پیام مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی به مناسبت روز جانباز

یکشنبه, 17 اسفند 1399
ایمیل   |   چاپ
پیام مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی به مناسبت روز جانباز

وقتی نام جانباز و رشادت و دلاوری مردان خدا را می شنیدیم آنقدر شادی و شوق به سراغمان می آمد که گامهایمان استوارتر می شد برای عرض خدا قوت و دیداری صمیمی با دلاور مردان عرصه رشادت و از خود گذشتگی سعی داشتیم که به آنها احساس درونی و افتخار خود را انتقال داده و تاکید کنیم که اگر شما نبودید چه بسا آرامش و آسایش بودن در ایران اسلامی و در کنار عزیزانمان سخت بود و به این آسودگی امکان نداشت . ولی امسال این احساس متفاوت تر و عمیق تر ایجاد شد. در روزهایی که نیمی از مردم دنیا در شرایطی هستند که حتی از حقوق ابتدایی و عادی خود که همانا حق استفاده از طبیعت و حق قدم زدن می باشد فقط به خاطر ویروس منحوس کرونا محروم می باشند به همه ما گوشزد کرد که بهتر بدانیم و درک کنیم کسانی هستند که سالهاست این وضعیت را داشته و حتی از ساده ترین نعمتهایی که همگان بهره می برند بی بهره اند که بهترینش سلامتی است .
این روزهای سخت به ما می آموزد که آگاه باشیم و باور کنیم که شجاعترین انسانها کسانی هستند که جان خود را در دست گرفته و نثار جانان و هم نوعان خود کردند و افتخارشان تبعیت و پیروی از بزرگترین جانباز و سقای کربلا حضرت ابوالفضل العباس است .
اینجانب با تبریک و تهنیت ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس ع و روز جانباز برای همه شما جانبازان عزیز آرزوی صحت و سلامتی داشته و امیدوارم که در مسیر عشق بازی با خداوند همواره سرمست از جام عبادت و سرخوشی باشید .
سید ابراهیم علوی
رئیس هیات مدیره ومدیرعامل

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
کد خبر:  14383
بازدید:  296
نظرات برای پیام مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی به مناسبت روز جانباز
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی