برنامه ها و نشست های مدیرعامل آبفا خراسان رضوی در کاشمر

چهارشنبه, 02 مهر 1399
ایمیل   |   چاپ
برنامه ها و نشست های مدیرعامل آبفا خراسان رضوی در کاشمر

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی و سرپرست آبفای روستایی خراسان رضوی که به کاشمر سفر کرده بود ضمن شرکت در آئین بهره برداری از 7 پروژه آبفا ، در شورای اداری این شهرستان حضور یافت و به تشریح وضعیت تولید و مصرف آب در شهرها و روستاها پرداخت.

سید ابراهیم علوی در این جلسه که فرماندار شهرستان هم حضور داشت مهمترین هدف شرکت های آبفا را تامین آب کمی و کیفی مشترکان اعلام و بر مصرف بهینه و رعایت الگوی مصرف تاکید کرد .وی همچنین یک پارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب را باعث هم افزایی و ارائه خدمات بهتر و بیشتر به شهروندان دانست .

مسلم ساقی فرماندار شهرستان کاشمر هم از تلاش شبانه روزی همکاران آبفا در تامین آب شرب مشترکان مناطق شهری و روستایی قدردانی کرد.

مهندس علوی سپس در نشست مشترک همکاران آبفا شهری و روستایی شهرستان حاضر شد . در این جلسه ابتدا مدیران امورهای شهری و روستایی گزارشی از وضعیت نیروی انسانی را به اطلاع رساندند.

سپس مدیر عامل آبفا وضعیت و برنامه های آینده شرکت پس از اجرای طرح یک پارچه سازی  را تشریح کرد و در ادامه حاضران به بیان مشکلات ودغدغه های حوزه کاری خود پرداختند که مهندس علوی به آن ها پاسخ داد و از مدیران امورها خواست برخی موارد را پیگیری کنند. 

آخرین برنامه مهندس علوی دیدار با حمید رضا کلانتری همکاربازنشسته امور آبفا کاشمر بود.

در این دیدار ازخدمات 30 ساله این همکار تقدیر شد. 

    

برنامه ها و نشست های مدیرعامل آبفا خراسان رضوی در کاشمر برنامه ها و نشست های مدیرعامل آبفا خراسان رضوی در کاشمر
دسته بندی: عمومی
کد خبر:  14213
بازدید:  72
نظرات برای برنامه ها و نشست های مدیرعامل آبفا خراسان رضوی در کاشمر
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی