مدیر کل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل وزارت نیرو:

آزمایشگاه مرکزی آبفا خراسان رضوی جزو برترین های کشور محسوب می شود

سه شنبه, 19 اسفند 1399
ایمیل   |   چاپ
آزمایشگاه مرکزی آبفا خراسان رضوی جزو برترین های کشور محسوب می شود

مدیر کل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل وزارت نیرو توانایی آزمایشگاهی شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی در تعیین سریع نتایج آزمون های مربوط به  کیفیت آب را در حد عالی دانست.

میثم جعفرزاده در بازدید از آزمایشگاه ستاد شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی اظهارداشت: آبفا خراسان رضوی به لحاظ برخوداری از نیروی انسانی متخصص و امکانات و تجهیزات آزمایشگاهی جزو برترین های کشور محسوب می شود .

وی افزود: این آزمایشگاه می تواند به عنوان مرجع مورد بازدید و استفاده دیگر کارشناسان واحدهای آزمایشگاهی شرکت های آب و فاضلاب فراتر گرفته تا از دستاوردهای کسب شده  بهره مند شوند.

مدیر کل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل وزارت نیرو همچنین در جلسه اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران و پدافند غیرعامل خراسان رضوی که در آبفا استان برگزار شد اعلام کرد: ساختار مدیریت بحران ، پدافند غیر عامل و HSE در نظام نامه جدیدی که در این دفتر در حال تدوین است مشخص و تاپایان سال ابلاغ خواهد شد.

جعفرزاده افزود:  با موافقت مقام عالی وزارت  ، فعالیت های حوزه HSE به دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر وزارت واگذار و فعالیت  شورای هماهنگی مدیریت بحران استان ها  در نظام نامه جدید نیز  لحاظ شده است و با ابلاغ آن بسیاری از چالش های موجود در شوراهای هماهنگی رفع خواهد شد.

وی  با بیان اینکه مدیران عامل صنعت آب و برق به خوبی به اهمیت و جایگاه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل پی برده اند افزود: چالش های مطرح شده در این نشست نقطه قوت است و نشان دهنده ان است که مدیریت بحران و پدافند غیرعامل به بلوغ لازم رسیده است.

وی با اشاره مطالب مطرح شده در این نشست خاطر نشان کرد: بسیاری از برنامه های این شورا خاص بوده و برای وزارت نیرو ارزشمند است.

 

آزمایشگاه مرکزی آبفا خراسان رضوی جزو برترین های کشور محسوب می شود
دسته بندی: عمومی
کد خبر:  16429
بازدید:  40
نظرات برای آزمایشگاه مرکزی آبفا خراسان رضوی جزو برترین های کشور محسوب می شود
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی