رونمایی از خودروی مجهز به کیت آموزشی تجهیزات کاهنده مصرف آب در تربت حیدریه

شنبه, 27 دی 1399
ایمیل   |   چاپ
رونمایی از خودروی مجهز به کیت آموزشی تجهیزات کاهنده مصرف آب در  تربت حیدریه

              مراسم جشن نواختن زنگ آب در مدرسه شاهد نهم دی تربت حیدریه برگزار شد.  این مراسم  با مشارکت شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه و آموزش و پرورش تربت حیدریه و حضور معاون  فرماندار و روسای ادارات  محیط زیست جهادکشاورزی آب روستایی  و صنعت و معدن و سایر مدعوین در راستای تکالیف  یازدهمین جشنواره نخستین واژه آب برگزار شد.  

مدیرعامل شرکت تربت حیدریه  در این مراسم ضمن تقدیر از کلیه حضار و مربیان و خصوصا دانش آموزان  گفت :  مشارکت دانش آموزان به عنوان مروجین آب در منازل تاثیر بسیار زیادیدر صرفه جویی و مصرف بهینه  و نیز مدیریت مصرف آب در خانواده ها دارد.

   صادق یوسفی افزود: چنانچه هر خانواده بتواند با رعایت موارد صرفه جویی و استفاده از لوازم کاهنده مصرف به میزان خیلی کم (حتی به ازاء هر نفر یک لیتر) صرفه جویی کند با توجه به تعداد مشترکین تربت حیدریه مقدار قابل توجهی آب  در شبانه روز صرفه جویی خواهد شد.

           درادامه پس از به صدا درآمدن  زنگ آب، و اجرای برنامه های متنوع ، از خودرو وانت مجهز به کیت آموزشی تجهیزات کاهنده مصرف آب که قرار است در سال تحصیلی جاری نسبت به آموزش دانش آموزان و شهروندان اقدام کند رونمایی شد و مسئولان از آن بازدید بعمل آوردند.

 

رونمایی از خودروی مجهز به کیت آموزشی تجهیزات کاهنده مصرف آب در  تربت حیدریه رونمایی از خودروی مجهز به کیت آموزشی تجهیزات کاهنده مصرف آب در  تربت حیدریه
دسته بندی: عمومی
منبع: شرکت ابفای تربت حیدریه
کد خبر:  13742
بازدید:  83
نظرات برای رونمایی از خودروی مجهز به کیت آموزشی تجهیزات کاهنده مصرف آب در تربت حیدریه
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی
 

اخبار آبفا

آرشیو اخبار خبرخوان