اجرای 8هزار متر اصلاح و توسعه شبکه آب شرب در کاشمر

یکشنبه, 09 آذر 1399
ایمیل   |   چاپ
اجرای 8هزار متر اصلاح و توسعه شبکه آب شرب در کاشمر

مدیر امور آب و فاضلاب کاشمربا بیان اینکه یبش از 8هزار متر عملیات اصلاح و توسعه شبکه آب در این شهر انجام شده است گفت: این امور تمامی سعی و تلاش خود را در مسیر افزایش شاخص های کیفی آب،  راندمان  بهره برداری از تجهیزات منابع آب و پاسخگویی به ارباب رجوع ورفع مشکلات آنها بکار گرفته است.


 


به گزارش روابط عمومی آبفای کاشمر علی اصغر پاکروان با بیان اینکه با گرم  شدن هوا ، مصرف آب شرب در کاشمر به طور چشمگیری رو به افزایش گذاشته شده است افزود: پرسنل امور آب و فاضلاب کاشمر تمامی تلاش و امکانات را برای مقابله با کم آبی و کاهش پرت آب انجام داده اند که در راستای این اقدامات از شهریور ماه سال قبل اصلاح بیش از  چهار هزار و100متر شبکه را انجام داده اند که خود باعث کاهش پرت آب و افزایش مطلوبیت آب مشترکان شده است.

وی با اعلام اینکه کیفیت آب شرب شهر کاشمر در سطح شهرهای استان خراسان رضوی جزء بهترین آب است، اظهار داشت: ما مفتخریم فعالیت های فنی مربوط به تأمین آب شرب شهر کاشمر را تا افق 1420 انجام داده ایم.

مدیر آبفای کاشمر با تاکید بر صرفه جویی  آب توسط مشترکین گفت: آب شرب کاشمر از  مطلوبیت صددرصدی میکروبی و صد درصدیHPC و 99.93 درصدی کلر باقیمانده برخوردار است.

پاکروان در ادامه از واگذاری بیش از هزار و 791 انشعاب آّب طی یک سال گذشته به متقاضیان در کاشمر خبر داد که  افزایش 9 درصدی را نسبت به سال قبل آن نشان می دهد.  وی گفت: در حال حاضر این امور 32 هزارو364 مشترک مسکونی و 5 هزارو442 مشترک غیر مسکونی را تحت پوشش دارد.

مدیر آبفای کاشمر همچنین از توسعه بیش از چهار هزار و 200 متر شبکه آب این شهر  خبر داد و افزود: متوسط میزان مصرف واحدهای غیر مسکونی، تجاری و عمومی در یک سال اخیر 458 متر مکعب و در بخش مسکونی متوسط مصرف هر مشترک 129 متر مکعب بوده است.

وی در ادامه از برخورداری صد درصدی جمعیت شهری کاشمر از آب شرب خبر داد و از شهروندان به دلیل کاهش مصرف آب نسبت به ماه های ابتدای سال تشکر کرد. به گفته پاکروان با اصلاح الگوی مصرف در مصارف خانگی ، اداری ، کشاورزی و صنعتی خواهیم توانست بر مشکلات کم آبی و خشکسالی فائق آییم.  وی اظهار داشت: اصلاح رو ش های آبیاری و همچنین توجه به کاشت محصولات کم آب می تواند تاثیر بسزایی در پایداری منابع آب کشور داشته باشد.

اجرای 8هزار متر اصلاح و توسعه شبکه آب شرب در کاشمر اجرای 8هزار متر اصلاح و توسعه شبکه آب شرب در کاشمر
دسته بندی: مصاحبه
مکان: کاشمر
کد خبر:  6804
بازدید:  158
نظرات برای اجرای 8هزار متر اصلاح و توسعه شبکه آب شرب در کاشمر
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی
 

اخبار آبفا

آرشیو اخبار خبرخوان