بخش خصوصی متعهد به اجرای 20کیلومتر شبکه فاضلاب در شهر تربت حیدریه شد

پنج شنبه, 13 آذر 1399
ایمیل   |   چاپ
بخش خصوصی متعهد به اجرای 20کیلومتر شبکه فاضلاب در شهر تربت حیدریه شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه گفت:سرمایه گذار بخش خصوصی متعهد به اجرای 20کیلومتر شبکه و نصب سه هزار انشعاب فاضلاب تا پایان سال در این شهر شد.

صادق یوسفی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون بخشی از این تعهد شامل اجرای 5 کیلومتر شبکه و نصب 500 فقره انشعاب عملی شده است.

 وی افزود:  بخش خصوصی همچنین تا  پایان امسال بایستی ضمن اجرای15 کیلومتر شبکه فاضلاب در شهر تربت حیدریه  دو هزار و500 انشعاب هم نصب کند.

به گفته وی تاکنون 10کیلومتر خط انتقال و 245کیلومتر شبکه فاضلاب در این شهر اجرا شده و 30هزار مشترک تحت پوشش خدمات جمع آوری و دفع بهداشتی فاضلاب قرار گرفته اند.

وی همچنین اعلام کرد: پروژه  نصب دستگاه تغلیظ لجن در راستای رفع بو از تصفیه خانه فاضلاب این شهر آماده بهره برداری است.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه با بیان اینکه برای اجرای این پروژه شامل ساخت ایستگاه آبگیری و تغلیظ لجن 20میلیاردریال هزینه شده است ، به اجرای طرح تقویت سیستم های هوادهی و انتقال لجن و اصلاح سیستم های مکانیکی این واحد با همکاری سرمایه گذار بخش خصوصی اشاره کرد و اظهار داشت:  در نتیجه این اقدام بوی تصفیه خانه به حداقل ممکن رسید و با بهره برداری از ایستگاه تغلیظ لجن نیز این مشکل به طور کامل رفع خواهد شد. 

 

بخش خصوصی متعهد به اجرای 20کیلومتر شبکه فاضلاب در شهر تربت حیدریه شد بخش خصوصی متعهد به اجرای 20کیلومتر شبکه فاضلاب در شهر تربت حیدریه شد
دسته بندی: فاضلاب
منبع: شرکت ابفای تربت حیدریه
کد خبر:  15337
بازدید:  71
نظرات برای بخش خصوصی متعهد به اجرای 20کیلومتر شبکه فاضلاب در شهر تربت حیدریه شد
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی
 

اخبار آبفا

آرشیو اخبار خبرخوان