بهره برداری همزمان از طرح های آبرسانی به 400روستا کشور با حضور وزیر نیرو

چهارشنبه, 07 آبان 1399
ایمیل   |   چاپ
بهره برداری همزمان از طرح های آبرسانی به 400روستا کشور با حضور وزیر نیرو

بهره برداری همزمان از طرح های آبرسانی به 400روستا در 20 استان کشور با حضور وزیر نیرو اغاز شد.

رضا اردکانیان که به استان همدان سفر کرده بود این طرح ها را در بیست و یکمین هفته از پویش #هرهفته_الف_ب_ایران از طریق ویدئوکنفرانس افتتاح کرد.

با بهره برداری از این طرح ها 281هزار نفر از نعمت آب سالم بهداشتی برخوردارشدند.

در این مراسم که مدیران عامل سایر شرکت های آبفا و از جمله خراسان رضوی مهمان مجازی برنامه بودند، وزیر نیرو با قدردانی ازهمکاری استانداران به عنوان نمایندگان عالی دولت در استان ها با مجموعه وزارت نیرو اظهار داشت: عملکرد امروز مدیران نماد یک موفقیت در خدمات رسانی به روستاها و روستائیان محسوب می شود که دردفتر تاریخ سرافرازی های  ملت ایران ثبت خواهد شد.

رضا اردکانیان افزود:در دوران فعالیت دولت تدبیر و امید تا سال 98 هر هفته به طور متوسط 30روستا در کشور آبرسانی شده است و در مجموع 10 هزارو885روستا با جمعیت 7.7میلیون نفر از آب سالم و پایدار برخوردار شده اند .

وی اظهار امیدواری کرد تا پایان سال هم هزارو 300 روستای دیگر مطابق برنامه در مدار بهره‌‌مندی از آب سالم و پایدار قرار گیرند.

 مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشورهم مهمترین اهداف طرح یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی را ارتقاء کیفیت و افزایش سرعت ارائه خدمات به مشترکان دانست و اعلام کرد: با اجرای این طرح بزرگترین کوچک سازی در دولت شکل گرفت.

حمیدرضا جانباز همچنین با اشاره به اهداف طرح پویش #هرهفته_الف_ب_ایران اعلام کرد:  دراجرای طرح های آبرسانی که امروز به بهره برداری  رسید سه هزارو 790میلیاردریال هزینه شده است.

 

دسته بندی: آب
کد خبر:  15433
بازدید:  66
نظرات برای بهره برداری همزمان از طرح های آبرسانی به 400روستا کشور با حضور وزیر نیرو
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی
 

اخبار آبفا

آرشیو اخبار خبرخوان