نمایندگان مردم سبزوار خواستارتعیین قیمت انشعاب وآب بها بر اساس میزان محرومیت مناطق شدند

سه شنبه, 11 آذر 1399
ایمیل   |   چاپ
نمایندگان مردم سبزوار خواستارتعیین قیمت انشعاب وآب بها بر اساس میزان محرومیت مناطق شدند

نمایندگان سبزوار خواستار اصلاح قانون قیمت گذاری فروش انشعاب و آب بهاء شدند.

علی اصغر عنابستانی  وبهروز محبی در نشست با مدیرعامل ، معاونین و مدیران شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار تاکید کردند: قیمت انشعاب و آب بهاء بایستی بر اساس میزان محرومیت ویا برخورداری هر یک از مناطق تعیین شوند.

علی اصغر عنابستانی  موقعیت مسئولین آبفا را  جایگاهی ویژه برای خدمت رسانی به مردم دانست و گفت : امور سقایی از قداست بالایی در جامعه برخورداراست و تلاش شبانه روزی نیروها برای تامین آب کمی و کیفی ستودنی می باشد.

وی همچنین با توجه به مشکلات مطرح شده در این نشست آمادگی نمایندگان مردم شهرستان سبزوار را برای پیگیری رفع موانع مالی اجرا و تکمیل طرح ها و پروژه های آبرسانی اعلام کرد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار هم گزارشی ازوضعیت تامین آب شهرستان را ارائه داد و اظهار داشت: آب شرب شهر سبزوار و روستاهای تحت پوشش ابفا شهرستان  از 85 حلقه چاه و منبع آبی تامین می شود.

حسین ریاضی افزود : آبفا شهرستان در سال جاری با اصلاح شبکه ، اجاره قنات و حفر و جابه جایی چاه با کمترین تنش و بحران در بین شهرستان های استان خراسان رضوی  از پیک مصرف آب تابستان با موفقیت گذر کرد.

وی با بیان اینکه شهرستان سبزوار  با کمبود آب به میزان 300 لیتر بر ثانیه مواجه است ، خواستار تامین اعتبار مورد نیاز شروع پروژه آبرسانی (فاز3) از دشت بفره به سبزوار شامل هشت حلقه چاه و ایجاد تاسیسات مورد نیاز و اصلاح اضطراری  فرسودگی حدود 200 کیلومترشبکه فرسوده توزیع آب شد.

وی یکی از سیاست های آبفا سبزوار را شناسایی منابع جدی آب برای کوتاه کردن طول خطوط مجتمع های ابرسانی روستایی اعلام کرد و یاداورشد:شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار وظیفه سقایی 137 هزار مشترک شهری و روستایی را برعهده دارد.

 

نمایندگان مردم سبزوار خواستارتعیین قیمت انشعاب وآب بها بر اساس میزان محرومیت مناطق شدند
دسته بندی: عمومی
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار
کد خبر:  15622
بازدید:  103
نظرات برای نمایندگان مردم سبزوار خواستارتعیین قیمت انشعاب وآب بها بر اساس میزان محرومیت مناطق شدند
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی