مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت آبفای تریت حیدریه برگزار شد.

چهارشنبه, 01 آبان 1398
ایمیل   |   چاپ
مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت آبفای تریت حیدریه برگزار شد.

مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت آب و فاضلاب تریت حیدریه برگزار شد. در این نشست مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه  به شرح  فعالیت ها و اقدامات  انجام شده  شرکت در سال 1397 پرداخت و ضمن بیان اهداف و برنامه های سال 98 خواستار همکاری و مساعدت اعضای مجمع و تامین اعتبار لازم برای اجرا و اتمام پروژه ها شد.

در ادامه اعضاء جلسه و معاونین شرکت آبفای خراسان رضوی  ضمن اشاره به اهداف و برنامه ها و اعتبارات به ارائه راهکارهای اجرایی پرداختند.

سپس کریمی معاون عمرانی فرماندای تربت حیدریه  خواستار رفع مشکلات فاضلاب و ضرورت اصلاح شبکه های فرسوده و رفع کمبود اعتبار در این زمینه  شد.در ادامه  رئیس  مجمع عمومی شرکت چالش های موجود را مانع پیشرفت پروژه ها دانست و افزود: باید در جهت رفع مشکلات و ارتقاء  برنامه ها تلاش شود.سید ابراهیم علوی  راهکار جبران کمبود های اخیر را استفاده از راهکارهای قانونی و تکمیل شبکه ها و نصب انشعابات باقیمانده فاضلاب اعلام کرد.

نماینده شهردار نیز از تعامل آبفا در جداسازی فضای سبز ازآب شرب و تغییر سیستم آبیاری از سنتی به قطره ای قدردانی  کرد. زمانی نماینده موسسه حسابرسی مختار هم به عنوان حسابرس قانونی شرکت  به بیان اقدامات انجام شده و الزامات قانونی نیازمند توجه هیئت مدیره پرداخت و در خاتمه صورت های مالی شرکت مورد تصویب اعضاء قرار گرفت .

مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت آبفای تریت حیدریه برگزار شد. مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت آبفای تریت حیدریه برگزار شد.
دسته بندی: عمومی
منبع: شرکت ابفای تربت حیدریه
کد خبر:  13014
بازدید:  91
نظرات برای مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت آبفای تریت حیدریه برگزار شد.
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی