الکتروپمپ چاه شماره( 1 ) ازغند تربت حیدریه جایگزین شد
یکشنبه, 02 تیر 1398

 معاون بهره برداری  شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه گفت:الکتروپمپ تعمیرشده چاه شماره یک دشت ازغند تربت حیدریه که به عنوان چاه رزرو  بعد از تست و مشخص شدن اشکال توسط کارشناس انرژی جایگزین شد.

 حمید غیورصفار کارشناس مسئول انرژی شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه کفت : این پمپ که از نوع 374/9 و 110 کیلووات می باشد  در عمق 200 متری نصب شد.

 

دسته بندی: آب
منبع: شرکت ابفای تربت حیدریه
برنامه ایمنی آب امور آبفای کاشمر اجرایی می شود
شنبه, 09 آذر 1398

برنامه ایمنی آب امور آبفای کاشمر اجرایی می شود

 مدیر امور آبفای کاشمر ضمن دریافت ابلاغ حکم ریاست کمیته ایمنی آب شهرستان از طرف فرماندار برای مدیریت امور آبفای شهری، از برگزاری جلسه کمیته ایمنی آب امور با حضور شرکت مشاور معرفی شده از طرف معاونت بهره برداری شرکت خبر داد.

علیرضا عباسی گفت:  با اقدامات انجام شده در آبفای کاشمر، امیدواریم مراحل اولیه برنامه ایمنی شهرهای کاشمر و ریوش با سرعت طی شده و وارد مراحل اجرایی شویم.

دسته بندی: آب
مکان: کاشمر
نوسازی827 فقره انشعابات آب در شهرسبزوار
جمعه, 29 شهریور 1398

رییس اداره بهره برداری آب شرکت آب و فاضلاب سبزوار ، از نوسازی 827 فقره انشعابات آب در پنج ماهه سالجاری در سبزوار خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب سبزوار ، حسین رنجبر گفت : نوسازی انشعابات 577 مورد بر اثر اتفاقات و 250 مورد بر اثر اصلاح شبکه انجام شده است .

وی افزود : همچنین در این مدت بیش از 18 هزار متر مکعب بابت شستشو خطوط انتقال و جمع آوری و مخازن آب ، 302 مورد بازدید ادواری حوضچه شیرآلات خط انتقال و شبکه توزیع انجام شده است.

این مسئول ادامه داد : اتفاقات پنج ماهه در شبکه فرعی و اصلی 548 مورد ، انشعابات 831 مورد و خط انتقال 5 مورد رفع اتفاق شده است .

دسته بندی: آب
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب سبزوار
کسب مقام دوم مسابقات ملی مهارت فنی و تخصصی توسط امور آبفای خلیل آباد
جمعه, 29 شهریور 1398

امور آبفای خلیل آباد موفق به کسب رتبه دوم اولین دوره مسابقات مهارت‌های فنی و تخصصی دربین 6 امورمجاور شد.

به گزارش روابط عمومی آبفای خلیل آباد، محسن اولیائی مدیر امور ضمن بیان مطلب فوق افزود : اولین دوره مسابقات مهارتهای فنی و تخصصی امورهای آب و فاضلاب بین 6 تیم از امورهای خلیل آباد،کاشمر،فیض آباد،گناباد ، بجستان و بردسکن به میزبانی امور کاشمر در دو رشته تعمیرات خطوط و نصب انشعاب برگزار شد .
اولیائی هدف از برگزاری مسابقات مهارت‌های فنی و تخصصی امورهای آب و فاضلاب را‌، ارتقا سطح دانش فنی بهره برداران دانست و خاطر نشان ساخت:مسابقات مهارت‌های فنی و تخصصی امورهای آب و فاضلاب که به منظور ارتقاء سطح دانش و آگاهی بهره برداران و نیروهای صف اول عملیاتی امورها که کارگران زحمت کش اتفاقات می باشند برگزار می‌شود ضمن ایجاد انگیزه و افزایش روحیه نشاط و شادابی نیروها مسلما دستاوردهای مثبت و مفیدی بدنبال خواهد داشت.

دسته بندی: آب
استحصال بیش از نه میلیون مترمکعب آب شرب در سبزوار
جمعه, 29 شهریور 1398

کارشناس مسئول تولید وآبرسانی شرکت آب و فاضلاب سبزوار از تولید نه میلیون و 983 هزارو 983 مترمکعب آب شرب در پنج ماهه سالجاری خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب سبزوار ، علی اصغر ملوندی گفت : این میزان آب شرب از 36 حلقه چاه در مناطق بفره ، کلوت و کسکن برداشت شده است .

وی افزود : اب شرب استحصالی به مخازن منتقل و پس از انجام کنترل های بهداشتی برای استفاده شهروندان به شبکه آب تزریق می شود .

این مسئول ادامه داد : تعداد مخازن آب شرب شش باب با ظرفیت 51 هزار مترمکعب می باشد.

شایان ذکر است : شرکت آب و فاضلاب سبزواردارای  106هزارو503  مشترک آب می باشد.

دسته بندی: آب
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب سبزوار
احداث مخزن چهار هزار متر مکعبی شهر طرقبه آغاز شد
یکشنبه, 10 شهریور 1398

به گفته مدیر امورآبفاطرقبه شاندیز در آخرین روز از هفته دولت عملیات احداث مخزن چهار هزار متر مکعبی شهر طرقبه با هدف آبرسانی و تامین آب منطقه ویلاشهر آغاز شد.

علی اصغر پاکروان گفت : این پروژه با اعتباری بالغ بر 60 میلیارد ریال از محل اعتبارات عمرانی و با حضور معاون فرماندار و مسئولین شهر طرقبه عملیاتی شد.

دسته بندی: آب
منبع: روابط عمومی امور آبفای طرقبه شادیز