بازديد معاون بهره برداري آبفاي خراسان رضوي از خط انتقال آسیب دیده از سيلاب درفيض آباد
دوشنبه, 26 فروردين 1398

معاون بهره برداري شركت آبفاي خراسان رضوي  از خط انتقال مخزن شهر فيض آباد   كه در اثر سيلاب خسارت  وارد شده بود بازديد کرد.

به گزارش روابط عمومي امور آبفاي فيض آباد این خط 500 در پی ورود سامانه بارشي وبروز سيلاب در منطقه مه ولات در ايام نوروز، دچار آسیب شده بود که با جایگزینی خط 400 از قطع آب جلوگیری بعمل آمد. مهدي جهان طلب معاون بهره برداری آبفای استانهم  ضمن تقدير از مدیر وكاركنان بهره برداري امور اظهار امیدواری کرد: این خط قبل از پیک مصرف وارد مدار بهره برداری شود.

  

دسته بندی: عمومی
مکان: فيض‌آباد
منبع: امورآبفاي فيض آباد
افزایش 24درصدی درآمد شرکت آبفا شهرستان سبزوار
سه شنبه, 20 آبان 1399

معاونت خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار از افزایش 24 درصدی درآمد شرکت نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار ، مهدی کریمی گفت : از اقدامات و دلایل افزیش در آمد بالا بردن سطح صحت قرائت و کوتاه کردن دوره قرائت می باشد.

وی ضمن تشریح مشکلات این شرکت در وصول بدهی ها به عواقب و عوارض ناشی از عدم پرداخت بدهی مشترکین اشاره کرد و گفت : تداوم استمرار خدمت رسانی این شرکت منوط به پرداخت به موقع آب بهای مصرفی و پرداخت معوقات توسط مشترکین بوده است.

وی اضافه کرد : بدهی ادارات به این شرکت حدود 40 میلیارد ریال می باشد.

حسین ریاضی گفت : با برنامه ریزی و تلاش همکاران حوزه مشترکین به زودی شاهد بهبود وضعیت وصول مطالبات که منجر به بهبود کیفیت خدمات مشترکین می شود ، خواهیم بود.

 

دسته بندی: عمومی
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار
حضور مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور واستان خراسان رضوی در شرکت آبفای شهرستان نیشابور
سه شنبه, 20 آبان 1399

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان نیشابور :  مهندس جانباز مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از پروژه های در حال اجرا ء نیشابور و شهرستان تازه تاسیس زبر خان بازدید بعمل آورد و در ادامه ،جلسه ای با حضور رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی و سایر مسئولان برگزار گردید

در ابتدای جلسه علیرضا اخویان مدیر عامل شرکت آبفای نیشابور ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمد گویی گزارش مبسوطی از اقدامات صورت گرفته در تابستان گذشته و همچنین به  مشکلات موجود در سطح شهرستان ارائه کرد.

در ادامه جلسه علوی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی از اقدامات ارزشمند مدیر عامل آب و فاضلاب نیشابور و همکاران بابت تلاش شبانه روزی آنهاکه باتوجه به یکپارچگی آب و فاضلاب شهری و روستایی با کمترین مشکل وبیشترین بازدهی همراه بوده تقدیر و تشکر کرد

همچنین از معاونت استانداری و فرماندار شهرستان نیشابور و سایر دستگاههای اجرایی نیز  در خصوص همکاری با شرکت آب و فاضلاب تقدیر بعمل آورد

ایشان در ادامه عملکرد بسیار خوب و هوشمندانه مدیر عامل شرکت آبفای نیشابور بابت مدیریت منابع که با توجه به گستردگی شهرستان با 385 که باعث شده این شهربعد از مشهد بزرگترین شهرستان باشد قابل تقدیر دانست.

در ادمه جانباز مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ضمن قدر دانی از زحمات و تلاشهای شبانه روزی مدیر عامل آب و فاضلاب خراسان رضوی و نیشابور و همکاری معاونت استاندار و فرمانداری شهرستان نیشابور و سایر مسئولان گفت : علی رغم مشکلات زیاد بویژه بیماری کوید 19 و بالا رفتن مصرف آب شاهد کمترین تنش و مشکل در حوزه تامین آب بودیم که تلاش همکاران شهرستان نیشابور ستودنی می باشد

وی ادامه داد کشور در شرایط گرم و خشک قرار دارد و از طرفی خشکسالی های پی در پی باعث افت منابع آبی شده و باید با استفاده از علوم نوین و شرکت های دانش بنیان بتوانیم منابع آبی را حفظ نماییم

جانباز در انتها به تصفیه خانه فاضلاب اشاره کرده و گفت: باید با جذب  سرمایه گذار در بخش فاضلاب  عقب ماندگی ها را جبران و با توسعه شبکه  از پساب حاصل از آن در بخش ها مختلف استفاده کرد

دسته بندی: عمومی
مکان: نیشابور
منبع: شرکت آب و فاضلاب تبصره دو نیشابور
برگزاری جلسه طرح وبرنامه روابط عمومی 6 شهر استان در شرکت سبزوار در شرکت
یکشنبه, 11 آبان 1399

جلسه طرح و برنامه روابط عمومی با حضور مسئولان روابط عمومی شهرهای سبزوار ، جوین ، جغتای ، داورزن ، خوشاب و فیروزه در شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار ، در این جلسه مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار گفت :  روابط عمومی  از جایگاه ویژه ای برخوردار است و به همین منظور فعالیت های خلاقانه و مدبرانه در این زمینه بسیار حائز اهمیت می باشد .

حسین ریاضی افزود : اطلاع رسانی دقیق و جامع از اقدامات و مجموعه فعالیت های صورت گرفته از وظایف روابط عمومی می باشد که در این راستا نباید از هیچ اقدامی دریغ شود.

این مسئول ادامه داد : عملکرد روابط عمومی در تغییر رفتار شهروندان تاثیر گذار است و شناسایی جامعه هدف برای تعیین نوع و نحوه اطلاع رسانی ضروری می باشد.

در ادامه رییس گروه آموزش همگانی  شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی عملکر شش ماهه آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی راتشریح کرد.

رییس گروه ارتباط با رسانه ها شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی هم بر  اطلاع رسانی به موقع و شفاف تاکید کردو توسعه بدون اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی و آگاهی بخشی را امکان پذیر ندانست.

وی افزود : بخش رسانه ای و افکار عمومی برای ما مهم است و باید تلاش کنیم اقدامات و فعالیت ها به درستی توسط رسانه ها منتقل شود.

 در ادامه مسئولان روابط عمومی عملکرد شش ماهه و مشکلات حوزه کاری خود را تشریح کردند .

 در پایان مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی گفت : ماهیت این جلسه حل مشکلات و ارائه راهکارها ، انتقادها ، انتظارات و عملکرد می باشد.

سعید روزی نقش ، جایگاه و وظایف روابط عمومی ها برای دستیابی به اهداف مورد نظر را خاطر نشان کرد و در همین رابطه صداقت در گفتار ، مردم داری ، افزایش اطلاعات  و تقویت کانال های اطلاع رسانی برای مسئولان روابط عمومی را ضروری دانست.                                                                                   

 

دسته بندی: عمومی
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار
برگزاری نخستین انتخابات کارگران امور جغتای
شنبه, 26 مهر 1399

نخستین انتخابات کارگران امور شهرستان جغتای با حضورهادی جنیدی رئیس اداره کارکنان و علی جوانشیر از امور بازنشستگی و محمدآبادی رئیس اداره کار و رفاه اجتماعی شهزستان در محل امور جغتای برگزار شد. در این انتخابات اعضاء هیئت رئیسه و هیئت مؤسس  مشخص و توحیدی و کیوانلو به عنوان نماینده انتخاب شدند.

دسته بندی: عمومی
مکان: جغتاي
منبع: روابط عمومی امور جغتای
اخذگواهینامه ایمنی آب برای روستای گراخک طرقیه
دوشنبه, 21 مهر 1399

امورآب وفاضلاب طرقبه شاندیزموفق به اخذگواهینامه برنامه ایمنی آب مجتمع آبرسانی روستایی گراخک ابرده شد.

مدیرامورآبفاطرقبه شاندیز اظهارداشت: آبفا طرقبه شاندیز باتلاش کارشناسان آزمایشگاه کنترل کیفی وبهداشت امورومدیران ستادی موفق شد برای اولین باردرخراسان رضوی وبه عنوان تنها امور گواهینامه "ایمنی آب مجتمع آبرسانی روستای "گراخک"ا را دریافت کند.

علی اصغر پاکروان بااشاره به اینکه این گواهینامه توسط دانشگاه علوم پزشکی مشهدصادرشده افزود: برنامه ایمنی آب مستمربوده و انتظارمی رود دردوره دوم چرخه برنامه ایمنی آب نسبت به بازبینی دوره ای وکاهش مخاطرات احتمالی وبهبودهرچه بیشتر اجزاء سامانه آبرسانی اهتمام واقدام موثری بعمل آید.

محمودزاده-کارشناس کنترل کیفی وبهداشت آزمایشگاه امورنیزضمن تشکرازمساعدت های همکاران ومدیران ستادی براجرای ایمنی آب دردیگرمجتمع های آبرسانی شهرستان تاکیدکردوازاخذ گواهینامه برنامه ایمنی آب شهرطرقبه درآینده نزدیک خبردادکه جهت صدورگواهینامه به کمیته کشوری ارسال شده است. 

دسته بندی: عمومی

اخبار آبفا

آرشیو اخبار خبرخوان