استفاده از توان نیروی انسانی آبفا خراسان رضوی برای آموزش همکاران

جمعه, 27 فروردين 1400
ایمیل   |   چاپ
استفاده از توان نیروی انسانی آبفا خراسان رضوی برای   آموزش همکاران

کارشناس مسئول ناظر اجرای شبکه های توزیع آب آفا خراسان رضوی از برگزاری 726 نفر/ساعت کارگاه آموزشی ضوابط و معیارهای فنی عملیات اصلاح بازسازی و نوسازی شبکه توزیع آب در این شرکت خبرداد.

 محمدجواد احمدزاده با اشاره به  ادغام شرکت های آبفای شهری و روستایی در سال جاری و نیاز به بازنگری در فرآیندهای انجام کار اصلاح و توسعه شبکه توزیع آب افزود: اجرای این طرح  موجب شد همکاران "گروه نظارت بر توسعه شبکه های توزیع آب" آبفا خراسان رضوی به برنامه ریزی در ابتدای 99 و انجام 60 نفر/روز ماموریت و  بازیدهای میدانی از شهرهای تحت پوشش با هدف پایش شرایط موجود اقدام کنند.

به گفته وی در جریان این ماموریت ها ضمن بررسی و مشاهده تناقضات موجود در فرآیند نصب و بازسازی انشعابات آب و همچنین پروژه های در حال اجرای اصلاح و توسعه شبکه آب شرب، برگزاری کارگاه مرتبط درسطح شرکت بامحوریت امورهای کاشمر،تربت جام،گلبهار،شرکت آبفای سبزوار و ستاد در دستور کار قرار گرفت.

احمدزاده خاطر نشان کرد: در همین راستا ضمن انجام هماهنگی های لازم با دفتر آموزش و منابع انسانی،برای اولین بار از توان و ظرفیت های موجود در شرکت برای آموزش همکاران استفاده شد.

وی تاکید کرد: با ادامه روند استفاده از توان پرسنل داخلی شرکت به عنوان مدرس، ضمن تبادل اطلاعات و تجربیات کاربردی ، نتایج بهتر و مفید تر از دوره ها حاصل خواهد شد.

 

استفاده از توان نیروی انسانی آبفا خراسان رضوی برای   آموزش همکاران
دسته بندی: عمومی
کد خبر:  16583
بازدید:  59
نظرات برای استفاده از توان نیروی انسانی آبفا خراسان رضوی برای آموزش همکاران
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی