رکاب زنی دوچرخه سوار کارکنان آبفای بردسکن تا مزار شهدا
سه شنبه, 08 بهمن 1398

به مناسبت هفته هوای پاک کارکنان امور آبفای بردسکن با دوچرخه بر سر مزار دو شهید گمنام حاضر شدند. به گزارش روابط عمومی امور آبفای بردسکن  دوچرخه سوران و کارکنان ادارات  شهرستان از مقابل فرمانداری مسیرهای خیابان بلوار مطهری و امام رضا (ع) را تا مزار شهدارکاب زدند .

دوچرخه سواران در پایان بر سر مزار 2 شهید گمنام این شهرستان واقع در پارک ولیعصر (عج) حاضر شدند و ضمن قرائت فاتحه ،مزار شهدا را گلباران و عطر افشانی کردند .

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
مکان: بردسکن
دانش آموزان سبزوار با روش های مدیریت مصرف بهینه آب آشنا شدند
دوشنبه, 16 دی 1398

مسئول روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب سبزوار گفت : دانش آموزان آموزشگاه بنت الهدی صدر این شهر با روش های مدیریت مصرف بهینه آب آشنا شدند.

 محمد صفی آبادی افزود : آب اولین واژه ای است که دانش آموزان آن را می آموزند بنابراین ضروری است از همین زمان اهمیت نحوه مصرف صحیح هم به کودکان آموزش داده شود تا این فرهنگ در آنان نهادینه شود.

به گفته وی در ادامه دانش آموزان با حضور کارگاه سیار آموزش همگانی مصرف بهینه آب با سرشیرهای کاهنده مصرف و با اجرای مسابقه  با راه های صرفه جویی در مصرف آب آشنا شدند.

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب سبزوار
رونمایی ازویدئو موشن گرافی لزوم صرفه جویی در مصرف آب در سبزوار
دوشنبه, 04 آذر 1398

در همایش  ملی راهبرد های سازگاری با کم آبی در مناطق خشک و نیمه خشک از ویدئو موشن گرافی لزوم صرفه جویی در مصرف آب در سبزوار رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب سبزوار ، هدف از این اقدام با توجه به نیمه خشک بودن سبزوار و دوری منابع آب و بالا بودن تبیین هزینه های تامین و انتقال آب به دیار سربداران می باشد.

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب سبزوار
برگزاری همایش کوهپیمایی خانوادگی در آبفا سبزوار
یکشنبه, 31 شهریور 1398

به مناسبت هفته دفاع مقدس مدیرعامل و کارکنان شرکت آب و فاضلاب سبزوار به همراه خانواده هایشان در همایش کوهپیمایی خانوادگی به ارتفاعات بابا افچنگ شرکت کردند .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب سبزوار ،این برنامه ورزشی با هدف حفظ سلامت کارکنان ، تقویت و ایجاد انگیزه نشاط و شادابی و ایجاد روحیه همکاری و مشارکت اجرا شد.

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب سبزوار
تجلیل از ایثارگران امور آبفای کاشمر
دوشنبه, 23 مهر 1397

 به مناسبت هفته دفاع مقدس از 5 تن از همکاران ایثارگر، جانباز و خانواده شهید این امور کاشمرتقدیر بعمل آمد.

در این مراسم که همراه با قرائت زیارت عاشورا بود، نماینده عقیدتی-سیاسی سپاه ناحیه مقاومت شهرستان کاشمر و مسئول بسیج ادارت شهرستان نیز حضور داشتند.

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
مکان: کاشمر
تجلیل از همکاران رزمنده شرکت آبفا سبزوار
یکشنبه, 15 مهر 1397

به مناسبت هفته دفاع مقدس از همکاران رزمنده شرکت آب و فاضلاب سبزوار در نماز خانه این شرکت تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب سبزوار ، در این مراسم از پنج نفر همکاران رزمنده و یک نفر فرزند جانباز با اهدا لوح  و هدیه تقدیر به عمل آمد.

در بخشی از این لوح آمده است :هشت سال دفاع مقدس یادآور استقامت ، ایثار و پایمردی مردان و زنان معتقد به ولایت و انقلاب اسلامی است که منبعث از ایمان به خدا ، وحدت کلمه و یکپارچگی در سایه رهنمودهای حکیمانه روح خدا (ره) شکل گرفت و موجب بیداری ملتها و نهضت های آزادی بخش جهان شد و اینک در استمرار این نهضت عظیم و در پرتو هدایت فرزند خلف خمینی کبیر (ره) ، حضرت آیت ا...خامنه ای ولی امر مسلمین جهان ،می رود تا به اوج قله سعادت فایق آید.

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب سبزوار