بیستمین همایش آموزش صرفه جویی در مصرف آب در نیشابور برگزار شد

شنبه, 04 خرداد 1398
ایمیل   |   چاپ
بیستمین همایش آموزش صرفه جویی در مصرف آب در نیشابور برگزار شد

بیستمین همایش آموزش صرفه جویی در مصرف آب در آموزشگاه ابتدایی شهید گلشنی 2 با حضور بیش از 400 نفر دانش آموز دختر برگزار شد.

مسئول روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب تبصره دو نیشابور در همین رابطه افزود: این روزها که کمبود و بحث تنش و بحران آب در کشور مطرح و خطر کم آبی و خشکسالی کشور را تهدید می کند یکی از موثرترین راهکارها، آموزش چهره به چهره به جامعه هدف به ویژه قشر دانش آموز  می باشد.

حسن سیفی گفت:  روابط عمومی شرکت با ابتکار عمل در برگزاری جشنواره ها و همایش ها ی نخستین واژه آب را با اجرای برنامه های جذاب در سال 97 و استقبال بی نظیر مدارس به ویژه ابتدایی ، تا به امروز بیش از بیست آموزشگاه  از برنامه های آموزشی و علمی شرکت بهره برده اند.

به گفته ویآموزشگاه دخترانه شهید گلشنی 2 از مدارس محروم و در جنوب شرقی شهر واقع است که  به درخواست مدیر این آموزشگاه  برای برگزاری آموزش راه های صرفه جویی آب کارشناس آبفای نیشابور  در این واحد اموزشی حضور یافت که ضمن ارائه آموزش ، اقدام به برگزاری برنامه هایجذاب شامل نمایش چرخه آب با حضور دانش آموزان ،  بازی جذاب مار پله و  اهداء جوایز شد.

بیستمین همایش آموزش صرفه جویی در مصرف آب در نیشابور برگزار شد بیستمین همایش آموزش صرفه جویی در مصرف آب در نیشابور برگزار شد
دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
مکان: نیشابور
منبع: شرکت آب و فاضلاب تبصره دو نیشابور
کد خبر:  12246
بازدید:  36
نظرات برای بیستمین همایش آموزش صرفه جویی در مصرف آب در نیشابور برگزار شد
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی