الکتروپمپ چاه شماره( 1 ) ازغند تربت حیدریه جایگزین شد
یکشنبه, 02 تیر 1398

 معاون بهره برداری  شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه گفت:الکتروپمپ تعمیرشده چاه شماره یک دشت ازغند تربت حیدریه که به عنوان چاه رزرو  بعد از تست و مشخص شدن اشکال توسط کارشناس انرژی جایگزین شد.

 حمید غیورصفار کارشناس مسئول انرژی شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه کفت : این پمپ که از نوع 374/9 و 110 کیلووات می باشد  در عمق 200 متری نصب شد.

 

دسته بندی: آب
منبع: شرکت ابفای تربت حیدریه
بازديد معاون بهره برداري آبفاي خراسان رضوي از خط انتقال آسیب دیده از سيلاب درفيض آباد
دوشنبه, 26 فروردين 1398

معاون بهره برداري شركت آبفاي خراسان رضوي  از خط انتقال مخزن شهر فيض آباد   كه در اثر سيلاب خسارت  وارد شده بود بازديد کرد.

به گزارش روابط عمومي امور آبفاي فيض آباد این خط 500 در پی ورود سامانه بارشي وبروز سيلاب در منطقه مه ولات در ايام نوروز، دچار آسیب شده بود که با جایگزینی خط 400 از قطع آب جلوگیری بعمل آمد. مهدي جهان طلب معاون بهره برداری آبفای استانهم  ضمن تقدير از مدیر وكاركنان بهره برداري امور اظهار امیدواری کرد: این خط قبل از پیک مصرف وارد مدار بهره برداری شود.

  

دسته بندی: عمومی
مکان: فيض‌آباد
منبع: امورآبفاي فيض آباد
کار گاه آموزش ممیزی انرژی در امور طرقبه شاندیز برگزار شد
چهارشنبه, 30 بهمن 1398

کارگاه آموزشی ممیزی انرژی و مکانیزه ارتقاء سیستم مدیریت انرژی منطبق با استاندارهای ایزو به میزبانی امور طرقبه شاندیز برگزار شدهادی الهیاری مسئول بهره برداری امور گفت : این کارگاه که با حضور رابطین انرژی شرکت های تبصره 2 و امور های تابعه و مدیر دفتر انرژی آبفا استان برگزار شد مبحث  انرژی مورد ممیزی قرار گرفت .   بازدید از ایستگاه های پمپاژ فرهنگیان و گلستان شهر طرقبه و ارائهآموزش های عملی از برنامه های مرتبط با ممیزی بود.

 

دسته بندی: عمومی
منبع: روابط عمومی امور آبفای طرقبه شادیز
برگزاری جشن های انقلاب باتاکیدبرمدیریت بهینه مصرف آب در سبزوار
چهارشنبه, 16 بهمن 1398

جشن های انقلاب با تاکید بر مدیریت بهینه مصرف آب برای دانش آموزان سبزواری برگزار شد.به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب سبزوار ، در این جشن دانش آموزان با اهمیت و ارزش آب در زندگی اجتماعی انسان ها بیش از پیش آشنا شدند . در این مراسم همچنین  با اجرای نمایش توسط قطره آب دانش آموزان ، راه های صرفه جویی در مصرف آب به دانش آموزان آموزش داده شد. این مراسم با همکاری شهرداری و آموزش و پرورش شهرستان سبزوار برگزاری می شود.

 

دسته بندی: عمومی
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب سبزوار
رکاب زنی دوچرخه سوار کارکنان آبفای بردسکن تا مزار شهدا
سه شنبه, 08 بهمن 1398

به مناسبت هفته هوای پاک کارکنان امور آبفای بردسکن با دوچرخه بر سر مزار دو شهید گمنام حاضر شدند. به گزارش روابط عمومی امور آبفای بردسکن  دوچرخه سوران و کارکنان ادارات  شهرستان از مقابل فرمانداری مسیرهای خیابان بلوار مطهری و امام رضا (ع) را تا مزار شهدارکاب زدند .

دوچرخه سواران در پایان بر سر مزار 2 شهید گمنام این شهرستان واقع در پارک ولیعصر (عج) حاضر شدند و ضمن قرائت فاتحه ،مزار شهدا را گلباران و عطر افشانی کردند .

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
مکان: بردسکن
دانش آموزان سبزوار با روش های مدیریت مصرف بهینه آب آشنا شدند
دوشنبه, 16 دی 1398

مسئول روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب سبزوار گفت : دانش آموزان آموزشگاه بنت الهدی صدر این شهر با روش های مدیریت مصرف بهینه آب آشنا شدند.

 محمد صفی آبادی افزود : آب اولین واژه ای است که دانش آموزان آن را می آموزند بنابراین ضروری است از همین زمان اهمیت نحوه مصرف صحیح هم به کودکان آموزش داده شود تا این فرهنگ در آنان نهادینه شود.

به گفته وی در ادامه دانش آموزان با حضور کارگاه سیار آموزش همگانی مصرف بهینه آب با سرشیرهای کاهنده مصرف و با اجرای مسابقه  با راه های صرفه جویی در مصرف آب آشنا شدند.

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب سبزوار

اخبار آبفا

آرشیو اخبار خبرخوان