56هزاردانش آموز، بانوی خانه دار و روحانی در خراسان رضوی راهکارهای مدیریت مصرف بهینه آب را فرا می گیرند

چهارشنبه, 02 مهر 1399
ایمیل   |   چاپ
56هزاردانش آموز، بانوی خانه دار و روحانی در خراسان رضوی راهکارهای مدیریت مصرف بهینه آب را فرا می گیرند

دفتر روابط عمومی وارتباطات مردمی شرکت مهندسی آبفای کشور سهمیه هر یک از شرکت های آب و فاضلاب در سال تحصیلی جاری را برای آموزش دانش آموزان در قالب جشنواره فراگیر نخستین واژه آب تعیین کرد.

به گفته مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی در سال تحصیلی جاری آموزش 50هزار دانش آموز ابتدایی  به این شرکت تکلیف کرده است. که رتبه دو کشور  محسوب می شود. 

سعید روزی افزود: آبفای استان در سال تحصیلی گذشته 36هزار دانش آموز در شهرهای تحت پوشش را آموزش داد که به دلیل توانایی بالا،  14هزار دانش آموز به این رقم افزوده شد.

وی هدف از اجرای پویش فراگیر نخستین واژه آب را  افزایش سطح سواد آبی اقشار مختلف جامعه ونیز در راستای ترویج فرهنگ مدیریت مصرف آب به صورت سراسری اعلام کرد و افزود: همزمان با این پویش نسبت به آموزش 5هزار بانوی خانه دار و هزار  روحانی در سطح خراسان رضوی که به این شرکت تکلیف شده است اقدام خواهد شد.

 وی در همین رابطه خاطر نشان کرد: دفتر روابط عمومی وآموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی هم برای تحقق هدف تعیین شده برای هریک از شرکت های تبصره دو و امورهای تابعه سهمیه تعریف کرده است.

به گفته روزی کارشناسان  آبفا با هماهنگی آموزش و پرورش شهرستان ها با حضور در مدارس و همکاری پایگاه های مقاومت بسیج و سازمان تبلیغات اسلامی راهکارهای مدیریت مصرف بهینه آب را به دانش آموزان ، بانوان خانه دار و روحانیون آموزش می دهند.

 

 

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
کد خبر:  13871
بازدید:  102
نظرات برای 56هزاردانش آموز، بانوی خانه دار و روحانی در خراسان رضوی راهکارهای مدیریت مصرف بهینه آب را فرا می گیرند
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی