نشست مشترک خبری مدیران آب و برق شهرستان تایباد با خبرنگاران:

کاهش مصرف آب تنها با کار فرهنگی امکان‌پذیر است

یکشنبه, 09 آذر 1399
ایمیل   |   چاپ
کاهش مصرف آب تنها با کار فرهنگی امکان‌پذیر است

نشست  مشترک خبری مدیران صنعت آب و برق تایباد به مناسبت هفته صرفه جویی و با رعایت پروتکل های بهداشتی درمدیریت برق شهرستان تایباد برگزار شد

سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان تایباد  با اشاره به اهمیت صرفه‌جویی در مصرف آب اظهار کرد تحقق کاهش مصرف آب تنها با کار فرهنگی امکان‌پذیر است تصریح کرد: رسانه‌ها به عنوان وظیفه ملی و انسانی در راستای فرهنگ‌سازی کاهش مصرف آب گام بردارند.

وی با تأکید بر اینکه با وجود ظرفیت مصارف بالا در فصل تابستان چاره‌ای جز مدیریت مصرف آب نداریم، مصرف آب خانگی را بالا دانست 

وی با اشاره به اینکه در بحث کرونا هم به نوعی دومین دستگاه درگیر با این موضوع بودیم ابراز داشت: لازم بود خدمات ارائه می‌کردیم تا همکاران مرکز بهداشت به موفقیت دست پیدا کنند.

بابا غیبی با تأکید بر اینکه در اوج این بیماری خدمات نه تنها منقطع نشد بلکه از نظر کمی و کیفی ارتقا یافت، تصریح کرد: با شیوع کرونا  افزایش مصرف آب داشتیم و با افزایش کلرزنی تمام تلاش خود را برای تحقق شاخص‌های بهداشتی به کار بستیم.

وی با اشاره به تورم در کشور و افزایش هزینه‌ها در دوران کرونا گفت: با وجود اینکه با شیوع کرونا کاهش درآمد هم داشتیم اما با دستور مدیرعامل  متعهد بودیم با مشترکین مدارا کرده و در این شرایط سخت به نحو مقتضی انجام وظیفه و خدمات رسانی کمیم .

سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان تایباد  با اشاره به اینکه تلاش داریم پروژه‌های امسال را به گونه‌ای اجرا کنیم که در پیک مصرف و در حوادث دچار چالش و بحران نشویم، تأکید کرد: اکنون دچار مشکلاتی در برخی از روستاها و شهرستان تایباد هستیم  که تلاش داریم با اجرای پروژه‌ها این مشکل را رفع کنیم.

 

 

کاهش مصرف آب تنها با کار فرهنگی امکان‌پذیر است کاهش مصرف آب تنها با کار فرهنگی امکان‌پذیر است
دسته بندی: مصاحبه
مکان: تایباد
کد خبر:  14872
بازدید:  41
نظرات برای کاهش مصرف آب تنها با کار فرهنگی امکان‌پذیر است
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی
 

اخبار آبفا

آرشیو اخبار خبرخوان