بازدید مدیرعامل آبفا خراسان رضوی از پروژه های در حال اجرای امور فریمان

سه شنبه, 01 مهر 1399
ایمیل   |   چاپ
بازدید مدیرعامل آبفا خراسان رضوی از پروژه های در حال اجرای امور فریمان

مدیرعامل آب و فاضلاب خراسان رضوی از پروژه های در حال اجرای بخش آب امور فریمان بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی آبفا فریمان سید ابراهیم علوی پس از دیدار با فرماندار شهرستان از پروژه های در دست اقدام آبفا بازدید کرد.
وی درجریان این سفر کاری روند آبرسانی به  مجموعه سد تاریخی فریمان (منطقه گردشگری ساحل سر)  ،فاز دوم پروژه تامین آب مجتمع لوشاب شامل روستاهای تقی آباد ، چشمه ایوب و سیاه سنگ و فاز نخست روستای لوشاب ، مشتمل بر روستاهای لوشاب و عشق آباد و هوس را بررسی کرد.

در این بازدید مدیر امور آبفا فریمان پیشرفت فیزیکی پروژه مجتمع لوشاب را 25درصد و با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و هفتصد و پنجاه میلیون ریال اعلام کرد.

موسی رضایی همچنین با اشاره به پیشرفت 95درصدی پروژه روستای لوشاب با اعتبارهشت میلیارد ریال اعتبار افزود:  این پروژه در هفته دولت افتتاح و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
مدیر عامل آبفا خراسان رضوی در ادامه از منابع و تاسیسات و مخازن شهر قلندرآباد و  خط انتقال و در جریان اقدامات انجام شده در خصوص مخزن 200 مترمکعبی ، اصلاح شبکه و تجهیز چاه و تابلو برق  و مدیریت فشار شبکه و... در منطقه کته شمشیر  قرار گرفت.

بازدید مدیرعامل آبفا خراسان رضوی از پروژه های در حال اجرای امور فریمان بازدید مدیرعامل آبفا خراسان رضوی از پروژه های در حال اجرای امور فریمان
دسته بندی: آب
مکان: فریمان
کد خبر:  15218
بازدید:  36
نظرات برای بازدید مدیرعامل آبفا خراسان رضوی از پروژه های در حال اجرای امور فریمان
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی
 

اخبار آبفا

آرشیو اخبار خبرخوان