ارتقاء زیرساخت های مرکز داده آبفا خراسان رضوی

چهارشنبه, 07 آبان 1399
ایمیل   |   چاپ
ارتقاء زیرساخت های مرکز داده آبفا خراسان رضوی

زیرساخت های مرکز داده شرکت آب و فاضلاب استان خراسان رضوی ارتقاء یافت. معاون منابع انسانی و تحقیقات آبفای خراسان رضوی ضمن بیان این مطلب گفت: نظر به پیشرفت  روزمره فناوری اطلاعات در سراسر دنیا، همه سازمان ها و شرکت ها می بایست نسبت به بهبود وضعیت زیرساختی و به روزسازی تجهیزات و سیستم ها اقدام کنند.محمدعباس زاده افزود: شرکت آبفال هم  با توجه به افزایش حجم داده های سازمانی و همچنین نیاز به افزایش قدرت پردازش اطلاعات اقدام به خرید یک دستگاه SAN Storage (تجهیزات ذخیره سازی تحت شبکه)و سه دستگاه Server کرد. 

عباس زاده افزود: این موضوع از ابتدای سال 1396 در دست پیگیری بود که به دلیل کمبود نقدینگی محقق نشده بود و با حمایت های مدیرعامل با مبلغی در حدود ده میلیارد ريال امکان پذیر شد.

 به گفته وی با افزودن این تجهیزات ، حجم ذخیره سازی و همچنین قدرت پردازش اطلاعات تجهیزات زیرساختی شرکت به دوبرابر افزایش یافت .

وی ارتقاء سطح خدمات فناوری اطلاعات در شرکت و بهبود ارائه خدمات غیرحضوری به مشترکین را از نتایج این اقدام دانست که گام موثری در راستای تحقق دولت الکترونیک محسوب می شود.

وی از نصب این تجهیزات در اتاق سرور ستاد مرکزی خبر داد و ابراز امیدواری کرد : با عنایت به  یکپارچه‌سازی شرکت آب و فاضلاب شهری و روستایی خرید این تجهیزات بتواند نیاز ساختار جدید و  ازدیاد تعداد پرسنل سازمانی شرکت و افزایش حوزه خدمات‌رسانی را برطرف کند.  

 

دسته بندی: عمومی
کد خبر:  15235
بازدید:  42
نظرات برای ارتقاء زیرساخت های مرکز داده آبفا خراسان رضوی
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی
 

اخبار آبفا

آرشیو اخبار خبرخوان