وصول ۷۸ میلیارد ریال از مطالبات آب شهرستان خواف

جمعه, 27 فروردين 1400
ایمیل   |   چاپ
وصول ۷۸ میلیارد ریال از مطالبات آب شهرستان خواف

 

مدیر امور آب و فاضلاب خواف گفت: ۹۹.۶۰درصد از مطالبات امور آبفای خواف معادل ۷۸ میلیارد ریال در سال ۹۹ وصول شد.

به گزارش روابط عمومی امور آب و فاضلاب شهرستان خواف سید حسن رضائیان اظهار کرد: وصول مطالبات مشترکان در راستای رسالت کاری مجموعه آب و فاضلاب به شهروندان است و در راستای استمرار خدمات رسانی صورت می گیرد.

وی افزود: وصول مطالبات مشترکان هر ساله به عنوان یکی از برنامه های اصلی این مجموعه در بخش مشترکان اجرایی می شود.

مدیر امور آب و فاضلاب خواف تصریح کرد: این امور در سال ۹۹ با برنامه ریزی و با استفاده از ظرفیت نیروهای بخش خصوصی (پیمانکار مشترکان) با تجهیز اکیپ های وصول مطالبات و پیگیری مجدانه در مباحث وصول و تعیین تکلیف مشترکان بدهکاری که علی رغم تذکر دوره های متوالی نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام نکرده اند موفق به وصول ۹۹.۶۰درصد میزان مطالبات خود شده است.

رضائیان این میزان وصول مطالبات را معادل ۷۸ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: با توجه به عملکرد صورت گرفته و بازدهی روش های وصول در سال جدید این روند ادامه پیدا می کند و در دستور کار پیمانکاران قرار گرفته است.

وی بیان کرد: ایجاد و تجهیز اکیپ وصول مطالبات و نظارت بر عملکرد آن، پرهیز از اقدامات مقطعی برای وصول مطالبات، کنترل و دقت بیشتر در بخش توزیع قبوض، ضرورت استقلال اداره خدمات مشترکان برای صدور اخطار و برخورد با انشعابات متخلف از جمله عوامل موثر در راستای وصول مطالبات است.

مدیر امور آب و فاضلاب خواف گفت: وجود نیروی انسانی و کافی و محیط و امکانات مناسب محل خدمت و آسیب شناسی علت های عدم وصول مطالبات با ممیزی انشعابات است.

وصول ۷۸ میلیارد ریال از مطالبات آب شهرستان خواف
دسته بندی: آب
مکان: خواف
کد خبر:  16622
بازدید:  38
نظرات برای وصول ۷۸ میلیارد ریال از مطالبات آب شهرستان خواف
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی