دیدار و گفت و گوی فرماندار شهرستان فریمان با مدیر عامل آبفا خراسان رضوی

سه شنبه, 01 مهر 1399
ایمیل   |   چاپ
دیدار و گفت و گوی فرماندار شهرستان فریمان با مدیر عامل  آبفا خراسان رضوی

فرماندار شهرستان فریمان با مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی دیدار و گفت و گو کرد.
به گزارش روابط عمومی آبفا فریمان  در این نشست که با حضور شهرداران وتنی چند از اعضای شورای اسلامی شهرهای فریمان و فرهادگرد انجام شد مشکلات و وضعیت تامین آب شرب این شهرها و طرح بزرگ آبرسانی به منطقه گردشگری سد تاریخی فریمان مورد بررسی قرار گرفت.
عباسعلی صفایی فرماندار شهرستان در این جلسه  پیشنهاد طرح آبرسانی به منطقه سد فریمان را مطرح و از آن به عنوان یکی از طرح های بزرگ و ارزشمند آب و فاضلاب یاد کرد و خواستار همراهی و مساعدت شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی شد.
وی علت اصلی اجرای این طرح را استفاده از آب شرب بهداشتی برای مردم منطقه و گردشگران دانست و گفت : با توجه به ضرورت موضوع و مذاکرات انجام شده با شهردار و اعضای شورای این شهر تمامی اعتبارات اجرایی این طرح توسط شهرداری متقبل شده و طرح مذکور با نظارت شرکت آب و فاضلاب به نمایندگی رضایی مدیر امور آبفا فریمان انجام خواهد شد.
در ادامه سید ابراهیم علوی مدیر عامل آبفا خراسان رضوی گفت : طرح پیشنهادی نیاز به بررسی کارشناسی دارد که نتایج متعاقبا اعلام خواهد شد.
وی در این جلسه خواستار تعیین تکلیف منطقه نعمان و شریف آباد شهر فرهاد گرد شد و در ادامه جذب اعتبارات شهرستان فریمان در حوزه آب و فاضلاب نیز مورد بحث و تبادل نظر قرارگرفت.

دیدار و گفت و گوی فرماندار شهرستان فریمان با مدیر عامل  آبفا خراسان رضوی
دسته بندی: آب
مکان: فریمان
کد خبر:  15217
بازدید:  45
نظرات برای دیدار و گفت و گوی فرماندار شهرستان فریمان با مدیر عامل آبفا خراسان رضوی
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی
 

اخبار آبفا

آرشیو اخبار خبرخوان