مسابقات ملی مهارت فنی و تخصصی شرکتهای آبفای شهری و روستایی به میزبانی ￵آبفای تربت حیدریه برگزار شد.

یکشنبه, 17 اسفند 1399
ایمیل   |   چاپ
مسابقات ملی مهارت فنی و تخصصی شرکتهای آبفای شهری و روستایی به میزبانی ￵آبفای  تربت حیدریه برگزار شد.

             اولین دوره مسابقات ملی مهارت فنی و تخصصی شرکتهای آبفای شهری و روستایی باحضور هفت تیم شامل سه تیم از شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه و دو تیم از امور آبفای خواف یک تیم از امور آبفای رشتخوار و یک تیم از امور آبفای زاوه  به میزبانی آبفای تربت حیدریه  برگزار شد.

                  در مراسم افتتاحیه این دوره از مسابقات  ابتدا مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه مدیر عامل شرکت به حاضران در مسابقات  خیرمقدم گفت و اعلام کرد￷:  امروز شاهد برگزاری مسابقات مهارت فنی هستیم البته گر چه بیش از دو دهه از عمر شرکت های آب و فاضلاب گذشته و خوشبختانه شرکت های آب و فاضلاب از توان تخصصی خوبی برخوردار هستند که می توان به حضور به موقع و موثر پرسنل در مهار حوادث مختلف اشاره کرد.

                   صادق یوسفی  در ادامه عنوان ￵کرد و هدف از برگزاری این مسابقات ایجاد بستر مناسب جهت پیشبرد اهداف شرکتهای آب و فاضلاب  و تهیه استانداردهای لازم برای انجام فعالیتهای حوزه صنعت آب و فاضلا ب  و ایجاد انگیزه و روحیه نشاط در بین کارکنان دانست و افزود ￷: توسعه مشارکت جمعی انتقال تجربیات اجرایی و عملیاتی همکاران در سطوح مختلف ، ارتقای ￶￵سطح دانش و مهارت فنی اکیپ های عملیاتی ￷￵و شناخت دقیق نقاط ضعف و قدرت عملیات اجرایی از اهداف دیگر برگزاری این مسابقات می باشد.

                پس از  اتمام مراسم افتتاحیه و سخنرانی مسئول برگزاری مسابقات و انجام مراحل مقدماتی شامل کنترل لوازم تیمها و سایر موارد لازم مسابقات با فرمان مدیرعامل شرکت آبفای تربت حیدریه شروع شد و پس از اتمام زمان ادامه مسابقات بصورت تئوری انجام و در پایان  با اهداء لوح تقدیر و کارت هدیه به سه تیم برتر ￷' این دوره مسابقات خاتمه یافت.

(مقام  اول  تیم امور آبفای زاوه مقام دوم  تیم  ب امور آبفای خواف و مقام  سوم تیم الف شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه  )

مسابقات ملی مهارت فنی و تخصصی شرکتهای آبفای شهری و روستایی به میزبانی ￵آبفای  تربت حیدریه برگزار شد. مسابقات ملی مهارت فنی و تخصصی شرکتهای آبفای شهری و روستایی به میزبانی ￵آبفای  تربت حیدریه برگزار شد.
دسته بندی: عمومی
منبع: شرکت ابفای تربت حیدریه
کد خبر:  13460
بازدید:  205
نظرات برای مسابقات ملی مهارت فنی و تخصصی شرکتهای آبفای شهری و روستایی به میزبانی ￵آبفای تربت حیدریه برگزار شد.
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی