بازديد معاون بهره برداري آبفاي خراسان رضوي از خط انتقال آسیب دیده از سيلاب درفيض آباد
دوشنبه, 26 فروردين 1398

معاون بهره برداري شركت آبفاي خراسان رضوي  از خط انتقال مخزن شهر فيض آباد   كه در اثر سيلاب خسارت  وارد شده بود بازديد کرد.

به گزارش روابط عمومي امور آبفاي فيض آباد این خط 500 در پی ورود سامانه بارشي وبروز سيلاب در منطقه مه ولات در ايام نوروز، دچار آسیب شده بود که با جایگزینی خط 400 از قطع آب جلوگیری بعمل آمد. مهدي جهان طلب معاون بهره برداری آبفای استانهم  ضمن تقدير از مدیر وكاركنان بهره برداري امور اظهار امیدواری کرد: این خط قبل از پیک مصرف وارد مدار بهره برداری شود.

  

دسته بندی: عمومی
مکان: فيض‌آباد
منبع: امورآبفاي فيض آباد
برگزاری جلسه عمومی شرکت آبفای تربت حیدریه
شنبه, 07 فروردين 1400

جلسه عمومی آبفا تربت حیدریه به منظور جمع بندی اقدامات انجام شده در سال 99 و تبیین اهداف سال جدید با حضور همکاران برگزار شد.

مدیرعامل آبفای تربت حیدریه در این نشست به بیان اهم اقدامات شرکت در سال 99 و اهداف و سال 1400 پرداخت و از کلیه همکاران خواست با تلاش بیشتر خدمات بهتر و مطلوبتری به مشترکین ارائه دهند.

       در پایان مراسم باتوجه به میلاد حضرت ابوالفضل عباس(ع) و روز جانباز از یک جانباز و سه همکاری که به افتخار بازنشستگی نائل  شده بودند  با اهداء گل و لوح   ، قدردانی شد.

دسته بندی: عمومی
منبع: شرکت ابفای تربت حیدریه
تصویب صورت های مالی 1398آبفا تربت حیدریه
شنبه, 11 بهمن 1399

صورت های مالی 1398 شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه با حضور کلیه اعضاء  مجمع بصورت ویدئوکنفرانس در سالن جلسات ستاد و شرکت آبفای  تربت حیدریه بررسی و تصویب شد.

 در ابتدای  مدیرعامل شرکت آبفای تربت حیدریه  به تشریح اقدامات و چبرنامه ها ، اهداف و راهکارهای رفع چالش های   پیش روی این شرکت پرداخت وانجام مطالعات طرح تامین آب شهر تربت حیدریه ، تکمیل تصفیه خانه شهرک ولیعصر ، تعیین وضعیت قرارداد برون سپاری بهره برداری و مشترکین ، آموزش کارکنان و پیاده سازی تفکر سیستمی در شرکت را از اهداف مهم شرکت اعلام کرد.

  در ادامه  معاونین ستادی نقطه نظرات خود را در خصوص موارد  مطرح شده اعلام کردند و به بحث و تبادل نظر در خصوص موارد موجود در مستندات ارائه شده پرداختند.

در پایان صورت های مالی سال 98 آبفا تربت حیدریه مورد تصویب قرار گرفت.

دسته بندی: عمومی
منبع: شرکت ابفای تربت حیدریه
افزایش 24درصدی درآمد شرکت آبفا شهرستان سبزوار
سه شنبه, 20 آبان 1399

معاونت خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار از افزایش 24 درصدی درآمد شرکت نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار ، مهدی کریمی گفت : از اقدامات و دلایل افزیش در آمد بالا بردن سطح صحت قرائت و کوتاه کردن دوره قرائت می باشد.

وی ضمن تشریح مشکلات این شرکت در وصول بدهی ها به عواقب و عوارض ناشی از عدم پرداخت بدهی مشترکین اشاره کرد و گفت : تداوم استمرار خدمت رسانی این شرکت منوط به پرداخت به موقع آب بهای مصرفی و پرداخت معوقات توسط مشترکین بوده است.

وی اضافه کرد : بدهی ادارات به این شرکت حدود 40 میلیارد ریال می باشد.

حسین ریاضی گفت : با برنامه ریزی و تلاش همکاران حوزه مشترکین به زودی شاهد بهبود وضعیت وصول مطالبات که منجر به بهبود کیفیت خدمات مشترکین می شود ، خواهیم بود.

 

دسته بندی: عمومی
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار
حضور مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور واستان خراسان رضوی در شرکت آبفای شهرستان نیشابور
سه شنبه, 20 آبان 1399

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان نیشابور :  مهندس جانباز مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از پروژه های در حال اجرا ء نیشابور و شهرستان تازه تاسیس زبر خان بازدید بعمل آورد و در ادامه ،جلسه ای با حضور رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی و سایر مسئولان برگزار گردید

در ابتدای جلسه علیرضا اخویان مدیر عامل شرکت آبفای نیشابور ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمد گویی گزارش مبسوطی از اقدامات صورت گرفته در تابستان گذشته و همچنین به  مشکلات موجود در سطح شهرستان ارائه کرد.

در ادامه جلسه علوی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی از اقدامات ارزشمند مدیر عامل آب و فاضلاب نیشابور و همکاران بابت تلاش شبانه روزی آنهاکه باتوجه به یکپارچگی آب و فاضلاب شهری و روستایی با کمترین مشکل وبیشترین بازدهی همراه بوده تقدیر و تشکر کرد

همچنین از معاونت استانداری و فرماندار شهرستان نیشابور و سایر دستگاههای اجرایی نیز  در خصوص همکاری با شرکت آب و فاضلاب تقدیر بعمل آورد

ایشان در ادامه عملکرد بسیار خوب و هوشمندانه مدیر عامل شرکت آبفای نیشابور بابت مدیریت منابع که با توجه به گستردگی شهرستان با 385 که باعث شده این شهربعد از مشهد بزرگترین شهرستان باشد قابل تقدیر دانست.

در ادمه جانباز مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ضمن قدر دانی از زحمات و تلاشهای شبانه روزی مدیر عامل آب و فاضلاب خراسان رضوی و نیشابور و همکاری معاونت استاندار و فرمانداری شهرستان نیشابور و سایر مسئولان گفت : علی رغم مشکلات زیاد بویژه بیماری کوید 19 و بالا رفتن مصرف آب شاهد کمترین تنش و مشکل در حوزه تامین آب بودیم که تلاش همکاران شهرستان نیشابور ستودنی می باشد

وی ادامه داد کشور در شرایط گرم و خشک قرار دارد و از طرفی خشکسالی های پی در پی باعث افت منابع آبی شده و باید با استفاده از علوم نوین و شرکت های دانش بنیان بتوانیم منابع آبی را حفظ نماییم

جانباز در انتها به تصفیه خانه فاضلاب اشاره کرده و گفت: باید با جذب  سرمایه گذار در بخش فاضلاب  عقب ماندگی ها را جبران و با توسعه شبکه  از پساب حاصل از آن در بخش ها مختلف استفاده کرد

دسته بندی: عمومی
مکان: نیشابور
منبع: شرکت آب و فاضلاب تبصره دو نیشابور
برگزاری جلسه طرح وبرنامه روابط عمومی 6 شهر استان در شرکت سبزوار در شرکت
یکشنبه, 11 آبان 1399

جلسه طرح و برنامه روابط عمومی با حضور مسئولان روابط عمومی شهرهای سبزوار ، جوین ، جغتای ، داورزن ، خوشاب و فیروزه در شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار ، در این جلسه مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار گفت :  روابط عمومی  از جایگاه ویژه ای برخوردار است و به همین منظور فعالیت های خلاقانه و مدبرانه در این زمینه بسیار حائز اهمیت می باشد .

حسین ریاضی افزود : اطلاع رسانی دقیق و جامع از اقدامات و مجموعه فعالیت های صورت گرفته از وظایف روابط عمومی می باشد که در این راستا نباید از هیچ اقدامی دریغ شود.

این مسئول ادامه داد : عملکرد روابط عمومی در تغییر رفتار شهروندان تاثیر گذار است و شناسایی جامعه هدف برای تعیین نوع و نحوه اطلاع رسانی ضروری می باشد.

در ادامه رییس گروه آموزش همگانی  شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی عملکر شش ماهه آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی راتشریح کرد.

رییس گروه ارتباط با رسانه ها شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی هم بر  اطلاع رسانی به موقع و شفاف تاکید کردو توسعه بدون اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی و آگاهی بخشی را امکان پذیر ندانست.

وی افزود : بخش رسانه ای و افکار عمومی برای ما مهم است و باید تلاش کنیم اقدامات و فعالیت ها به درستی توسط رسانه ها منتقل شود.

 در ادامه مسئولان روابط عمومی عملکرد شش ماهه و مشکلات حوزه کاری خود را تشریح کردند .

 در پایان مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی گفت : ماهیت این جلسه حل مشکلات و ارائه راهکارها ، انتقادها ، انتظارات و عملکرد می باشد.

سعید روزی نقش ، جایگاه و وظایف روابط عمومی ها برای دستیابی به اهداف مورد نظر را خاطر نشان کرد و در همین رابطه صداقت در گفتار ، مردم داری ، افزایش اطلاعات  و تقویت کانال های اطلاع رسانی برای مسئولان روابط عمومی را ضروری دانست.                                                                                   

 

دسته بندی: عمومی
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار

اخبار آبفا

آرشیو اخبار خبرخوان