلام بی طرفی و بازگشت نیروهای ارتش به مراکز نظامی ، راه برای شکوفایی عصر جدید برای ایران و ایرانی گشوده شد.

«یومالله 22 بهمن"؛ روز شکست  استکبار  در برابر اسلام است روزی که در نتیجه حضور حماسی و انقلابی ملت بزرگ ایران در کوران سخت مبازره ،  تاریخ ساز و الگویی شد برای تمامی مظلومان برخواسته در برابر ظالمان و زور گویان.

انقلاب اسلامی ایران، در چهل و دومین سالروز تولد خود همچنان پویا و سرزنده، مقتدرانه و عزتمند به سوی بالندگی پیش میرود و قیام باشکوه ملت قهرمان ایران  بهعنوان حرکتی مبتنی بر احیای عزت انسانی و بازیابی هویت اسلامی در جهان مطرح است.

 

قیامی که با اتکا به اراده مردم و رهبری داهیانه بنیانگذار ، امامخمینی (رحمتالله علیه) با اقتدار، مظاهر تجدد منحط غربی را از جامعه اسلامی ایران زدود و نقش اسلام و مسلمین را در عرصههای مختلف و پیش چشم جهانیان، برجسته و موثر ساخت.

امروز هرچند مردم ایران اسلامی با برخی مشکلات که ریشه در دشمنی ، بدخواهان دارد دست به گریبان هستند اما  درراه تحقق اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی کوتاه نخواهند آمد.

همکاران من در شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی نیز فارق ازمحدودیت جهانی ناشی از شیوع بیمار کرونا ویروس که اجازه برپایی راهپیمایی جشن پیروزی انقلاب اسلامی را نمی دهد  همچنان خود را وامدار انقلاب اسلامی می دانند و در مسیر سقایی  شهروندان و روستائیان ، استوار و خستگی ناپذیر حرکت می کنند ،  چرا که نیک می دانند با تلاش های شبانه روزی آنان مشکلات ناشی از نبود و حتی کمبود آب زمینه بروز و ظهور نخواهد یافت ، همکاران آبفا درکنار این ادای وظیفه خطیر و خدایی ، همچنان  قدردان خون شهدای انقلاب ، جنگ تحمیلی و مدافعان حرم و رشادت های قاسم سلیمانی ها و فخری زاده ها  بوده و خود را  پایبند به آرمانهای امام راحل(رحمتالله علیه) و ارزشهای نظام و انقلاب و منویات مقام معظم رهبری (مدظلهالعالی) می دانند و در این آوردگاه از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.

 

سیدابراهیم علوی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی 

 

 

 

 

 


 

 


 

 

دسته بندی: عمومی
کد خبر:  16367
بازدید:  59
نظرات برای 22بهمن ؛ نقطه ای روشن بر تارک ایران اسلامی
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی